Suvised muusika asjad MailmanMel 23 / märts / 09:43
MailmanMel 23 / märts / 09:43  
Suvi varsti tulemas ja kontserdid jäävad ka suve sisse.
Kes, millal ja kuhu minemas on?

Ozzy, Aerosmith, Rabarock, Hardrock Laager, Muse (Riias), Missy Elliot ...

Hetkel olen ise Aerosmithile minemas, piletid sai ära ostetud vähemalt. Rabarockile peaks ka minema kindlasti ja Muse otseloomulikult, aga vaatab mis saab ...

Trek 23 / märts / 10:08  
Ozzy pilet lauasahtils ja Muse'ile peaks raudselt minema. Teeme jälle väikse Riia tiiru Mel?:D

mcv 23 / märts / 10:19  
ei musitseeri suvel.

mcv 23 / märts / 10:19  
aa ei siiski - folk on kõigis skeemides siiski sees

MailmanMel 23 / märts / 10:43  
Trek, mõte iseenesest on üli hea. Väike Riia tiir ei teeks üldse paha. Polegi käinud seal ligi 2 aastat juba.

Alari 23 / märts / 20:41  
Aerosmithi pilet on olemas.

Nightmare 27 / märts / 23:22  
mhh, plaan rise againstile minna, amsterdami

mcv 28 / märts / 08:14  
rage against ikka jah?

karlek 28 / märts / 09:41  
rise against ilmselt siiski, kui sa pead silmas rage against the machine'i, siis mul on sulle üllatus sonny, nad läksid lahku aastaid tagasi mingi. tõsi, teevad küll suvel wu-tang claniga mõned esinemised.

xin Zeran 28 / märts / 11:51  
Hetkel kinnitatud üritused: RabaRock, Hard Rock Laager, Viljandi Folk.
Kui pileteid saan: Ozzy, Type'O'Negative ....

Nightmare 28 / märts / 15:26  
nagu karlek eelnevalt mainis siis rise against siiski.
http://www.youtube.com/watch?v=pOtNqDyyX2c

sTeaLth 28 / märts / 19:27  
Janne kontsert äkki tuleb. A must.

mcv 28 / märts / 20:59  
Heiko midagi siin hõikas, et nad tulid tagasi kokku. Mõtlesin et selle raames annavad mingi esinemise Euroopas.

MailmanMel 30 / märts / 09:48  
Kui 2. juulil Riiga Museile minek on siis kas on veel huvilisi? Mingi suurema kambaga oleks reis lõbusam kindlasti.

Trek 30 / märts / 20:51  
Seisupiletid ning fännisektori piletid on otsas:( Kuskil kahtlase koha peal istuda ei tundu absoluutselt ahvatlev paraku:(
Muudetud 1 korda, viimati 30 / märts / 20:51 Trek poolt.

MailmanMel 9 / apr / 22:49  
Placebo 28. mai SSHs.

Ainult, et piletid müüdi vist neljapäeval natukese ajaga läbi. Samas mul peaks iseenesest asi olemas olema. Maksma peab lihtsalt mingil hetkel.
Muudetud 1 korda, viimati 10 / apr / 16:04 MailmanMel poolt.

zerx 10 / apr / 16:02  
Plancbo?

MailmanMel 10 / apr / 16:04  
Haah, osav typo.
Samas hea töö zerx, sest keegi teine pole seda veel tähelepannud nagu näha on.

Trek 11 / apr / 01:45  
Mel kui sa asjast midagi ei tea, siis ära seleta:D Pileteid oli pühapäeva õhtul veel vabalt ning samuti on neid praegu;)

MailmanMel 11 / apr / 05:28  
Ehmm, võimalik. Ma sain mingil hetkel teist informatsiooni lihtsalt.

Väga hea ju siis, saavad kõik kellel veel pole ostma minna. Placebo on nagu väga väga tasemel ikka.

zerx 11 / apr / 22:04  
samas võiks planc juba suvepäevadeks plaane hakata pidama

MailmanMel 11 / apr / 22:09  
On peetud juba zerx.
Ma eile mõtlesin, et suvel peaks tegema mingi hetk. Seega algus on tehtud.

m1sterX 11 / apr / 22:09  
algus on hea :P

zerx 12 / apr / 16:25  
ma tean jah, et on peetud. aga oleks tore, kui iga suvi peetakse. tahaks ka viimaks ühest osa võtta

MailmanMel 17 / apr / 19:49  
zerx peetud selles mõttes, et ma pidasin plaani umbes 20 sekundit.
Aga toimub kindlasti. Midagi mõtleb ikka välja ja siis annab teada ka kõigile. Suveni on veel ilusti aega seega liiga vara pole mõtet detailselt planeerima hakata, muidu on liiga palju asju mis viltu võib minna.

Alari 19 / apr / 10:48  
Pet Shop Boysi lähen vaatama 2. mail Tallinnas.

D3ndroid 21 / apr / 19:16  
Keegi Saksamaa poole ei liigu 2-4 august? Wacken 2007 toimub.

Lisainfot: http://www.wacken.com/en/woa2007/main-bands/billing-2007/

Erinevalt näiteks kohalikust Rabarockist on seal ka midagi vaadata/kuulata imo.

MailmanMel 24 / apr / 21:45  
Ma hakkasin ka vaikselt mõtlema, et ei tea kas minna Rabarockile või ei. Niisama võib ka õlut juua kuskil.

Kommi ja muude asjade mehed lähevad dj Tiesto'le ka nüüd kindlasti?

8. juuni 2007 Sakusuurhall TIESTO ELEMENTS OF LIFE INTIMATE / WORLD TOUR 2007-2008

Alari 29 / mai / 09:23  
Placebo nüüd ka nähtud, õnnestus viimasel hetkel ülejäänud vabapääse saada. Pole fänn ja lugusid ka ei tea v.a. Every Me Every You, aga päris lahe oli. Rahvast oli küll võrreldes näiteks Pet Shop Boysiga kõvasti vähem ja kuidagi väga äkki sai üritus läbi.

MailmanMel 31 / mai / 23:46  
Sai ka Placebol käidud. Päris tore oli, igati rahul.

mcv 1 / juuni / 09:07  
EPLis kirjutas jah, et muidu oli igav olnud, aga lastele meeldis ;)

Tsp2 1 / juuni / 09:32  
Keegi Helsingisse ka 15 juuli läheb Metallicat vaatama?

MailmanMel 19 / juuni / 04:41  
Uuu, uuuu

50 kopikat, 50 taalrit, 50 senti st tuleb Tallinnasse.
Hordid jooksevad. Mingist ulmelisest Tallinna Lauluväljaku täismajast räägitakse isegi ...

mcv 19 / juuni / 09:00  
ma hetkeks...lühikeseks viivuks isegi mõtlesin, et minna - pole ühkti suure skaalalist hiphop asja näinudki

Alari 6 / juuli / 20:55  
Aerosmith nähtud siis. Bändi poolt oli kontsert vägev, siinsete korraldajate poolt organiseerimistase masendav.

xin Zeran 8 / juuli / 14:15  
Mis nendel korraldajatel siis viga oli? Ahistasid rahvast või mis?

zerx 10 / juuli / 13:41  
küsin taas, kaugel plancu suvepäevad on?

MailmanMel 12 / juuli / 00:35  
Aerosmith oli kõva, väga kõva. Parim kontsert kus ma siiani käinud olen enam-vähem. Samas kui 35+ aastat asja teha siis pole ka imestada, et sellised jumalikud lived on.

Korraldajad ei saanud hakkama. Asi viibis päris korralikult. Sisse hakati laskma vist 2h planeeritust hiljem. Ma ise jõudsin kuskil pärast kaheksat natukene ja eeldasin, et jõuan Los Bastardos Finlandeses lavale tuleku ajaks kohale, aga napilt ei ...

Kohale jõudes oli veel vaikus ... raadio mängis mingit X muusikat. 50 cent ja mingi muu crap tuli isegi vahepeal. Siis natukese aja pärast tuli lavale The Sun kes mängis peaaegu tunnikese. Kui nad lõpetasid siis oli ametliku Aerosmithi lavale tuleku ajani kuskil 20 minutit. Asi lahenes siis sellega, et 50 minutit hiljem kell 22.00 tuli Aerosmith lavale ja rokkis korralikult 2h. Los Bastardos Finlandeses jäi aga üldse ära, oh well juhtub.

Aerosmith oli üli hea, aga korraldus oli tõesti äärmiselt masendav nagu nn3 juba mainis.

MailmanMel 12 / juuli / 00:36  
Suvepäevad tulevad kuskil augustis. Täpsem informatsioon tuleb mingil hetkel hiljem...

viirus 18 / juuli / 20:57  
Sun Dance Music Festival oli päris hea, Afterparty Club Prives koos Deep dishiga oli väga raju. Nii hullunud publikut ei ole varem eriti näinud, isegi klubi omanik ja ta naine möllasid võimsalt, kes tavaliselt seda ei tee. Rahvas oli nii hoos, et dj oli sunnitud mängima 2h üle oma aja.

MailmanMel 23 / aug / 15:21  
D3ndroid käsi meil Wackenil seega pikem lugu muljetest jne oleks teretulnud.

D3ndroid 23 / aug / 19:29  
Olgu siis.

Kõva üritus oli :D

Ürituse suurusjärk siis u. 70 000 inimest. Sai sinna sõidetud reisikorraldajaga MTA (Metal Travel Agency). Tallinnast läks buss umbes 40 reisijaga laevale, laev Stockholmi, sealt bussiga edasi läbi Taani väinade Wackenisse, mis on siis väike linn Saksamaa põhjaosas. Üldiselt, seltskond oli hea, reisikorraldus oli vägagi tasemel.
Üritusest endast kah natuke. 3 päeva esines erinevaid bände, tuntumatest olid: In Flames, Blind Guardian, Iced Earth, Lacuna Coil, Immortal, Dimmu Borgir, Therion, Type O Negative, Stratovarius, Moonspell, Grave Digger...
Kõige parema elamuse jätsid In Flames, Immortal, Iced Earth ja Therion. Lavashow poolest oli ka üpris hea näiteks D. Borgir. Tegelikult olid kõik tuntumad bändid päris head, ei nuriseks ühegi kallal. In Flamesi lavashow oli muidugi üle kõige, sellele bändile elati ka kõige rohkem kaasa, asi lõppes siis mingi korraliku tulestikuga, muusika taktis... :P
Üritus toimus tõsisel suurel territooriumil, igasugu poode ja huvitavat kaupa leidus kah küllaltki palju. Sai siis ostetud hunnik muusikaplaate ja särke ning muudki. Kuigi häid särke oli neetult raske saada, kuna need läksid nagu soojad saiad :(
Särkide, plaatide jne. hinnad kohapeal olid kah üpriski mõistlikud, v.a. toit, õlle oli mõistliku hinnaga.
Üldiselt oli väga hea nagu..

Mingit lisainfi kah > http://www.last.fm/event/62919
Muudetud 3 korda, viimati 23 / aug / 19:39 D3ndroid poolt.

viirus 27 / juuni / 11:54  
1.juulil siis Slayerile. Kui tasuta pileti sai, siis peab vist ikka minema, kuigi ei kuula sellist mussi absoluutselt :P!

MailmanMel 15 / juuli / 17:57  
viirus kuidas Slayer oli siis? :)

mcv sa võiksid natukene oma Radioheadi kogemustest rääkida.

viirus 15 / juuli / 19:30  
Ma põhimõtteliselt olen sulle seda juba ju rääkinud :P. Aga tõeline kultuurišhok oli, ütleme nii, et lähima 3-4 aasta jooksul seda kordama ei hakka :P. Midagi halvustada ei olnud, lihtsalt ei ole minu maitse kohe mitte. Samas ega ei kahetse ka, et läksin, kui tasuta sai ;), uus kogemus. Raha eest küll ei läheks end šhokeerima :D

mcv 15 / juuli / 20:12  
minu lugu koos piltide ja muu jamaga link

iga päevaga selgub, et kohal oli rohkem ja rohkem eestlasi, kui algul arvasin.

mcv 15 / juuli / 20:16  
re viirus: mis kultuurišokk? et muusika oli võõras või inimesed?

viirus 16 / juuli / 10:09  
Mõlemat korraga! Vähemalt olid sõbralikud inimesed seal, ei mingeid intsidente ei märganud.

Tsp2 21 / juuli / 16:37  
Slayeri konsa oli minu jaoks vägagi nauditav. Mosh or die ja värk.

Keegi seeaasta Wackenisse ka suundub? Personaalselt kavatsen kohal olla seal.

D3ndroid 21 / juuli / 17:26  
Ei suundu see aasta, Iron Maiden, At The Gates ja Kreator oleks vast ainsad, mis kütaks, muud mitte.
Ah jaa, ma väga sooviks saada kellegiga kokkuleppele. Tahaks Wacken 2007 DVD-d saada kindlasti. Seal on vist sedasi kombeks, et eelmise aasta kokkuvõtte DVD on olemas see aasta. Tsp2, kui sa mineja oled, siis äkki õnnestub kuidagi kokkuleppele jõuda? On sul pilet praeguseks olemas? Juba mõnda aega on "sold out".
Muudetud 1 korda, viimati 21 / juuli / 17:45 D3ndroid poolt.

Tsp2 23 / juuli / 00:04  
Kokkuleppele võib alati saada. Piletid on juba mitu head kuud välja müüdud jah. Ise sain õnnekombel ühe pileti endale eestist, 1500 krooniga. Saksamaalt müüdavad piletid maksid algul ka 99 euri + eestisse transa. Praegu on ebay.de-s ka vist neid veel müügis, aga seal vist alla 150 euri tükk ei saa neid.

MailmanMel 23 / juuli / 00:09  
Mõtlesin ise ka W:O:A'le minna, kuid ei mängi vist välja seekord. Muude asjadega on vaja tegeleda sellel nädalalõpul.

D3ndroid 23 / juuli / 18:35  
Tsp2, võiks siis ehk kuidagi selle ära orgunnida. Et kui lähed, saad ehk W.O.A. 2007. DVD tuua? Metalmarkt'is peaks neid müüdama seal, või siis olid mingis eraldi boksis kuskil... äkki annad oma meiliaadressi, või midagi?

DarkStar 24 / juuli / 14:49  
Björk oli hea.

mcv 24 / juuli / 17:45  
Kas Sigur Ros otsa?

DarkStar 25 / juuli / 10:20  
Ma Sigur Rosist ei ole veel nii hästi aru saanud.

mcv 25 / juuli / 17:10  
Aa..ja siis see ka veel, et Folgile ma ei läinud. Sina?

DarkStar 26 / juuli / 13:54  
Nej.

D3ndroid 4 / aug / 01:12  
Tsp2 peaks juba Wackenilt tagasi olema :p
Kuidas siis W.O.A. 2008 oli? Väike lugu ei teeks paha :)

tiit. 6 / aug / 13:46  
Tsp2 ei ole veel tagasi - ei tea, mis ta molutab seal Saksamaal ja Amsterdamis

MailmanMel 4 / sept / 17:04  
Mul tekkis mõte The Last Shadow Puppetsit vaatama minna Berliini, kuskil oktoobri keskel oli see vist.
Hetkel on kõik mõtte tasemel muidugi, aga Berlin oli vist kõige läheb asukoht mis ma nende esinemiste nimekirjast leidsin.