teeks suvel lani? mcv 5 / mai / 15:00
mcv 5 / mai / 15:00  
et on välja käidud mõte, et teeks suvel ühe võrgupeo. või noh mis väga mõte see on, ikka on suvel tehtud neid asju, pigem nagu meeldetuletus, et teeme nüüd siis ühe.

aga kuna suvi on sihuke kirju aeg, kus inimesed teevad mitte-rutiinseid asju, siis ei pruugi kõigile kõik ajad sobida. kuidas teile (see on siis foorumikasutajad) tundub? milline aeg oleks parim?

kas kohe alguses, kui keegi pole veel jõudnud suvega "korralikult" alustada? või just augustis, kui kõik juba otsapidi sügiseks valmistuvad? või ei tea millal?

DarkStar 5 / mai / 18:19  
Ühe idee vedajana käin ma kohe välja, et minul eelistusi pole. Suvi suur ja lai.

Trek 5 / mai / 19:44  
Minule sobiks pigem see teine variant ehk siis augustis

m1sterX 5 / mai / 21:09  
mul on mingi eelistus aga antud hetkel ei tea veel milline. teada saan siis kui konkreetseks asi läheb. niikaua on ükskõik... minu kohaolek, nagu ajalugu näitab, on niikuinii kaheldav :oP

xin Zeran 6 / mai / 10:37  
Mingit pädevat kuupäeva küll ei oska välja pakkuda, kuid võiks vältida selliseid nädalavahetusi kus mingit suuremat sorti üritus toimub, nt. Rabarock, Viljandi folk, Mütofest, Lelle Alternatiiv vms.

MailmanMel 12 / mai / 22:52  
Suurte üritustega on see probleem, et need toimuvad ju peaaegu igal nädalavahetusel. Seega väga raske on planeerida asja.
Aga teeks näiteks kiirelt suve alguses ühe LANi ära ja siis vaataks hilissuvel ka midagi. 13-15. juuni oleks selline tore aeg. Inimesed oleksid veel ametlikult koolis, kuigi reaalselt midagi ei toimu, va. väga üksikud eksamid vist.

Mis mastaapides üritust rahvas üldse soovib? Kas sellist tavalist tuleme kokku jaurame niisama (ehk siis enamus tölle mängib DotA't või battleshipsi kui teised kes korralikult mängida tahaks niisama passivad) või pigem sellise "kui ma oskaksin siis ma oleksin wannabe proplayer ja võidaksin endale 5 kotti nisukukleid" stiilis ürituse.
Palju rahvast ... 50-100+ või 20-30?

m1sterX 13 / mai / 03:10  
uuu, nisu kuklid

xin Zeran 13 / mai / 08:46  
13-15 juuni ongi üks väga paha aeg. Täpselt sellel nädalavahetusel on Rabarock. Kuidas oleks nädal hiljem? Kui saaks Süteka aulas teha, oleks see päris hea lahendus (~40 chari).

DarkStar 13 / mai / 08:57  
20-22 on vahetult jaani eel ja ei käi hästi, pluss ma istun tööasjus väljamaal 19-20.

Ma arvan,et LANil oleksid umbes sellised parameetrid:
* PSHG aula (eeldusel, et me sinna pääseme)
* max 40-50 inimest (nagu ikka)
* mõned uued mängud võistlustes ja mõni klassika ehk ka (aga mitte ainult klassika enam)
* soodne pilet
* võib-olla väike Wii teema taas

aga rääkide veel nädalavahetuste kohta, see on hea info.

mcv 13 / mai / 10:02  
Kuigi ma ühegi üritusega pole nädalavahetuseti seotud, siis nädala sees nii mitmetega ning sellest tulenevalt on pm iga nädalavahetus võrdselt kesmise headusega.

KPZ 13 / mai / 16:16  
Minupoolest väga hea idee, aitaks kahe käega kui võimalik ;))

karlek 13 / mai / 22:58  
tahaks ka lännile üle pika aja. juunis tahaks. enne jaanipäeva.

MailmanMel 14 / mai / 02:54  
Juunis enne jaanipäeva oleks jah suurepärane. Kas meil leidub ainult aeg millal?
20-21 on ainukene variant vist hetkel, sest Rabarocki ajal nädal varem on mingi hulk rahvas eeldatavasti seal.
Samas kas me üldse ruumid saame? Mis Sütevakas sellel ajal toimub, mingeid lõpetamisi või muud jura ei ole?

DarkStar 14 / mai / 08:45  
Mind 19-20 tõenäoliselt ei ole, tööasjus välismaal.

mcv 14 / mai / 08:55  
pakuks et on. või noh, lõpetamised on ilmselt Teatris või kuskil, aga samas sel ajal veel koolis elu käib alles.

D3ndroid 14 / mai / 10:00  
Selle aasta Rabarockil on isegi tervelt 1 bänd vaatamist/kuulamist väärt :)
Muudetud 1 korda, viimati 14 / mai / 10:00 D3ndroid poolt.

peet 16 / mai / 18:53  
Juuli algus-keskpaik oleks selline sobiv aeg.

Dol Guldur 17 / mai / 14:00  
kas 27-29 juuni on paha aeg?

MailmanMel 17 / mai / 15:22  
Ei hooli sellest ajast enam eriti. Seega minu pärast võiks ka olla.

DarkStar 25 / mai / 21:16  
Uus teema.

Suurem LAN jääb augustikuusse.

Kas kellelgi on probleeme 9-10 augustiga?

karlek 26 / mai / 00:57  
jep.

DarkStar 26 / mai / 09:18  
Seda võis aimata. Kohe kui uue kuupäeva idee tuleb, teatame.

Dol Guldur 26 / mai / 10:36  
Probleeme pole. Teeme ära.

zerx 26 / mai / 17:34  
teeme teeme, meeme me. august sobib hästi. paremini kui teised kuud.

GearBoX 1 / juuni / 23:10  
PSHG -s teha.. siis võiks muidugi rohkem ruumi olla kui eelnevalt oli... Kuigi see suht enda teha vist ...

MailmanMel 15 / juuli / 18:08  
Peaks mainima, et pool suve on juba sisuliselt läbi. Seega LANini jääb järjest vähem ja vähem aega.

mcv 15 / juuli / 20:11  
ja peaks mainima, et suurt lani ei tule :(

Dol Guldur 30 / juuli / 14:42  
loodame et sügisel või talvel saaks ikka teha ühe suure LANi ka