dota juttu mcv 19 / aug / 11:22
mcv 19 / aug / 11:22  
ma tean küll, et võiksin (vahest peaksin?) minna mõnele välismaisele spetsialiseeritud foorumile ja lugeda/kirjutada seal, aga ikka on alati hea kohalikega nõu pidada.

minu küsimus on siis see, et ütleme, et sul on oma hero jaoks väljatöödatud hea ja stabiilne itemi konf ning sa suht alati võtad samad itemid samas järjekorras.

nüüd on aga situatsioon, kus sinu tiim hakkab maha jääma ja ühel rajal on vastane juba mõlemad sinu looma majad maha saanud.

kas teie arvate, et selleks et kompenseerida oma creepide nõrkust oleks hea mõte oma tavaline itemi konf hüljata ning kiirelt mõned head (odavad) aura itemid muretseda - Mekansm ja/või Vladimir's Offering - või oleks see üldjuhul halb plaan?

peet 19 / aug / 19:23  
Ma ei teagi, kas siin nii tegijaid dota mängijaid leidubki. Aga üritan ise natuke tarka juttu panna.
See vast pigem oleneb palju see sinu enda herot mõjutab. Kui see on buildist ikka väga mööda, siis jätaks selle plaani vahele. Mõlema itemi hankimine ei näi ka eriti hea otsus olevat. Vladimir's Offering sobib melee herodele rohkem, Mekansm casteritele.

Kui veel midagi tarka pähe tuleb, siis lisan.

mcv 19 / aug / 20:33  
Kuigi ma pole veel täielikult veendunud, siis ma arvan, et sul on õigus ning ainus item, mida tasuks üldse sellepärast osta, et creepidele aurat anda oleks Assault Cuirass, aga see on sihuke asi, mida ostaks niikuinii.

Nightmare 22 / aug / 11:10  
kui ma ei eksi, siis see et sul creepide majad l6hutud on ei tähenda veel midagi. Kui just kõik lõhutud ei ole ja kui vahepeal uuendusi ei ole tulnud kus midagi radikaalselt muudetud ei ole. Iseenesest mäletan et mul oli nii öelda main streem item build ja varieeruv. Alguses alustad millestki kindlast kuni mõistad kes on vaenlane, mida ta teeb, sellest olenevalt muudad oma itemeid, Kunagi ei tohi olla 100% kindla järjekorraga. Esiteks oleneb juba sellest kui palju sa kulda saad hankida.
Kui rääkida aura itemitest, on need kasulikud ainult siis kui sul on hero kõrval, kellel on ühtlasi kasu sellest aurast, mingite creepide boostimiseks seda kindlasti vaja ei ole, kindlasti mitte. Samas rääkides mekansmist, kui mäletan õiget asja (junn mis kasutades elusi annab), on see igal juhul väga hea item, pigem küll herodele kellel mana regen on hea ja elusi oleks vaja, aitab oluliselt kauem rajal chillida, mõtlen just kõrgemal tasemel mängides, kus iga viga karistatakse. Lisaks on teda lihtne hankida alguses, kõik osad on algusest vajalikud.
Tagasi tulles item buildi peale, leia omale asjad mis sinu heroga sobivad, uuri, õpi kuidas mingi asi sind aitab ja varieeru olenevalt olukorrast.
Muudetud 1 korda, viimati 22 / aug / 11:14 Nightmare poolt.

mcv 23 / aug / 15:28  
Siiski siiski on muudatusi tehtud - kui ühel rajal mõlemad creepide majad ära lõhud, siis sinu creepid lähevad sellel rajal oluliselt tugevamaks (nn Power Creep), kes annavad ühtlasi vähem kulda ja expi.

Samas kui sa natukenegi tõsisem mängija oled võid vastase herode põhjal kohe ära aimata, mis itemeid rohkem vaja võib minna.

mcv 24 / aug / 20:36  
Lihtsalt huvitav kõrvalmärge: lasin mängul kakskorda niiöelda tühjalt joosta, see tähendab tegin mängu ning valisin hero kuid ei liigutanud rohkem lillegi.

Mõlemal korral võitis Scourge.

Trek 25 / aug / 01:19  
Aga tee seda sada korda, vaata mis siis juhtub:D Kummale poole hero võtsid muidu?

mcv 25 / aug / 09:47  
mõlemal korral erinevale.

aga peab mainima, et paisab, et see "edu" mis nad saavutavad on äärmiselt minimaalne.

sisuliselt käib mäng edasi-tagasi, sest kui üks seltskond tornini jõuab siis lükkab teine seltskond jälle tagasi.

kui ühekorra aga baasi torn maha võetakse saavutavad selle raja creepid nii suure edu, et ilma herota ei lähe neil kaua, et mäng võita.
Muudetud 1 korda, viimati 25 / aug / 09:49 mcv poolt.

tiit. 25 / aug / 11:29  
kaua neil aega läks?

mcv 25 / aug / 13:38  
Mõlemal korral veidi üle 50 minuti. Aga esimesed tornid tulid maha alles 20 minuti kandis.

Kuna hiljem tulevad suuremad lained (kahe masinavärgiga näiteks) siis läheb lõpp kiiremini ning algus venib.