Nickid DracS 28 / nov / 17:53
DracS 28 / nov / 17:53  
Niisiis kuna paljud on endale saand korraliku pc ja pysika sisse,siis tahaks tiada nicke millega pelatakse Counteris,sest eilne näide oli hia .Läksin cs1 demapsi ja kaks tonti tervitavad kohe kysivad kuidas läeb jne :P Tsiisas mark oli maani sest ei julend kysida kes need vennad on:D

sTeaLth 28 / nov / 17:58  
ainult plc|sTeaLth

m1sterX 28 / nov / 18:17  
plc|m1sterX
m1sterX

muud nickid on varutud teiste mängude jaox

Sp33d 28 / nov / 20:01  
only plc|Sp33d

illu 29 / nov / 22:37  
ILLMAN ja inult ILLMAN

D3ndroid 29 / nov / 23:18  
Nonii:

Dendroid (peamine, LANidel ja muu tähtsam)

Muidu: Vincent, Cannon, silencer_vol2, Rofl_mao, DemOliTioN etc. kõik ei tule meelde, aga need on peamised.

WaSsu:P 30 / nov / 00:41  
WaSsu:P

Sp33d 30 / nov / 14:27  
dendroid, wassu, te käite kuskil publicutes CSi tagumas?

D3ndroid 30 / nov / 14:50  
Jah, ma käin seal cooli 27730, 27770, 27740 serverites.

Mis siis?

illu 30 / nov / 15:02  
küsimus:
kas selle jaoks et saaksin online csi pelada peab olema originaal h-l c key?

Sp33d 30 / nov / 16:08  
enamuses servudes kyll, paar servut kuskil venemaal jms kohtades on ilma WON id checkita, aga seal igast lamod ja xiiterid pelavad ja usun, et ping pole ka just kõige parem

Sp33d 30 / nov / 16:24  
ja dendroid, mix on vaja panna võimalikult palju mingeid erinevaid nickke?? et keegi sind ära ei tunnex? pointless ju imo, kõik CHE foorumitel kisavad, et mix bänn jne, siis tuleb välja, et vend pelas mingi sellise nime all nagu lox, lol, rofl vms. tra mängige oma enda nickidega ja pole mingit jama. yldse siis tunneb kohe tuttava ära, kui tal õige nick...

D3ndroid 30 / nov / 18:48  
Vaata, see ei ole nii lihtne. Mul ntx. läheb praegu CSis lootusetult halvasti, ma ei tea miks :(

Sellepärast ongi palju erinevaid nicke.

Kui asi paremaks muutub, akkan jälle õige nimega kruvima.

Sp33d 30 / nov / 20:21  
vale suhtumine.
kui sa oled end mingi nimega sidunud, siis sa peaxid olema võimeline ka selle nime eest igas olukorras vastutama. ja ära akka ytlema, et oi, ma mängin nii sitasti, teised naeravad mu yle. pohh, mul oli ju alguses sama moodi. siis, kui pidevalt mängid, skill ju kasvab ning teisedki näevad, et vot see vend on ennast vaixelt yles töödanud ja paremax saanud. niiet pane julgelt oma nimi seal servudes, kui sind näen, tunnen ka ära ;)

D3ndroid 30 / nov / 23:05  
Praegult sai CS tambitud oma nime all. Imho, planclasi on üleüldse cooli servudes üliharva näha. Milles asi? Kus te kõik pelate siis?

m1sterX 30 / nov / 23:41  
mai pelagi, võcin time-out'i...
tegelt, vahest harva, nädalavahetustel õhta hiljama poole...
Muudetud 1 korda, viimati 30 / nov / 23:43 m1sterX poolt.

Sp33d 1 / dets / 01:12  
no mina mängin peaaegu iga päev, kellaajad on täiesti suvalised.
aga rohkem mehi praktiliselt ei mängigi plc-st CSi. steldi vahel harva pexan sinna, dracs ka mõnikord ikka juhtub, kuid ta on enda jaox vist mingid uued mängud avastanud, a mina pole viicind midagi muud alustada, kõige lihcam vana hea CS ikka :)
Sebastian on sõjas, mailman mängix bottide vastu vist ainult, sest publicus ta teeb pärast kahte HSi disconnecti ja arvab, et kõik xiidivad. ja rohkem nagu polegi eriti mehi... MCV ma ei tea, mis teeb...

mcv 1 / dets / 01:28  
mcv pelib hitman2 ja q3

MailmanMel 1 / dets / 03:53  
bottide vastu pole ma mingi kuuaega mänginud
usually 1-2 tundi päevas teeb CS`i

mingi suva nickiga, kui 10:1+ skoorid tulevad laseb õige nicki peale loomulikult :p

Sp33d 1 / dets / 05:20  
irw, sellist käitumist ma vihkan. seda nimetatakse pussy-showoff käitumiseks :P ja ärge fleimige

ps. plancu foorumi adminid, luban et ei postitda enam kunagi ühtegi inglise keelset postitust ;)
Muudetud 1 korda, viimati 1 / dets / 11:10 mcv poolt.

DracS 1 / dets / 08:35  
lol olen olnud alati Dracula nickiga,jah on olnud erandid aga aint siis kui mingi 6box saku muskelt sees:P

MailmanMel 1 / dets / 12:42  
dracsi fake on nähtud kyll, aga meelde ei tule hetkel
mingi sööge sitta vms oli äkki

m1sterX 1 / dets / 12:48  
heh... admin war...

MailmanMel 1 / dets / 13:44  
stfu m1sterX
k? :)

m1sterX 2 / dets / 11:42  
truth hurts eh?

Snz 1 / dets / 20:48  
ikka BrOadWay

Sebastian 2 / dets / 00:43  
Ilusasti 2 aastat vana teema
Keegi cs laseb üldse veel? Ja kui keegi vastab jah cs:S kohta siis laske mulle patch.

DracS 2 / dets / 15:01  
Ämm patch cs:s-i kohta:P?
Sai alguses see Silver packet ära orderdatud ja nagu see pole üldse nüüd nii kallis, kuna ta sisaldab kõikki moode mis on üldse välja lastud kogu selle Half-life aja vältel, ehk präägust on minu Steami kataloog üle 10gb suur:p

rnm:) 2 / dets / 16:21  
pop

zerx 3 / dets / 13:59  
ja noortepärane

m1sterX 3 / dets / 19:03  
aga ikkagi CS

frozen_ 23 / märts / 18:03  
frozen ja ainult frozen...