IE vs. ülejäänud mcv 30 / jaan / 10:11
mcv 30 / jaan / 10:11  
Aastaid [ma arvan] püüti mind veenda, et ma ikka IE kasutamise pooleli jätaks ning FF või Opera peale üle koliks. Mina aga vastasin, et plaani seda teha enne, kui ma mingit reaalset põhjust näen [mingi üleüldine jutt turvaaukudest mind ei kõiguta]

Kõik sujus ning kuigi ma vahepeal tundsin muret, et IE 7 ei saagi mul kunagi peale pandud, sest install nõudis 30676 MB vaba ruumi. Nüüd aga on asi peal ning tab-idega surfamine juba üsna kodune. Veelgi enam miks mitte üle minna, sest tab-ide puudumine oli ainus tõsine miinus IE poolel.

Selgub aga, et mu rõõm oli enneaegne: on ilmnenud üks äärmisel veider kuid häiriv probleem - pea igakord kui tipin sisse mõne aadressi (mitte ei kliki) siis brauser lihtsalt ei tee mitte midagi, ükskõik kui palju ma enterit või rohelist noolekest toksin. Kas kellelgi on rohtu selle vastu või tõesti mu ainus võimalus FFi peale üle minna?

MailmanMel 30 / jaan / 19:27  
Ma olen juba päris mitu aastat FF'i kasutanud ja olen suhteliselt rahul.
Ma pole oma brausereid kunagi tweakinud ja mingeid special funktsioone pole viitsinud ka kunagi kasutada ning sellest tulenevalt on FF ideaalne olnud. Kiire, lihtne ja annab oma asjad ära teha.
IE kasutamist üritan ma vältida nii palju kui võimalik, sest see asi ei tööta normaalselt. Minu meelest on see alati crashinud n+1 korda rohkem kui FF, lihtsalt crashinud, jätab loadimise pooleli ja ragistab minut aega enne kui mingi debiilse errori viskab. Lisaks on viimastel aastatel IEga olnud ka kordades rohkem loadimise ja brausimise probleeme, lihtsalt ei loadi lehe visuaali niimoodi ära nagu see disainerite poolt vaatamiseks loodud on.

mcv 30 / jaan / 20:09  
kusjuures need mured mida sina kirjeldad on mulle täiesti võõrad. kui mitte lugeda seda, et IEga on ÕISis lingid keskel ja FFiga on nad vasakul ääres.

mul on lihtsalt see, et kui ma aadressi sisse tipin või pasten siis mingi trikiga ei ava seda. küll aga klikides ja muid raskusi pole.

Tuul 30 / jaan / 21:50  
Mul näiteks mingil imelikul põhjusel pooled flashi rakendused ie's ei tööta, käsib flashi alla laadida, samas ff-is on kõik korras

m1sterX 30 / jaan / 22:14  
Mina kui arendaja ütlen, et kõike need brauserid on vigased ja tuleks põlema panna.

Nüüd topicu juurde tagasi tulles, siis ma ei mäletaks küll, et mul IE'ga sellist asja oleks olnud.

Aga küsiks, et sa muidu oled kindlasti ka uuendusi proovinud tõmmata ? Ja siis omal mingied spy- ja muid malwere ka otsinud jne ?

mcv 31 / jaan / 00:58  
vahest oleks hea mõte jah uuendusi otsida. kuigi miskine mul siin plõksis all nurgas - need on kah nagu kuu varjutused.

vanasti kui Heikoga veel koos elasime oli hea jälgida, kuidas täpselt samad uuendused jõudsid meieni mingi paari kuuse vahega.

sTeaLth 31 / jaan / 01:05  
mul oli põmst sama põhimõte mis mcv-l. paar nädalat tagasi sai otsustavaks see et mul viskas kopa ette see et mu IE mingil hetkel otsustas et igal pool saitidel kus on flash-detection, ütleb ta sellele et flashi pole ning seega flash-contenti mulle lihtsalt ei näidata. Igasgusused reinstallid ei aidanud ja kohtades kus flash-detectionit polnud, seal sai rahulikult flashi vaadata. Ka mingi sama anomaalne probleem. IE7 siis.