Massive Attack Trek 2 / apr / 16:45
Trek 2 / apr / 16:45  
Jätkame siis kultuuriteemadega:)

9. juunil esineb Tallinnas suurepärane Briti elektroonilise muusika isa ja Trip-Hopi üks loojatest - Massive Attack!!!

vaadake lähemalt siit

Nii, kes on minemas?
Enda poolt ütlen, et kui ma siis Eestis olen, siis kindlasti lähen ning siin olemine selgub loodetavasti paari nädala jooksul.

mcv 3 / apr / 09:14  
Kuulsin, et Dan on minemas, ise jätan vahele, sest juba kaks kontserti see aasta tehtud ning ma pole nii fänn...

DarkStar 3 / apr / 10:26  
Mul on piletid. Kohe, kui sai, hankisin.

Trek 4 / apr / 05:02  
Seda võis Danilt oodatagi:D Aga enda tulemise loodan järgmise näldala jooksul selgeks saada. Vähemalt tuleku korral on üks tuttav kindlasti ees:)

DarkStar 5 / apr / 13:11  
Vennad tulevad mul ka.

Tsp2 8 / apr / 17:25  
Olen ka vist mineja

MailmanMel 13 / apr / 00:00  
Teoorias isegi läheks, kui raha oleks selle jaoks.
Samas ma ei tea Massive Attackist eriti midagi.
Tegemist on küll väga tundud nimega, kuid peale viimase 2 kümnendi singlite pole nende loominguga kokku puutunud.

zerx 7 / juuni / 19:22  
sai siin hiljuti viimase aja lugusid tal kuulatud ja asjaga tuttavaks saadud. esimene asi, mis pähe kargas oli, et how the fuck neid lugusid live'is esitatakse. kohe mitte ei saa aru. võibolla kuulasin mingeid valesid asju, aga see lihtsalt ei ole võimalik, et sa näiteks lugu Teadrop live'is kuulad. liialt sürrrrr minu jaoks. apppii

DarkStar 7 / juuni / 21:44  
ega ta ei ole sama laivis, mis plaadil

aga jõutuubis on näiteid küll

üldiselt peetakse nende esinemisi ägedateks kasvõi show pärast

Tsp2 8 / juuni / 21:56  
Keegi mingit pärnu-tallinn-pärnu otsa ei tee sinna oma autoga? Ei viitsiks nagu üksi kärutada sinna.

DarkStar 10 / juuni / 09:41  
zomg.