Üks inimene tasuta ETC 07-le DarkStar 22 / märts / 13:23
DarkStar 22 / märts / 13:23  
Esialgne korraldaja ei saa kahjuks osa võtta. Seega on tema koht vaba.

Pakkumine:
Korraldan ühe inimese osavõtu ETC 07 võrgupeost nii, et ta ei pea osalustasu maksma. Leian võib-olla ka veel mingi motivatsiooni.

Tingimus:
See isik aitab mul läbi viia DarkSide Tetrise võistluse. Ma ise olen Tartus ning tegelen serverite, bracketite ja kõige muuga. Sinu ülesanne on korraldada mängijate leidmine ja osavõtt Tallinnas.

See tähendab:
* (mitte pidevat) tegevust reede õhtust kuni laupäeva hilisõhtu või pühapäevani
* kohustust anda mulle oma telefoninumber, et me saaks vajadusel kiirkorras asju lahendada
* võistluse reklaamimist ja mängijate leidmist kvalifikatsiooni (mikrofonis teatamise, paari plakati ülespanemise, otsese mõjutamise jne teel)
* arvestades, et maksnud osavõtjaid on praegu ~190, siis kvalifikatsiooni võiksid tulla vähemalt 30-40 inimest. see ei ole võimatu.
* põhiturniiri läbiviimist koos minuga, vaja on näiteks panna omavahel mängima Tallinna ja Tartu mängijaid, see nõuab natuke sünkroniseerimist ja telefoniga helistamist

Kas sul jääb aega mängimiseks?

* Jah, me saame kokku leppida tetrise graafiku ning loomulikult saad sa ise ka mängida. Siiski sooviks, et sa ei oleks osa mõnest CS tiimist, kellel on väga vähe aega.
* Võib-olla oleks lihtsam, kui sa ise tetrisest osa ei võtaks, aga see ei ole absoluutne piirang.

Kui arvad, et oled nõus tingimuste üle läbi rääkima, siis helista mulle 52 75 525 või saada kiri dan ät bmonde punkt net.
Muudetud 1 korda, viimati 22 / märts / 13:24 DarkStar poolt.