soovitage midagi mcv 30 / apr / 11:47
mcv 30 / apr / 11:47  
tere,

mängisin diablot, siis mängisin teist osa. nüüd tahaks midagi uut mängida (ei viitsi koguaeg Magicut kah toksida).

Stiilinäited mängudest, mida olen mänginud ja mis meeldinud ja millist mängu otsin: Diablo seeria, Max Payne seeria, Hitman seeria.

Mängud mida erinevatel põhjustel palun mitte soovitada: Titan Quest, Neverwinter Nights seeria, WoW

bloodvoice 30 / apr / 12:57  
Planescape: Torment
Ülihea stooriga mäng, tapmist muidugi vähem kui diablos, aga ülejäänud elemendid teevad sele vägagi tasa.
Baldur`s Gate
Prince of Persia kõik osad.
Fahrenheit (Indigo Prophecy)

sTeaLth 30 / apr / 15:13  
q3

mcv 30 / apr / 17:57  
stelt, q3 SP ju sakib

D3ndroid 30 / apr / 18:36  
Q suguste mängude sp on nii mannetu et seda pole isegi mõtet mainida.

Kui tahad häid sp mänge.. siis sneak: Thief 2, Thief 3, life-like rpg: Oblivion, rpg: Baldur's Gate 2 ja muidugi Heroes 3 on ülekõige :)

DarkStar 30 / apr / 22:52  
Ma mängin vahel Q3 single playerit, kui on vaja 10 minutit ära tappa. Maitse asi.

Sebastian 1 / mai / 16:58  
Stalker: SoC

MailmanMel 6 / mai / 18:20  
Darkside Tetris
WoW (ma tean et sa ütlesid, et ei taha, aga peab, peab!)
Mingit RTSi võid toksida ju alati
Igasuguseid pulle asju on tegelikult mida tahaks mängida, aga kasti pole ja aega ka ei ole või siis pigem ei viitsik pühenduda sellele, et hakkata järjest mänge läbi mängima.

Pokker ka muidugi

mcv 6 / mai / 21:21  
Tetrist olen teinud nati jah.
ja RTSide peale mõtlesin kah, aga selgus, et kohe hakkab üldse eksamiperiood tuleb peale ja kavatsen olla tubli.

zerx 6 / mai / 21:31  
Star Wars: Knights of the Old Republic'ute kaks osa

DarkStar 6 / mai / 22:45  
KOTORid on tõesti head.
* Rainbow Six või Splinter Cell seeriat äkki, kui Hitman meeldis?
* No One Lives Forever 1/2 on natuke vanem aga kuradi hea mäng.
* uus Prince of Persia triloogia
* Tomb Raider: Legend on hea
* civilization IV

Mul on 15. mai magistritöö tähtaeg. Pärast seda mängin ise ka midagi.

D3ndroid 7 / mai / 00:23  
Splinter Cell oli nüüd kah sneak? Siis peaks selle küll järgi proovima :)
Kui sneakist juba juttu tuli, siis Metal Gear Solid ja Thief seeriad, must have.

DarkStar 7 / mai / 09:33  
Ei ütle, et kohe klassikaline sneak, aga Double Agent tundus küll selline natuke pildi peal.

mcv 7 / mai / 12:03  
mingit KOTORi korra mängisin, aga ei ei köitnud mind.

zerx 7 / mai / 14:42  
oota kuni taskulambi kätte saad, siis läheb ikka korralik jedi möll lahti. alguses on jah suht tuim see metallmõõgaga ringi vehkimine

rnm:) 7 / mai / 17:10  
http://www.commandosstrikeforce.com/

illu 6 / dets / 02:54  
http://www.rainman.com :D
Muudetud 1 korda, viimati 6 / dets / 12:00 mcv poolt.

Kuulikindel 12 / dets / 12:01  
Gothic 3.
Kui diablo meeldis, võibolla Sacred2 sobib ka.

illu 13 / dets / 00:51  
Thw Witcher

MailmanMel 11 / märts / 22:18  
Dragon Age: Origins oli päris mõistlik minumeelest. Lisaks sai see ka paljudes comminitites ja ajakirjanduses kõvasti kiita.

DarkStar 12 / märts / 11:18  
Dragon Age tõesti üsna kobe. Samas, Mass Effect 2 on teistmoodi kihvt. Maailm on mõlemas vinge.

MailmanMel 20 / apr / 20:08  
Mass Effect'i seeria kohta ei oska paraku midagi öelda. Tegelikult on palju mänge mida võiks/tahaks/peaks mängima, aga viitsimist ja samas ka aega ei ole, kuigi ma ei tegele sisuliselt mitte millegiga.

Maailmast rääkides ütleks, et see Dragon Age'i maailm polnud suhtkoht midagi erilist.