Väga häiriv bug PLANC 3-es MailmanMel 13 / apr / 00:12
MailmanMel 13 / apr / 00:12  
Juhiksin siis tähelepanu väga väga häirivale bugile, mille ma just avastasin. Varem arvasin ma, et tegemist oli lihtsalt ühekordse apsakaga, aga nüüd lähemalt uurides tundub, et see on vist süsteemi üline. Nimelt ...

Ma avastasin, et igakord kui süsteemi sisselogida muudab süsteem kõik kasutaja N viimaste postituste daatumiks aja mil viimati sisse logiti.

Näiteks kui ma nüüd umbes 10 minutit tagasi sisselogisin, siis minu viimane postituse daatum teemas "väärt vaatamist" muutus ka kuupäevaks 13. aprill, kuigi tegelikult oli see millalgi märtsis tehtud.
Antud teemas ja postituses on ka veel see asi, et muutus toimus nüüd juba teist korda.

Teine näide oleks postitus 5 teemas "Massive Attack". Darkstar tegi selle millalgi, kuid 13. aprillil muutus selle postituse tegemise kuupäev. Järgmine postitus teemas on tehtud nt 8. aprillil.

Milles asi on ja kas saaks probleemi kiirelt ära parandada? Kas keegi teine on ka märganud sellist asja? Ma pole veel põhjalikumalt asja uurinud. Tundub, et see "asi" toimub ainult pärast mingit kuupäeva tehtud postitustega ... või midagi

m1sterX 13 / apr / 03:33  
Ei ole enne tähele pannud, samas ma nii täpselt neid aegu ei jälgi. Kui nüüd ringi liikusin, siis näiteks ürituste all "aktivist 2008" näitab ta mulle, et viimased 3 postitust on tehtud 13 aprill 2043, 13 aprill 2042 ja 13 aprill 2023, kõik kell 12:02

Ma arvan, et sina tõid selle bugi siia, võta ta nüüd ilusti kätte ja vii tagasi :)

MailmanMel 13 / apr / 20:09  
No need asjad tulevadki selle järgi, et need kasutajad on täna sisse loginud ja seega muutab süsteem kõikide postituste kuupäevaks 13. aprill.
Muutatus ei toimu siiski kõikide postitustega süsteemis vaid alates mingist ajahetkest mida ma pole veel ära tabanud. Tundub siiski, et asi piirdub 2008 aasta postitustega.
Muudetud 1 korda, viimati 13 / apr / 20:10 MailmanMel poolt.

Dol Guldur 29 / juuni / 17:41  
Vist sai korda nüüd? (Uuendasin kolmanda poole tarkvara)

MailmanMel 13 / juuli / 23:33  
Iseenesest sai vist korda küll. Hea töö Dol! Tore et sa tagasi oled. Jälgib siiski mis siin toimub natukene aega ja siis oskab täpselt öelda.