adobe reader ja paberisääst mcv 8 / aug / 12:02
mcv 8 / aug / 12:02  
tere,

mul on mure. tahaks adobe readeriga printida ühe pikemat sorti dokumendi (raamatu tegelikult). aga liialt paberit ei tahaks kulutada.

seega mõtlesin et prindin kaks lehte ühele paberile ja mõlemale poole. tuli välja aga, et see polegi nii lihtne.

seega kas keegi teab kuidas ma saaksin omale .pdf failist printida leheküljed 1, 2 ühele poole paberit ja 3, 4 teisele poole paberit?

DarkStar 9 / aug / 09:02  
Seda peab printer oskama. Aga selleks peab tiba tegijam printer olema (kuigi minu moraalselt vananemas HP LaserJet 1010 teeb seda).

Idee on selles, et printeridraiver peab ise suutma leheküljed jagada mõlemale poole ning kahekaupa.

Palju lehekülgi on? Ja kas kvaliteet on oluline?
Muudetud 1 korda, viimati 9 / aug / 09:03 DarkStar poolt.

Nightmare 9 / aug / 15:43  
pdf to doc

Resistance 10 / aug / 12:16  
sorry aga pdf to doc on nagu dokumente kopeerida printimise ja ocr scannimisega (worsethanfailure.com)

mcv 14 / aug / 10:54  
no meil on töö juures mingi ilga jurakas masin - paljunus ja skäneerimine on kah seal sees. ma olen seal neid nuppe plõksinud, aga kahepoolsus tuleb ainult paljudamisel välja

lehekülgi on 144 ja kvaliteet on nii palju oluline, et loetav oleks.

MailmanMel 23 / aug / 15:17  
No sa võid ju alati manuaalselt asja teha.

Print page 1, pöörad lehe teistpidi ja print page 2

mcv 28 / aug / 09:46  
ja sedasi 144 lehekülge?!

karlek 30 / aug / 00:27  
kes ütles, et rl peab lihtne olema?

DarkStar 30 / aug / 10:06  
Kas tõesti pole veel lahendust leidnud? Minu printeriga on see igatahes lihtne ja mul on üsna soodne printer.

mcv 30 / aug / 11:04  
ma pole manuali kätte võtnud veel :)

MailmanMel 21 / sept / 16:31  
Kes see siis ikka manuaale kasutab. Katseeksitus meetod on kõige parem. Läbi selle oskad sa ka reaalselt masinat kasutada. Kui raamatust maha loed ja nuppe vajutad siis 5 minuti pärast ei mäleta sa enam midagi.