aktivist 2008 mcv 18 / jaan / 21:29
mcv 18 / jaan / 21:29  
kas kellelgi on plaan minna?
8-10. veeb Viljandis?

ma küsin ainult sellepärast, et mulle pakuti seal Quake mänguvana kohta - põhimõtselt läheks nagu, aga ei viitsi nagu üksi olla seal kolm päeva vms

DarkStar 18 / jaan / 21:40  
Sinna tahetakse tetrist ka, aga mina olen sellel ajal tööasjus välismaal. Seega, kas keegi läheb sinna?

Trek 19 / jaan / 00:53  
Tänud, et tähelepanu juhtisite sellele üritusele:) Antud nädalavahetus on isegi vaba üllataval kombel, seega võiks ju täitsa minna isegi. Keeruline on see Tallinnast Viljandisse minemine muidugi:S Samas kui keegi veel sooviks saada kas Tallinnast või Pärnust Viljandisse, siis võiks teada anda.

Dan, kui ma siiski lähen, siis võib ka Tetrise peale mõelda põhimõtteliselt, aga siis oleks mul jälle kõrvalist abi vaja ma arvan, sest eelmisest korrast suurt meeles ei ole. Samas antud hetkel ära veel minuga väga arvesta;)

mcv 19 / jaan / 03:57  
Põhimõtselt olen ma ise korra kunagi teinud Alariga Tetrist. Mistõttu mulgi piiratud kogemus olemas on.

Kuigi kaks on parem kui üks siis tundub hetkel, et ikkagi natukene lahja on see seltskond.

mcv 20 / jaan / 11:33  
teema up!

MailmanMel 20 / jaan / 17:30  
Hmm, see nädalavahetus on juba väga pikka aega planeeritud olnud. Muidu võiks isegi teoorias kohale vajuda sinna, samas kuna masinat ei ole nii või teisiti siis ei kujuta ette mida seal teha ... tegelt kujutab küll, aga noh, selleks ei pea Viljandisse ronima.

mcv 20 / jaan / 23:59  
eino kui ma läheksin, võtaksin oma kasti kaasa, seega saaksid minu masinalt quaket mängida :D

aga hetkel tundub, et ma ikkagi ei lähe. pean veel öösel seedima seda natukene.

MailmanMel 21 / jaan / 12:43  
No mul on üks teine asi teises Eesti otsas seega ma ei saa nii või teisiti tulla.

Trek 8 / veebr / 21:30  
Kuna keegi huvi üles ei näidanud ning endal tekkis ka muid tegemisi, siis jäi minemata. Praegu nimekirja sirvides ei paista üldse pärnakaid seal:( Aga samas üllataval kombel on saal täitsa pungil täis saadud:o

DarkStar 9 / veebr / 00:47  
Tetris pidi isegi toimuma vist

taikonaut 9 / veebr / 00:48  
Aii...ma ühe ikka leidsin. Pärnakaid esindab Cole. Vb on mõningaid veel.