Viljandi VP mcv 16 / jaan / 12:31
mcv 16 / jaan / 12:31  
Kes pole veel näinud siis - link

Pm võiks ju minna? Tartust pole see liiga kaugel ja saaks DotA't teha, kuigi pilet on kuidagi kallis...

DarkStar 16 / jaan / 17:01  
Nad ootavad, et ma DarkSide'i võistluse teeks, aga on oht, et ma olen töölähetusel välismaal. Seega oleks ma väga huvitatud, kui keegi sinna läheks.

mcv 17 / jaan / 19:46  
Kas see tähendaks tasuta kohta?!
Kui jah, siis organisatoorse poolega saan kindlasti hakkama, lühikoolituse puhul ehk serveritega isegi.

siLc 17 / jaan / 20:27  
Selline piletihind on ju täiesti tavaline veidi suuremate lannile puhul. Aktivist 2007 ja 2008 olid oma raha eest kindlasti väga head.
Tavaliselt "eriteened" tähendavad küll tasuta kohta, kui aegsalt ühendust võtta ja end kasulikuna "müüd" =)
Eks ma maksa, tule ja lükka ET ja vendi servusi püsti ikka ja jälle, nagu tavaks saanud :)
Muudetud 1 korda, viimati 17 / jaan / 20:28 siLc poolt.

mcv 19 / jaan / 15:11  
Nii nüüd on see koht, kus ma endale liinil Tartu-Viljandi-Tartu transporti otsin.

DarkStar 27 / veebr / 09:24  
Ole hea, Mats ja pane paar lauset kommentaare.

mcv 27 / veebr / 16:48  
poistel oli olemas image ruuteri jaoks - loomulikult selle lahtipakkimisel ei hakanud see vajalikul viisil tööle, järjest prooviti vähemalt kolm arvutit läbi.

ühest hetkest alates hakkas kohtvõrk ja internet (st. ruuter tööle) aga ilmselt oli vaja timmida, mis tähendas, et iga ~15-20 minuti tagant tuli oma IP uuendada ja kogu võrk jälle muutus.

kui mäletan õigesti siis oli kell umbes 2 peal, kui viimaks midagi stabiilset tuli. kogu ürituse haldamiseks aga sellest kaugeltki ei piisanud, sest rahvas oli väga väga laiali mööda suht suurt kooli (vaata videot). oli küll olemas mikker ja kõlarid, aga vahel need lihtsalt ei töödanud ning vahel tõmbasid mängijad nad ise välja (keda huvitab mingi mõmmin FlatOut 2 teemal, kui sul on CSi või ET võistlus käimas ja sa ei kuule oma mängu)

põhimõtteliselt olid projektoridki, mis kõik üht ja sama pilti näitasid - kuna aga ekraane polnud all ning resolutsioon oli arvuti omast teine, siis sealt ka suurt abi ei saanud.

DarkSide võistlus loomulikult kannatas selle kõige all, samas ei aidanud kaasa see, et mingid inimesed mängisid nimede all, mille järgi polnud neid võimalik leida ja kes ilmusid välja alles siis kui võistlus juba poole peal.

finaalist on mul video ka, selle uploadimine võtab tiba aega, tulemused on pulgal. Edastan Danile ülespanemiseks niipea kui tervis taastuma hakkab (täna viies päev palavikus)