R.I.P cool.hot.ee MailmanMel 17 / mai / 19:03
MailmanMel 17 / mai / 19:03  
Juhul kui keegi pole tähelepannud siis mängukeskus cool.hot.ee on kadunud ja eeldatavasti igavesti.

mcv 18 / mai / 11:27  
tjah. kuna mänguservereid ei ole kasutanud juba aastaid nagu foorumit ennastki, siis ei tunne väga puudust.

MailmanMel 18 / mai / 18:58  
Sama siin. Mängimise võimalust pole viimastel aastatel olnud ja foorum läks varjusurma juba mitu aastat tagasi.

Ma hakkasin ka mõtlema, et huvitav mitu kuud vaba aega aastate jooksul CHEs ohverdatud sai.

karlek 18 / mai / 22:07  
sa andres oled kõige müstilisem mängur, väidetavalt mängida ei saanud mitu aastat, sest arvutit ei olnud, aga arvutit osta ei saanud kuna kogu aeg pidid ootama uue mudeli väljatulekut.

MailmanMel 19 / mai / 00:55  
Mingilmääral jah, aga peamine probleem oli siiski see, et ei olnud raha mille eest uut kasti osta.

karlek 19 / mai / 18:31  
eem sa jõid ainuüksi ühe aastaga mingi suvalise arvuti hinna jagu õlut. Su ägin, et raali ei ole kestis aga märksa kauem. Kusjuures, oleksid sa rahuldunud mingi 5-6k poisiga, mis probleemitult jooksutanuks su q3 ja WoWi ära, ei peaks olema siin mingit teemat: ehitame melile aruvti jms.

MailmanMel 21 / mai / 17:19  
Jah, aga ma ei tahtnud mingit lambi kasti. Ma ootasin momenti millal saaks osta parima mis sellel hetkel võimalik.

karlek 21 / mai / 21:09  
ja jäidki ootama

m1sterX 21 / mai / 22:42  
ja jäädki ootama :)

Trek 21 / mai / 23:03  
Mel kas sa ei tea, et kui sa oma uue kõige-kõigema arvutiga poe uksest välja lähed, siis ta on juba vananenud? Ei saa kunagi jääda ootama niimoodi. Kui on vaja siis osta ära, selline nagu su võimalustele vastab ning vajadused rahuldab

mcv 22 / mai / 09:10  
mine arvutipoodi tööle - sedasi on uusim mudel alati töö juures olemas :)