Plancu lan Aastavahetusel? Nightmare 20 / nov / 18:25
Nightmare 20 / nov / 18:25  
Ise olen mingi aja eemal olnud ja ei kujuta ette kui realistlik või kui soovitud on, aga huvitab kas aastavahetusel on võimalik või on juba midagi planeeritud, lani koha pealt?
 
mcv 21 / nov / 11:20  
Plaanitud pole midagi. Kerge huvi on teiste inimeste poolt samuti olnud. Kui mitte väga suurt ja uhket asja teha, siis ei tohiks korraldamine väga raske olla. Ei tea mis teised, kes korraldamisega seotud oleksid, arvavad?
 
fugZ 24 / nov / 21:12  
TERVUST! olen 17 aastane kohe varsti 18 . Tegu ei ole lolli reklaamiga.Mõtlesin ja antsin oma teate ka edasi planc ircu OPERAATORILE et korraldaks LANNI pärnu sisese , seega on ruumi vaja ja osalejaid ! siuke vaba ja pakkutab nädala vahetus jäi 8-10 jaanuar 2009. Mängida võiks CS või kui vajadusel siis ka TRACKMANIA! võiks olla osavõtu tasu millele kaasneb top3 auhinnad mis oleks realistlikud ja teemakohased (võib ka olla rahaline) OSA VÕTU TASU Võiks olla 150-250 ringis seda tuleb veel läbi rääkida sest - ei tohiks tekitada !! et palju korraldamine ja kõik läheb ! OODATUD OLEKS umbes 5-8 teami MAX 5 liikmelised! (oma arvutiga)
KES OLEKS HUVIATUD SIIS ja valmis aitama ja kindel tulija ja arutaja et kus ,mis , kuidas ,millega ! /pm ircu channelis alias: fugZ või postitage siia !!