Leto svet... Alari 3 / veebr / 15:04
Alari 3 / veebr / 15:04  
Leto svet...
* go go!
* NOT

mcv 3 / veebr / 18:56  
Mul on tunne, et see on üsna eelarvamuslik ning teatud suunas kallutav, kui üks vastusevariant on väikeste tähetega ja teine mitte.

Alari 3 / veebr / 20:07  
Jah, ja üks on veel hüüumärgiga ja teine ilma...

m1sterX 3 / veebr / 20:16  
Minuarust samahea valik kui ükskõik, milline teine neist.
Ehk siis küllaltki mõtetu asi, aga põhimõtte päras: go go!

mcv 3 / veebr / 23:03  
EPLis oli lugu, et inimesed blogides kurdavad, et see oli nüüd viimane enne sellest, et kõik mõistlikud inimesed on Eestist kadunud ning kõik on madalalaubalised debiilid.

mina ei saa nende inimeste vihast aru. leto svet on ju eurovisiooniks väga hea lugu. rõhk sõnal eurovisiooniks.

kui ta kõrvutada igast bass hunteri ja tommy seebachiga siis annab sihukese keskmise välja. ja ühessegi teise kategooriasse seda panna ei saagi.

m1sterX 4 / veebr / 00:16  
Jah, olen täiesti nõus. Mina ei saa ka sellest vingumisest aru, samas see vingumine on meie kultuuri osa, seda on alati :oP

Nagu enne ütlesin, siis lugu on iseenesest mõtetu, aga eurovisioonile ta on paras. Las olla !

Tuul 4 / veebr / 00:26  
Ma panin triobetis leto sveti peale rahad likku, nii et saingi ainult selle poolt olla

mcv 4 / veebr / 12:12  
ja kusjuures pärast teatavat kaalumist olen arvamusel, et üldmuusikalisel skaalal oli Birgiti lugu parim.

viirus 4 / veebr / 17:14  
mul ei jäänud absoluutselt ükski lugu meelde, peale kreisiraadio oma järelikult oli selles kontekstis parim lugu... Eurovisioonile tuleb ju saata lugu, mis meelde jääb rahvale

DarkStar 5 / veebr / 00:36  
Mulle jäi isikliku arvamuse, sugulaste/tuttavate ja meedia põhjal umbes selline kokkuvõtlik arvamus:
* Birgitil oli kõige ilusam laul, aga ta oli valel võistlusel.
* Iiris Vesik oles tulnud Eurovisioonile saata selle pärast, et ta on lahe ja tema laul on väga hea. Mitte päris Björk, Roisin Murphy või Amy Lee, aga tüdrukul on potentsiaali. Pluss veel absoluutselt kõige mõjuvam lavaline esinemine.
* Eesti rahvas vandus truudust Kreisiraadio brändile. Aga mitte ainult - paljud inimesed tegid kõvasti tööd, et Leto Svet oleks nii hea, et mitte jääda ainult labaseks. Selles laulus on rohkem tehnikat ja sisu kui mõned tunnistada tahavad.

Vandenõuteoreetikud tehku aken lahti ja vaadaku välja. Leinatamme soeng, Oja revääridega pintsak ja Võrno kohmakas koreograafia on taotluslikud. Inimesed nägid vaeva, et sellisel tasemel kino teha. Ja nad võisid selle eest võita ka.

Loomulikult oli neil mäekõrgune edumaa oma senise brändi tõttu. Aga võrrelge näiteks nende esinemisjärgset sõnavõttu. See ei olnud lihtsalt "äh, ma esinesin täna nii hästi, ma ei teagi, noh, hääletage minu poolt, you can do it". See oli taas kino ja igaüks nii teha ei oska. Loeme seda Eurolaulu võitu mingis mõttes nende töö tunnustuseks Eesti rahvalt.

Ja mul *on* hea meel, et Eesti ei ole enam viimane riik, mis Eurovisiooni tõsiselt võtab.

MailmanMel 5 / veebr / 22:02  
No iseenesest pull lugu, võib midagi saavutada isegi.
Iirise lugu oli väga kõva.
Birgiti oma ei sobi Eurovisioonile praegustel moodsatel aegadel. Väga ilus ja korralikult laudud lugu, aga kui sa lolli ei mängi või reaalselt loll ei ole siis pole erilist võimalust midagi võita.

Jah, "rahvas" valis.