Teeme jaanuaris võrgupeo DarkStar 5 / nov / 12:26
DarkStar 5 / nov / 12:26  
Hei!

PLANCul on plaanis jaanuaris 2008 võrgupidu teha. Korraldamisega alustame umbes nüüd.

Kaks küsimust avalikkusele:
1) Kas sooviksid aidata võrgupeo korraldamisel?
2) Kas oskaksid välja pakkuda sponsoreid, kes aitaksid auhindade väljapanemisega?

Kui jah, siis anna teada siia või kirjuta dan ät bmonde net.

D3ndroid 5 / nov / 16:19  
Millistes ruumides see tuleks? PSHG üle pika aja?

DarkStar 5 / nov / 16:48  
NB! Kogu järgnev info on esialgne!

Võiks juhtuda nii, et:
* toimub ilmselt Koidula koolis
* aeg on ilmselt 4.-6. jaanuar
* rõhk on kõik-saavad-kõike-mängida atmosfääril

Võistlustest on esialgsete plaanide järgi kavas:
* Wii Sports: Tennis 2vs2
* DarkSide Tetris: 5 aasta juubeliturniir
* Quake 3 Arena: formaat pole kindel
* Wolf ET: formaat pole kindel

Võistluste nimekiri on tehtud selline, et igast võistlusest saaks osa võtta võimalikult paljud. Igaüks võib loomulikult mängida ka ükskõik mida muud.

Osavõtjaid sihiks pigem 50+.

m1sterX 6 / nov / 02:09  
wii tennis \o/ no siis ma olen kohal

aidata võin, oleneb muidugi, mis vaja :p

TreVor 7 / nov / 01:03  
Lp. DarkStar

Seoses peagi valmiva pärnu arvutiklubi cYber zone avamisega (loodetavasti dets. algus) on mul ettepanek korralda see l@n selles arvutiklubis... majas on kokku 600 ruutmeetrit.
Üleval (2-sel korrusel) on olemas Saal kuhu mahutaks ära 75+5 arvutit ja all korrusel on olemas mängusaal koos 20 PC ja 10 Mängu-Konsooliga (sh. Nindendo Wii , PS3 ja X-BoX 360)
Teisel Korrusel on olemas ka Kohvik kus saaks oma keha kinnitada ...
Kui on asjast huvitatuid siis palun võtke minuga ühendust MSN: ai.tratatoli@hotmail.com ; tel: 56771573
Muudetud 1 korda, viimati 7 / nov / 01:06 TreVor poolt.

TreVor 7 / nov / 01:19  
cyber zone aadres on pärnu, papli 8

dYn 8 / nov / 20:55  
Kustutatud 8 / nov / 21:14 dYn poolt.

dYn 8 / nov / 21:16  
Üks korralik LAN oleks vägagi meeldiv teha, nii vähe kui neid Pärnus siin on... btw, TreVor: kui kindel see avamine siiski on? Pärast jäävad kõik su koha peale ilustikenasti lootma ja siis äkki ei saagi sinna. Ei ole suuremat huvi peeruvahele saada, seega võiks asi siiski kindel olla.

TreVor 9 / nov / 02:44  
Asi on Kindel 99.9% kuna 100% kindlust ei anna sulle VANA JUMA ise , kuid ple kindel kas juba jaanuari l@n seal toimuma hakkab, kuna Dan-iga jäi kokkulepe veel seda asja mitte avalikustada.

Parimat,

OÜ cYber zone
56771573
Muudetud 1 korda, viimati 10 / nov / 12:05 TreVor poolt.

TreVor 9 / nov / 02:53  
Eeldatavalt hakkavad cYber-zone Gaming Club' i esindus meeskondadeks CS- sYnck ja CSS- 2T...

Plaanis on luua eestisse E-Spordi alaliit ja käivitada erineva tugevusega liigad Eesti mastaabis.
Tulevikus oleks hea teha koostööd teiste Balti riikidega ja teha Balti Liiga nagu seda on tehtud (Jalgpallis, korvpallis ja võrkpallis)

TreVor 9 / nov / 03:05  
Siin kohal tahaks teada kas on mõni "mängur" kes tunneb, et on piisavalt pädev mõnes WCG ametlikus mängus nt:(WarCraft,Fifa,NS...) ja kes oleks valmis esindama cYber zone klubi erinevatel võistlustel (ka välismaal) siis palun võtta ühendust minuga kas e-maili teel: insaider.boss@mail.ee ,msn: ai.tratatoli@hotmail.com või tel:56771573
Muudetud 1 korda, viimati 9 / nov / 03:06 TreVor poolt.

viirus 9 / nov / 14:00  
to TreVor

Sa väitsid, et dYn on alaealine ja puberteet möllab jne ning see toimumise asi ei ole tema asi jne. Mulle tundub paraku, et see käiks nagu sinu kohta, kui nii vastad.
1. Küsimus oli täiest õigustatud noh ühe sõna oleks võinud välja jätta, mis teha juhtub.
2. Kuidas see ei ole kodaniku asi, kes on huvitatud LANist, kas, kus ja millal asi toimub ja ega mingitel arusaamatutel põhjustel järsku viimasel hetkel tuleb teade, et jääb ära kuna see ja see asi põhjustasid avamisel probleeme jne. Inimesed planeerivad enamasti asju ette, eriti kui ise teisest linnast tulevad. Paraku viimasel minutil mittetoimumise teade on halb kuna plaanid olid nii sätitud, et ollakse teataval kuupäeval LANil, teised asjad lükati edasi ja siis äkki ei toimugi ja on hilja ka plaane ümber korraldada.
Seega järgmine kord võiks vastates läbi mõelda, kuidas vastata, mitte kedagi sõimama hakata. Nagu sa väidad oled suur asjalik ja ettevõtlik inimene, siis ole ka eeskujuks. Kohe oleks võinud öelda, et 99,9% on kindel oleks rahu majas olnud nagu ma ennist mainisin, et küsimus oli õigustatud.

TreVor 9 / nov / 15:49  
Kustutatud 10 / nov / 12:05 TreVor poolt.

m1sterX 10 / nov / 03:46  
On kuidas on, kodanikud, prooviks siiski viisakaks jääda. Ei tahaks, et antud püha paik muutuks delfi taoliseks vms...

Anyway, NS nagu Natural Selection ?

rnm:) 23 / nov / 21:35  
ei viitsi yleavlt lugeda! t2 ja synck on ju cs/css mehed. dani poolt pakutav lan on ilma cs/s`ita. kas sinu (trevori) länn hõlmb neid?

hail beer

DarkStar 24 / nov / 14:16  
LAN ja klubi ei ole praeguse seisuga seotud. Edaspidised LANid Pärnus, mis Trevori korraldamisel toimuma hakkavad, sisaldavad kavas ilmselt ka CS-i. Praegu jaanuaris tuleb selline rohkem fun-faktoriga üritus.

TreVor 27 / nov / 17:07  
Dan , kle kas saaksid uuesti saata mulle auhindade nimekirja .
Andricolt pole vastust tulnud veel, aga ma üritaks helistada sinna ...

DarkStar 27 / nov / 23:40  
Saatsin.

MailmanMel 28 / nov / 04:11  
Üldiselt võiks mitte foorumi teemasid foorumis mitte arutada.

m1sterX 28 / nov / 23:20  
Kuidas muidu üldine seis nende asjajamistega on ?

MailmanMel 29 / nov / 00:36  
Eks ikka hästi.

m1sterX 29 / nov / 01:53  
:oD

DarkStar 29 / nov / 09:27  
Järgmisel nädalal algab reklaam ja heal juhul kohe ka regamine.

dYn 29 / nov / 13:06  
Jääb siis ikkagi Koidula kool ning kas regamisest antakse ka Plancus teada? See-selleks, ootan LANi huviga, arvatavasti löön kaasa ka reklaamimisel/korraldamisel, kuna mina ja Aivar hakkasimegi seda vaikselt sebima.

DarkStar 30 / nov / 00:44  
Järgmine nädal alustame ilmselt reklaami ja regamisega. Meil on kõik juba peaaegu korraldatud, aga abi on ikka siin ja seal vaja. Kirjuta mulle dan ät bmonde net, kui midagi konkreetset silmas pead.
Muudetud 1 korda, viimati 30 / nov / 00:45 DarkStar poolt.

m1sterX 30 / nov / 03:07  
Sellesmõttes, et kui mingi lihtsureliku tasemel abi on vaja, siis ma võiks ka käpp olla... kuigi ma füüsiliselt asun päälinnas.. veel...

Ma võin laudu tassima tulla vms kui löömaks läheb ^-^
Muudetud 2 korda, viimati 30 / nov / 03:08 m1sterX poolt.

DarkStar 30 / nov / 09:22  
Suurepärane! Seda oleks väga vaja.

m1sterX 30 / nov / 21:29  
selge, planeerin omal aja siis vastavalt

dYn 2 / dets / 13:13  
Mitte midagi konkreetset, kuid mõtlesin, et võin reklaamimisega nii koolisiseselt kui ka Eesti CS foorumis tegeleda, olen seal admin. Tean, et teile CS ja cszorid eriti ei meeldi aga rohkem rahvast oleks ehk ikkagi teretulnud? :P Muidugi, kui aeg klapib siis võin meeleldi ka laudu jms tassima tulla ;)

DarkStar 2 / dets / 13:25  
Reklaamida tuleb ikka igal pool. Mul ei ole CS-orite vastu isiklikult midagi. Olen ise seda for-fun ikka kõvasti mänginud. Sellele võrgupeole valisime meelega sellised võistlused, millest kõik saavad osa võtta (mängud on kas tasuta või kohapeal saadaval).

dYn 2 / dets / 18:27  
Kas reklaami on ka plakatite näol?

DarkStar 2 / dets / 20:02  
Jah. Plakatite kujundus on hetkel pooleli.

trafic 3 / dets / 14:06  
Tore kuulda et heaste läheb. Plaaniks ka nagu läbi astuda;)