väärt vaatamist mcv 7 / märts / 19:55
mcv 7 / märts / 19:55  
Kammisin täna vanu Oscarite lehti ning mineviku suuri kassahitte ning läbi häda õnnestus leida mõned filmid, mis huvi pakkusid.

Seega selles valdkonnas on soovitused oodatud. Võin juba ette ära öelda, et sci-fi ning tavapärane märul eriti ei tõmba, muusikalid on täiega aut.

Teine ning oluliselt tähtsam kitsik koht on teleseriaali formaat - tänu streigile on multika osakonnas ikaldus, South Park ja Robot Chicken on puhkusel ning kord nädalas Losti vaadata ei toida.

Seega siingi oleks igasugused väärt soovitused oodatud. Võin juba kohe ette ära öelda, et sci-fi ei eruta ning eelisatumad on sarjad, millel on üks arenev stoori, mitte üksikud võrdlemisi seosetud episoodid. Ehk pigem Oz ja Sopranod kui CSI ja Dr. House.

zerx 10 / märts / 18:16  
Casablanca

tegelikult ei oska midagi soovitada, kuna ei tea, mida sa üldse näinud oled. lihtsam oleks öelda, et ava imdb.com top 250 nimekiri ja hakka aga vaatama. niiet suht umbe ei hakka soovitama ja meeletut listi siia kirjutama.

mcv 10 / märts / 20:28  
casablanca on on nähtud, kuid soovitus on hea, sest film oli hea.

imdb top 250 on suures osas nähtud tegelt. aga kui ma nüüd mõtlema hakkan siis oli mul veel hiljuti riiulil see 1001 filmi raamat.

eelkõige küsingi just sellepärast, et vahest on keegi midagi eriti alternatiivi avastanud, et mitte main-striim värki.

MailmanMel 15 / märts / 13:00  
Esiteks peaks mainima, et SOuth Park hakkas uuesti jooksma. Esmaspäeval tuli just S12E01, päris haige oli :)

Filmide kohapealt on jah IMDb top 250 eelkõige, kuigi seal on ka hulk filme mis sinna mitte kuidagi kuuluda ei tohiks ning väga palju häid filme on puudu.
Ma ise kasutan süsteemi, et vaatan iga päev mida uut torrenti sitedele ülesse on tulnud ja siis kontrollin imdb'st järgi millega tegemist on. Teine asi on ka erinevad DVD rentals tabelid, kust on võimalik uuemate asju ülesse leida.
Filme mida vaadata on palju, lihtsalt raske on neid alati ülesse leida.

mcv 15 / märts / 14:39  
ise leidsin endale sihukese sarja nagu The Wire, siiani olen vaid kolm osa vaadanud, aga paistab üsna selline nagu olen otsinud.

Monkey Dust paistab ka päris vägev multikas ning Man Stroke Woman jällegi hea šketsikas

Nightmare 15 / märts / 22:46  
anime?
kui siis:
higurashi no naku koro ni,
akagi.

neon genesis evangelion
kuulub vast sci-fi alla, aga üks sügavamaid mida näinud olen, vähemalt mulle istus.
Muudetud 1 korda, viimati 15 / märts / 23:15 Nightmare poolt.

MailmanMel 18 / märts / 08:23  
Zeitgeist!

D3ndroid 19 / märts / 00:55  
The Legend of the Hidden City
http://www.imdb.com/title/tt0300795/

Selle kohta praktiliselt pole mingit infot. Kunagi näidati ka Kanal2 või oli see nüüd TV3 pealt. Hea hulk aastaid tagasi. Seeriakas jätkuva looga, ses mõttes nagu Lost. Tegevus toimub kuskil Lõuna-Aafrikas, kus tüübid kukuvad kopteriga otse "keskaega". Põnevust jagub ja head muhedat huumorit kah :)
Asja juures on vaid üks miinus - suure tõenäosusega ei saa sa seda mitte kuskilt :D
Muudetud 2 korda, viimati 19 / märts / 00:56 D3ndroid poolt.

mcv 19 / märts / 09:24  
Ma mäletan küll hästi seda, olin tol ajal 10-11 aastat noorem ehk see sari oli minusuguse jaoks päris põnev.

Nüüd...noh...ei usu eriti.

ps. "keskaja" asemel jõudsid nad pigem ikkagi antiiki, sest tegu oli ju kuningas Solomoni ajal rajatud ning sinna aega kinnijäänud linnaga.

D3ndroid 19 / märts / 17:23  
Ega jah, ma mõtlesingi seda pigem nagu vanade heade aegade meeldetuletust.
Keskaja pakkusin lambist, kui hästi järele mõelda, siis jah, pigem antiik.
Samas, topelt ei kärise ja kui see TV-see tuleks uuesti, siis uudishimu pärast vaataks vast mõned osad ikka ära, et näha, kuidas tol ajal väga hea tundunud sari nüüd köidaks.

MailmanMel 20 / märts / 10:04  
The Legend of the Hidden City oli tuus.
Seda näidati minumeelest Kanal 2 ja vist Tv1 pealt. 2 korda kui ma ei eksi. Esimest poolt vist isegi 3 korda ja teist 2 korda.

karlek 20 / märts / 10:36  
süžee oli suht mannetu, efektid olematud, aga kõlbas vaadata küll.

Nightmare 22 / märts / 19:49  
Eeldan et sa "the Skins"i oled näinud

MailmanMel 25 / märts / 06:32  
Network on suhteliselt huvitav ja naljakas film. Naljakas siis selle koha pealt, et reaalselt elu käibki niimoodi, on koguaeg käinud ning eeldatavasti jätkub ka samamoodi, sest ... inimene!
Muudetud 1 korda, viimati 25 / märts / 06:34 MailmanMel poolt.