hitman 2 mcv 30 / nov / 09:16
mcv 30 / nov / 09:16  
on kellegil peale minu subjektiga kokku puuteid?

imo on see ölööt mäng [tõsine hitman'i fänn muideks] esimest osa sai ka kõvasti taotud, praegu olen teise osaga veel poole peal.

MailmanMel 30 / nov / 13:25  
pole kokku puutunud
2 oli korraks arvutis, aga mingi error oli sellel

esimest osa pole ka näinudki

Sp33d 30 / nov / 14:28  
esimese tegin ikka läbi, ausalt :P
a teist pole näind veel, põhim võix proovida kyll, kui saax kuskilt

DracS 30 / nov / 20:05  
krt ei arva teisest osast midagi hullem kui esimene:p
sry....

IceUul 30 / nov / 23:37  
Jah, sai teine üle vaadatud, ainuke viga siis igavad maailmad ja jälle ilgelt nõme savemis süsteem.

mcv 4 / dets / 20:45  
sai asi läbi tehtud. play time ~4 h. tegelik kulunud aeg umbes topelt: plaane pidi ju välja ka mõtlema ja mõnd osa mängisin niisama 2x

gameplay on parem ja lahedam. kuigi mäng tundus lihtsam [võrreldes esimese osa "Normal" tasemega] ning stoori oli algul palju lubav kuid jama lõpuga. pea miinus on see, et on võimalik läbi mängida MaxPayne stiilis - ehk lased kõike mis liigub. Kuigi hiilimine ja vaikselt tapmine on 2x lahedam.

üldiselt norm mäng kui esimene osa meeldis.

mcv 6 / jaan / 21:35  
kusjuures nüüd on asi ka kõige raskema astmega läbi tehtud (pro oli vist) ning kõvakettalt maha ka võetud.

Sp33d 7 / jaan / 02:29  
siis on tõesti tore

illu 8 / jaan / 21:22  
minu aryst on se eriti kaihv sneek´n´strike m2ng

Lyle 8 / jaan / 22:58  
esimene osa jäi mul pooleli , kuna masin oli liiga nõrk ja actioni kohtades hakkas jõnxsutama :/,
aga hm2 on hea mäng imo , paar levelit olen teind küll

Kilu 8 / jaan / 22:59  
ma tegin normaliga ära, rohkem väga vist ei viitsi... kuigi hitman-idel on alati minu südames üks soe kohake olnud :) See kohake jääb nüüd järgmist ootama...

MailmanMel 9 / jaan / 00:30  
kui saaks seda mängu kuskilt siis ytleks ka sõna sekka

k2w 24 / mai / 22:14  
Kustutatud 24 / mai / 22:16 MailmanMel poolt.

k2w 24 / mai / 22:15  
teinud muidugi läbi, isegi et kaks korda vist..rõve oli see et esimene osa oli kõvasti raksem kui teine, sest teist sai ju läbi mängida ka niisama jookse tulista, esimeses osas pidid ikka silent assasain olema...muideks hitman contracts on ka nagu läbi määngitud..mis sellest arvate? minu meeles täitsa kabe tükk oli, aint lühike ja osa mape oli esimest osast...22 siis vist neid kokku..

Kustutatud 24 / mai / 22:17 MailmanMel poolt.

Kustutatud 24 / mai / 22:17 MailmanMel poolt.

mcv 24 / mai / 22:43  
njaa...mul hetkel esimene osa nostalgiast uuest läbimängimisel. kolmanda võtan siis ette kui see läbi. aga teine oli kergem sest seal sa ju poole peal saveda, oli ju?

MailmanMel 24 / mai / 23:00  
emm, Hitmane on juba kolm kokku?

mcv 25 / mai / 01:58  
Hitman: Contracts ehk siis osa 3.

MailmanMel 25 / mai / 23:13  
good to know
samas pole isege kunagi Hitmane mänginud. ei istu nagu. kunagi üritasin alustada kyll, aga kui ma harjutusplatsil leidsin, et hüppamist ei ole, siis lasin ma selle mängu maha :)

mcv 26 / mai / 13:34  
hihiiihi

k2w 6 / juuni / 23:46  
mcv kirjutas:
njaa...mul hetkel esimene osa nostalgiast uuest läbimängimisel. kolmanda võtan siis ette kui see läbi. aga teine oli kergem sest seal sa ju poole peal saveda, oli ju?

oli küll jah.. 3 osa sama süsteemiga..see ka nagu päris mõnna, et sul on kindlad saved ette nähtud, et sa ei saa mingi iga killi tagant savedi...