dota life steal teema mcv 11 / jaan / 01:44
mcv 11 / jaan / 01:44  
et siis teema ainult dotakatele, teistel pole siit palju midagi.

küsimus/arutelu on võrdlemisi lihtne. kokku on 4 itemit, mis life steali annavad: Mask of Death, Mask of Madness, Helm of the Dominator and Satanic. Kuna neist esimene on basic item, siis langeb see arutelust üldse välja. Kuna Satanic vajab niikuinii Helmi, aga on sealjuures üsna kallis (ja AG heorodele kasutu) siis langeb seegi arutelust väja.

Seega küsimus jääb vaid Mask vs. Helm. Ilmselgelt on mõlemal oma plusse ja miinuseid etc. Helm näiteks annab väga hea ruuni kontrolli ja kui viitsid multitaskida siis mitmeid muid boonuseid (lisa stunnerid vms). Maski Berkserk koos mõne stuniga koos paistab aga eriti äge olevat. Aga kumb on parem? Või kumb sobib paremini mõne stiiliga?

ps. Vladmir's Offering on hoopis teine teema, sest see on aura ja seega stäkib orb'idega. Kuid samas kaks itemit life steali jaoks on nagu palju?
 
Resistance 11 / jaan / 14:46  
mask pidi basheriga efektiivne olema, ka suure AS-iga herodel (darkterror). STR korral eelistaks aga kindlasti helmi, kuna see läheb edasi satanicuks (kui just mõni muu orb parem pole). alati on ka erandeid, näiteks luna'l on kindlasti helm kasulikum