civ4 teema mcv 30 / apr / 10:32
mcv 30 / apr / 10:33  
Olen siin juba mitu kuud civ4 mänginud. Veidi aega tagasi võtsin ette variandi "One City Challange" ehk siis selle kus minul tohib ainult üks linn olla.

Pean juba pikemat aega üsna edukat sõda: olen vastase kõigist olulistest ressursidest ilma jätnud, mis tõttu sõdib ta ainult vibumeestega. Probleemiks on aga see, et mulle tundub, et vastane on laienenud otsapidi teisele kontinendile ja saab sealt kas rauda või vaske. Minu küsimus on järgmine: arvestades, et ma ei saa ise laevu ehitada (minu ainus linn pole sadama linn), siis kuidas ma saan teha nii, et tal ei oleks neid ressursse?

mcv 30 / apr / 10:33  
ps. ma hakkan nüüd mõtlema, et kui tõesti ongi nii, et ta on teisele saarele laienenud, siis ma ei kujuta üldse ettegi, kuidas ma ta ära peaksin tapma :o

m1sterX 30 / apr / 19:41  
Ma arvan, et see point ongi see, et sa pead pigem vastu pidama kui teisi mõrvama :)

Vastaseid, kui gruppi, sa ei saagi arvatavasti rersursist ilma jätta. Küll oleks aga võimalus üks vastane kuivale panna, kas siis treidimise teel, kui ta nõustub oma viimast resurssi sulle andma, või siis ajad kellegi teise talle kaela. Muid variante ilmselt pole.

Nii et, cultural, time või space victory :)
Jõudu !

mcv 1 / mai / 11:06  
Eile siiski tapsin vastase maha ja kõik oli hästi.

m1sterX 3 / mai / 21:23  
Kas tal siis polnud teisel saarel linnu või ... ?

mcv 4 / mai / 10:59  
tuleb nii välja, ilmselt hoidis ta mõned odamehed tagasi sellest ajast kui tal veel vaske oli.