CS 1.6 5x5 Koidula Lanile? Funk 5 / veebr / 17:53
Funk 5 / veebr / 17:53  
Aktivistil oli 12 teami ja me võitsime 2. koha. Ja kui on vaja me saame reklameerida selle ürituse kui tuleb cs 1.6. Tuleb palju rahvast Eesti linnadest. Mõelge selle peale.

D3ndroid 5 / veebr / 17:56  
tere

Funk 5 / veebr / 18:12  
tere

MailmanMel 5 / veebr / 18:41  
CS:S > CS 1.6

drift 5 / veebr / 19:26  
CS 1.6 > CS:S
TEHKE CS 1.6 VÕISTLUS PALUN, AITÄH.
KASVÕI 2on2.
Muudetud 1 korda, viimati 5 / veebr / 19:28 drift poolt.

D3ndroid 5 / veebr / 19:37  
No mida te halate oma 1.6-st siin. Ma tegin lihtsalt teema kus küsisin, kas CSS huvilisi on, miks peab alati sellele järgnema 1.6 serenaad, saage aru 1.6 on ajalugu. Punkt.

Funk 5 / veebr / 19:49  
1.6 ei ole ajalugu. WCG-s tuleb ka 1.6...

Funk 5 / veebr / 19:50  
Ja kõik .ee top teams mängivad 1.6 nagu meie... Ja me kolmekesti oleme Pärnust, kui tahate me saame aidata organizatsioonis, me oleme kõik vanem kui 19.

MailmanMel 5 / veebr / 19:51  
Täielik müstika on see, kuidas CS 1.6'te ikka pushitakse niimoodi, aastast aastasse.
CPList ma saan aru, CPL on alati imelik olnud, aga WCG CS 1.6 peale tagasi pööramine oli küll kahtlane.
WCG on ka samas viimastel aastatel kahjuks käest ära läinud.
Q3 maha kandmisega 2003. aastal kadus osa WCGst igaveseks ...

drift 5 / veebr / 20:35  
tehku mõlemad võistlused, pole ju raske korraldada 2on2 CS 1.6 võistlust, võin ise ka mänguvana olla kui väga vaja ja kedagi ei leidu, mida sa whined siin, et cs 1.6'te pushitakse. Kompromissi mees, mõlemat

erzn 5 / veebr / 20:37  
5on5 cs 1.6 PALUN?! pole ju raske korraldada?!

IllBill 5 / veebr / 20:38  
Asi pole mingis peale surumises ma arvan kui teie väiksel komuunil on huvi source vastu ,siis enamik pelab siiski veel 1.6-te. Ainukesed kes siin midagi suruvad ja jubedalt ajaga kaasas tahavad käia olete teie PUNKT

erzn 5 / veebr / 20:42  
word

D3ndroid 5 / veebr / 21:15  
Ma ei suru midagi peale, tegin ettepaneku CSS (ma) võistlus teha lihtsalt, 2vs2 ei nõua kuigi palju osalejaid.

Ajaga kaasaskäimisest niipalju et CSS pelada pole imelik, see juba 3 a. vana mäng umbes. Kellel istub masinas 6600GT, peaks saama seda juba pelada küll.

taikonaut 5 / veebr / 22:21  
No koosolekutel oli juttu sellest ka, et osad vennad tahavad nagunii CSi pelada. Arvatavasti tulevad mänguserverid mõlemale (kui ei, siis ühele vähemalt) mängule. Ametlike mängude listis seda jah ei ole, kuid mitteametlikult võib ju seda pelada küll. Iseasi kui palju gamereid kohale tuleb.
PS. mina isiklikult olen 1.6 poolt, kuna arvuti on juba üsna vana (üle 3a) ja Source ei jookse korralikult välja. Ehk kunagi tulevikus saab uue arvuti.
Muudetud 1 korda, viimati 5 / veebr / 22:23 taikonaut poolt.

karlek 6 / veebr / 16:42  
omfg, nuubidel pole lihtsalt raalpauerit, seepärast nad nutavad oma 1.6 taga. point ei ole selles, et 1.6 võistlusi peaks KA tegema, vaid selles, et nuubid css ei tahagi teha. KA teha võib alati. Loogiline oleks teha css-i võistlused ja siis kui on hunnik soovijaid, siis ka 1.6-omad. kui inimesed käivad võrgupidudel ja nende pill ei suuda isegi mitmeaastatagust mängu ära toita, siis milleks üldse kodust välja minna, kas või microsoftil on palju vahvaid onlainmänge, hearts näiteks. võib-olla soovitame mcv-l mitte tõmmelda selle dvd-ga, las materjal istub aga kenasti seal vhs-il, sest see on ju mõnusalt vanakool ja noh, kellel see plaadi vaatamise võimalus ikka on, ainult klassi rikkamatel lastel, eks ole. aga poisid, pabin jätta, küll tehakse ka teile kandilise tossuga (loe: CS 1.6) serverid ja pole hullu midagi. ning ärge unustage videokassette kaasa võtta, ma toon maki.

drift 6 / veebr / 17:01  
nuubid ? ime lahti tainas, türa mingi ego pede tuleb siia mõnitama. Ma soovitaksin kõigepealt järele mõelda, mida sa suust välja ajad.Sinu jutt on alusetu ja sinu seosed on samad mis sitt.
Kui selline on sinu arvamus teistest inimestest, kes soovisid ainult 1.6te mängida länil, siis tõsiselt mõtle natukene peaga milline inimene sa oled ja miskõigetähtsam : MINE PERSE

MailmanMel 6 / veebr / 17:22  
Kusjuures nii mõtlevad valdav enamus inimesi kes CS:Si mängivad.
Põhimõtteliselt on selline minevikus elamine suhteliselt masendav. Ma ei suuda siiamaani mõista kuidas CS 1.6 seline püha lehm saab olla. Kui see välja tuli siis koguti isegi allkirju, CS 1.6 maha võtmiseks.

karlek 6 / veebr / 18:29  
Lugupeetud drift,

Rahu! ei pea kohe närvi minema ja ilmselge psühhoanalüütiliselt vale arusaamaga siin foorumis raiuma hakkama, mine kuskile larbile või kuhu iganes ja rahusta närve. kerge kirjanduslik hüperbool ja tüüp on kohe sellist härga täis nagu mõni delfi kommentaator. loe nüüd rahulikult ja pane tähele. punkt üks, kui reklaamida üritust kui 1.6 võistlust, siis tagajärjena võib tulla küll palju inimesi, aga see ei näita seda, et 1.6 oleks ilgelt hea või, et inimesed mängivad seda suurest solidaarsusest, silmad uljalt kilevil, vaid neil lihtsalt ei ole piisavalt võimast relva, mille peal seda jooksutada, dig? ma ei vaidlusta fakti, et on olemas ka neid, kellele tõpoolest meeldib 1.6 enam, aga nende sõnavõttudesse tuleb alati kriitiliselt suhtuda, kuna nad võivad vanema versiooni paremust pimesi kaitsta ülalnimetatud põhjusel: neil pole raalpauerit.

kui nüüd tuleb üle eesti kõvasid 1.6-tereid kohale ja hakkavad jõuga "pelama", siis mida peavad pisut paremini länniks ettevalmistunud (loe: got teh ware) sellid tegema. kolmekesi publicus märki laskma või? Kui tegelda mängimisega, siis oleks abiks kui nats rauda kastis on, kas mitte? kui ainult pühapäeval korraks kolm raundi dust2-e teha, siis ei ole sellest nii lugu, eks ole. mis mind on alati hämmastanud on 1.6 tüüpide järjekindel paigaltammumine, kui ka miskit muud ei ole, siis css on märksa ilusam kui eelkäija. Aga muidugi on palju muud.
Natuke vabandab muidugi sotsiaal-majanduslik võimetus püss soetada ning see on täiesti arusaadav. Ent 1.6 odavus ja tehniliste näitajate alamus ei muuda seda ju kuidagi paremaks. Samas võib küsida selle järgi, et kui olud ei võimalda, kas on valitud ikka see kõige õigem hobi. Ärge saage nüüd valesti aru, ma ei taha öelda, et kõik majanduslikult vähekindlustatud stfu ja gtfo, laske edasi, laske ainult, aga ärge ummistage progressikanalit. Kui korraks majanduslik külg kõrvale jätta, siis minu pöördumine 486-meeste pihta ei ole üldsegi ülbe või räigelt solvav, nad ongi nuubid. Ei ole ju mõtet küüntega kraavi kaevata kui ekskavaator on olemas, mk? minu raal veab css-i välja küll, sisult on ta küll juba paar aastat vana, aga näe toidab. Mida ma tahan öelda on see, et mul ei ole übertukki seepärast, et ma ei viitsi osta ja ma mängin umbes kolm korda kuus, aga kui ma tahaksin mängimisega tegelda, siis ma üritaksin leida vahendid ja riistvara uuendada, sest piirdumine vanade mängudega jõudluse vähesuse tõttu on leim.

Ma ei tea kui palju sa oled seda foorumit varem külastanud, sestap igaks juhuks väike tip, siin on seda css ja cs 1.6 asja arutatud ka varem ja ega ühist meelt leitud ei ole. Mida ma palun, on see, et liigne egotsentrilisus ning äärmiselt mannetu oponendi isiksusekirjeldus jääksid olemata. Seda, millele mõned moded on viitanud liimituubi kinni keeramisena, saab ilusti vältida näiteks nii, et sa katsud põhjendada miks sa 1.6 haibid ja miks me peaksime eelmises sajandis edasi elama.

MailmanMel 6 / veebr / 19:21  
Sõna karlek!

Teine asi, mis laialt külapinda on saanud on see, et kaua seda CS 1.6'te tilguti all hoitakse. Olgem ausad, CS 1.6 on vana ja aegunud, kuid sellest hoolimata kedratakse seda aa

stast aastasse ning ei mind le uuele, ilusale ja paremale CS:Sile. Peamine põhjus sellesk ongi minumeelest selline suhtumine mida drift oma viimases postis avaldas.

Ajad muutuvad ja muutustega tuleb kaasa minna.
Quake 1 on palju hardcore quakerite meelest parim quake ever, aga see on juba rohkem kui 10 aastat vana ja näed nüüd mängitakse Quake 4'ja. Samas on ka Quake 1 community aktiivsem kui kunagi varem.

Muutusi tuleb teha ja seega olen ma isiklikult juba aastaid olnud vastu igasugustele CS 1.6 võistlustele Eesti LANidel. Tuleb CS:Si peale üle minna. Nüüd on küll juba suhtkoht hilja, aga varasemalt oleks see eestlastele märgatava eelise andnud maailmas ... aga noh see on teine teema.

Fakt on see, et CS 1.6te klõbistatakse veel aastakümneid aga ametlikult poolelt oleks juba ammu pidanud CS:Sile üle minema.

CS 1.6 on ju ikkagi kõige hullem CSi patch ever, minu meelest läks alates 1.3est kõik iga patchiga hullemini allamäge.

m1sterX 6 / veebr / 19:53  
hei, ma olen ka täiesti 1.6 poolt...

valdavalt selle pärast, et mul source ei ole ja et mul masin vast ei võtaks source ka ja et ma ei ole source isegi tegelt näinud

pilte olen, pildid ei meeldinud :)

karlek 6 / veebr / 20:48  
pmst sa tõestasid osaliselt mu pointi.

D3ndroid 6 / veebr / 20:51  
m1sterX, kuna sa viimati Plancu lanil käisid?

No offence, aga kui sa sisuliselt ei käi Plc lanidel, siis mis vahet su jaoks on, kas siin pelatakse 1.6 või CSS?

Vabandust väga kui sa siiski oled käinud ja ma pole lihtsalt märganud.
Muudetud 1 korda, viimati 6 / veebr / 20:52 D3ndroid poolt.

MailmanMel 6 / veebr / 21:12  
m1sterX pole aastaid käinud, aga ta nüüd tahtis tulla just kui ma õigesti mäletan.

m1sterX 6 / veebr / 21:19  
:)
ma lihtsalt tahtsin sõna sekka öelda

Mul ausaltöeldes ükskõik, mis CS'i mängitakse... Ma isiklikult valiksing ET

ja lan'idel tõesti pole käinud tegelt... seekord on kah, selline kahtlane...
mõtlesin et võibolla tulen ilma riistvarata, vaata mehed üle

D3ndroid 6 / veebr / 21:22  
Ma loodan et see lan mingit ET jama ei tule, sama negatiivne nähtus nagu 1.6.
Muudetud 1 korda, viimati 6 / veebr / 21:25 D3ndroid poolt.

MailmanMel 6 / veebr / 21:29  
ET > CS 1.6 tegelikult, lanil on fun vähemalt. Camper-Strike läheb judedaks campimiseks või siis omamiseks reeglina.

m1sterX 6 / veebr / 21:32  
nojah, ET'd ei saa nagu CS'iga võrreldagi...

MailmanMel 6 / veebr / 21:33  
Asi mida tuleks muidugi silmaspidada on see, et CS 1.6 on surnud Eestis.
synck läks laiali, asq pole pikemat aega enam häälte teinud jne.
Ja seda enam tuleks kõik CS:Si peale liigutada. Varem oli põhiline vastuargument see, et Synck vähemalt on saanud ja teinud midagi, aga kui syncki enam pole ...
Mix teamidega LANe võita pole eriti raske. Pracciks ka nädal-kaks CSi üle aastate ja oleks ka valmis eesti lanidel ilusti mix teamides tasemel mängima.

D3ndroid 6 / veebr / 21:41  
Kustutatud 6 / veebr / 23:06 D3ndroid poolt.

erzn 7 / veebr / 00:07  
Kallis karlek.

Õnnitlused niipika teksti kirjutamise puhul , here`s a cookie.

siiski medal neile , kes su postituse läbi lugesid.

igatahes selle oma raalpaueri jutu võid sinna samusesse kohta pista , CS:S on lihtsalt neile , kes ei saa 1.6 hakkama.
Ja nagu näha on csi tahtjad juba siin nn arutelus päris palju ja ma usun/tean , et neid tuleks kõvasti rohkemgi.

ja siis lp MailmanMel

JA PALUN ÜTLE MULLE KUST OTSAST ON CS 1.6 SURNUD EESTIS?? vaata kasvõi cb-sse , ainult ära ja mingit lolli juttu

MailmanMel 7 / veebr / 00:19  
Tasemel CS on surnud, ma mõtlesin seda.
Antud hetkel mingit CPL, EC tasemel teami meil ei ole ju.

Hakkama saamine on väga suhteline mõiste. Kõik oleneb sinu üldisest tasemest.
Kui sa oled high level mingis asjas siis väikese pingutusega oled sa arvestataval tasemel ka teistes mängudes.
Muudetud 1 korda, viimati 7 / veebr / 00:21 MailmanMel poolt.

MailmanMel 7 / veebr / 01:28  
Teema mis on ka juba aastaid üleval olnud ... CS:S on nuubidele ja nendele, kes CS 1.6s hakkama ei saa.

Kui 1.6 mängija nii palju paremad on siis miks te CS:Sis ei oma?

vic 7 / veebr / 02:57  
Lgp. Funk, Drift, IllBill, erzn ja teised.
Kas keegi teist siis tahab võrgupeol läbi viia CS 1.6 mitteametlikku võistlust?
Ja kui, siis kas see oleks 2v2 või 5v5?

See korraldamine seisneks peamiselt mingite lihtsate reeglite välja mõtlemises ja inimeste peale karjumises ;)

samster87 7 / veebr / 16:56  
stfu kui 1.6 on ajalugu su css on ajalugu

samster87 7 / veebr / 16:57  
5x5 oleks lannil oleks rohkem tgahtjaid kui selle cssi vaata mis m8ga see on ;) ja 2on2 kah veel mmm c00l

Sebastian 7 / veebr / 20:37  
Lapsed, lapsed mis toimub?
Noored kukked ei tohiks oma arvamuse avaldamisel vanadele varba peale astuda, muidu tuleb kuri paha onu Khan ja teeb ata-ata.

P.S Ilgelt raske on teha mõlemad võistlused eelplaneeringu 2vs2 ja kui on kohal rohkem kui 4 tiimi 5vs5 jaoks siis sellele üle minna?

drift 7 / veebr / 22:03  
ma võin enda peale võtta 2x2 korralduse, aga ma teeksin siis juba esimesel päeval kõik loosimised ja asjad ära, sest ma vaevalt koguaeg seal olen.

2x2 oleks tihedam ja põnevam, siis oleks rohkem osavõtjaid.

erzn 7 / veebr / 22:07  
kallis Malinman.

Vastus sinu küsimusele miks me siis Css ei oma?
mm enda kohapealt tooks näite ETC länilt kus lihtsalt 4 fun mängisime cssi ja ennäe imet 2 koht! ja ma ei ütleks, et vatsased mingi erilised nuubid olid , mina nende nicke jne enam küll ei mäleta , tean aga et võistkond kes poolfinnalis turpi oli ca 2 aastat pelanud :))

ja selle mitte ametliku võitluse läbiviimise osas , ma usun et Tank või Funk sobiks hästi ;)

Nightmare 7 / veebr / 22:20  
mhh teemast välja aga:
Ma olen siinkohal täiesti erapooletu, CSi ei mängi (mitte kumbagi, kui kellelegi arusaamatuks jäi), masin veaks vast välja mõlemad.
Ja tahaks öelda nii palju, et kui ma mängima hakkaks valiksin siin eelnevalt kuuldu alusel cs:s -i. CS 1.6 austajatele: "KÄI PERSE" ei ole argument, väheamalt arvestatav mitte, ausalt ei ole. Oled sa kunagi näinud, et väitlusel üks pool väidab näiteks et ühistranspordi kasutamine ei aita loodust säästa, kuna näiteks buss saastab loodust rohkem kui auto. Teine pool vastab sellele: Käi perse. Ega ei ole vist, loodan vähemalt. Selgita parem miks on CS 1.6 parem või lükka lihtsalt karleki väide ümber.

Teema oli ikka "CS 1.6 5x5 Koidula Lanile?" ?

drift 8 / veebr / 16:08  
kle tont kui sa kumbagit ei mängi nahhui sa türa räägid siin siis üldse ? mine avalda enda arvamust kuskil delfis piider

MailmanMel 8 / veebr / 16:48  
Tüüpiline CS 1.6 ma ütleks.
CHE foorumi lasti ka samamoodi alla pmst. 1.6 Cunt-or-Strokerid tulid oma jalanumbri suuruse IQ ja rullnoka mentaliteediga ja arvasid, et kuna nad suudavad coltist koba peale headshote lasta siis nad on kõvad mehed.
Muudetud 1 korda, viimati 9 / veebr / 03:35 MailmanMel poolt.

Trek 8 / veebr / 17:28  
Mel ega ka sinu viimane argument just eriti põhjendatud ole. Nimelt kuidas sa tead, et sa ta kindlalt ära ownid, kui sa ei tea, kes ta on või mis ta tase on;) Aga jah loodame, et me samamoodi ei lõpeta nagu CHE foorum:P

driftile. Mis puutub antud juhul Nightmare'i CSi mittemängimine asjasse? Kui tema juhib tähelepanu Teie ebasündsale keelekasutusele ning argumentide puudmisele ning Teie sama hooga edasi lasete, siis see küll head muljet no kohe kuidagi ei jäta.

Aga üldiselt mulle ausalt ei meeldi sellised internetivaidlused. Minu poolest võib pada katelt sõimata, sellepärast ei pea katel pada vastu sõimama. Ehk siis kui katlal ei ole mõistust peas, siis las ägiseb üksinda ning katlal ei ole mõtet ennast selle jamaga vaevata, tuleb üle olla ja mitte nii madalale laskuda. Äärmisel juhul võib ju seda lugeda huumori tagamõttega, kuigi kaheldav on ka tema koomiline väärtus. (paluks mitte kellelgi võtta solvanguga, I'm just figuratively speaking, aga kui keegi mind siiski perse tahab saata, siis ei aitäh, ma ei ole pede. Kuhugi mujale võib aga küll:D:P)
Muudetud 4 korda, viimati 8 / veebr / 17:33 Trek poolt.

DracS 8 / veebr / 17:59  
Kallis ernz

Räägi lähemalt mis tiimid seal ETC-l olid ja kes olid need kes said esimese koha seal CS: S-is?
Kui ma nüüd mööda ei pane siis seal ei käinud ühtegi CS: S tiimi kellel oleks 2 aastat pelamist seljataga...
Aga noh ma võin eksida:)
EDIT: Samas mul on kama kaks kas 1.6 või CS: S, kuna mõlemat on pelatud betast saadik, suurt vahet neil ju tegelikult pole + viimaste patchidega on suht palju võimalusi juba wallida mehi nagu 1.6-es oli tavaks.
Muudetud 1 korda, viimati 8 / veebr / 18:05 DracS poolt.

D3ndroid 8 / veebr / 19:03  
Mängitavus on neil küll täiesti erinev, nagu öö ja päev. Sama lugu sisuliselt mis vana UT ja UT2K4-ga, kui oled 2K4 proovinud, ei taha enam kunagi vana UTd nähagi :)

MailmanMel 8 / veebr / 19:13  
Ei ole üldse nii tegelikult. UT1 on alati fun olnud ja jääb igavesti funniks.
UT ja Quake on teistsugused asjad lihtsalt.

zerx 8 / veebr / 19:15  
ei tahaks vägivalda õhutada, aga võiks verd näha..

poikad-kaikad. võtke nüüd vaiksemalt. tehke kas n vs n võistlus või laske noad irl'is välkuma. kaua see teine-teise mõtetu sõimamine käib. on teist mehi või misasju?

Dol Guldur 8 / veebr / 19:46  
Arguing on the internet is...

m1sterX 8 / veebr / 22:05  
Dol ütles pmst kõik ära, mis ma öelda tahtsin...

matuyle 8 / veebr / 23:39  
minul on sygavalt pohhui...cs 1.6 või css
kuid css on ikkagi sydame lähedasem!

TreVor 9 / veebr / 00:13  
Täna on neljapäev, omme reede , siis laupäev jne jne jne .... lihtsalt öeldes "kes jõudis mu keerulist mõtte ahelat jälgida," viib igapäev meid tulevikku ....
Mix laskuda tagasi minevikku CS.16 näol kui on olemas reaalne võimalus elada olevikus CSS näol.Ja millegi pärast usun ,et isegi CS-ProMode ei suuda CSS-ile vastu hakata
Ps! DraCs kle kui saad midagi teada selle läppari DVD-rom-i vaatamise võimalusest anna teada ! ThnX anyway...

TreVor 9 / veebr / 00:15  
PS! kui on kedagi CSS-houmidest kellel ple TEAM MATE-i käepärast siis võiks ühendust võtta... ai.tratatoli@hotmail.com kuna enda NAPARNIK (paarimees) on vist tööl sellel nädalavahetusel...

TreVor 9 / veebr / 00:19  
Selgitus: ai.tratatoli@hotmail.com on msn mitte mail :D :D :D

karlek 9 / veebr / 01:43  
Selle vaidlemise koha pealt on teil siiski päevselgelt ja samas hämmastavalt vale arusaam. kui mitte vaielda ja oma arvamust avaldada, ei tasu laias laastus üldse foorumeid külastada. tehke siis kohe ainult uudiste sait, mida ainult moded täiendada saavad.
arvamuste paljusus on voorus, tõsi: paljudele kindlasti ka taluvuspiiri proovilepanek, aga mis sest, las nad pingutavad. ehkki mitte primaarne (selleks on ikkagi arvamuse avaldamine per se), on siiski tähtis võimaluse korral jälgida mingil määral head tava, millele eespool viitasid nightmare, trek ja sebastian: mitte uhkeldada laiaulatusliku sõimusõnavaraga, rääkida probleemist sisuliselt ning mitte hakata päevakangelast mängima esimesel foorumikasutamispäeval.

ja kusjuures, ma olen endiselt seda meelt, et jutud 1.6 paremusest on paljudel sellidel suus pigem seetõttu, et neil ei ole võimalik css-i mängida, mitte tulenevalt eelmise versiooni paremusest.

D3ndroid 9 / veebr / 02:14  
Jah, seda kah.

m1sterX 9 / veebr / 21:44  
persse saatmine ei ole õige vaidlemine :P
seetõttu pigem mitte vaielda

vic 12 / veebr / 00:00  
Tähelepanu!
LANile tuleb mitteametlik CS 1.6 2v2 võistlus.

Tänudega pöörduge kodanik drifti poole :)

samster87 12 / veebr / 14:42  
see on tema arvamus sellest asjast... aga ikkagi kes siin ajas oma cloki teemat et kobinaga hs ...sa ise ei suudaks vennale jalgagi lasta ;)

Tsp2 14 / veebr / 16:34  
Hehe. Minge nüüd kaklema ka.

Ise mängin (natuke) 1.6.

To Mel & Karlek - Asi ei ole vist selles, et inimeste masin ei vea välja CSS, vaid selles, et inimesed lihtsalt eelistavad 1.6. Võib öelda, et jah on sitema graafikaga, aga asi ei ole graafikas vaid skillis. Ega rallisõitjad ei vali kah autosid väljanägemise, vaid preformance tõttu. CSS on (minuarust) sellise mängu kohta üleilustatud ja tihedalt dekoratsioone täis.

To kõikidele 1.6 meestele - Puhtalt Meli argumentide pärast hakkaks CSSi mängima. Teie keskmine argument sisaldab endas kõvasti sõimu ja lolli jutuu selle kohta kui palju Mel ja Karlek imevad, aga jutt ei käi üldse sellest . Mel ja Karlek on targad mehed ja ei aja lolli juttu.

Tegelikult on loomulik areng, et uus versioon arendab vana aga miks CSSiga ei ole nii juhtunud, seda ma ei tea.
Muudetud 1 korda, viimati 14 / veebr / 16:36 Tsp2 poolt.

D3ndroid 14 / veebr / 17:38  
Braavo

karlek 15 / veebr / 11:12  
kui ma ei eksi, siis cole oli see tüüp, kes saatis css-i mehed kuradile seepärast, et tema fps oli mingi 12. kuid ega ta vist praegu ka sortsu mängi kuigi ladus rauda kõvasti raalile juurde. selles mõttes on ta hea näide: toimub vigin sest neil ole võimalik mängida kas raua või konto puudumise tõttu ning on neid, kes printsipiaalselt mängivad 1.6 (või siis on nende sõbrad eelmisest kategooriast). noh ja siis on muidugi pimesi lahmijaid, sorri misterx, aga pmst ei ole kunagi mänginudki ja on kohe anti-.
ma ju saan aru küll, et arvamusi on igasuguseid ja tagamaid samuti ja ma olen nõus, et kõigil on mingil määral õigus, ka minul. vbl kõik ei ole näinud seda hala, et mängida ei saa kuigi tahaks, aga mina olen. sestap ma olengi veendunud, et mõnikord on haip põhjendamatu.

aga rääkides nüüd konkreetselt asjast, siis ma ei usu, et css-i haip põhjendamatu on. mulle meeldib, et source'i kaardid igasugust jurblit täis on. liikumatut inimest on märksa raskem tabada kui miski teda varjab, sõjaväest tuntud nipp, ja ega cs ei olegi ju hüpa-lase mäng. kui see oleks point siis võiks ju kvaagi modi peale tõmmata ja kõik oleks ilusasti helerohelised. granaadid on hilisemas versioonis palju loogilisemad. mulle ei meeldi 1.6 keeran-pea-eest ära tüssukad. mis point sul üldse on neid jublakaid loopida kui niikuinii muhvigi ei mõika. ja tossugranaadist ma üldse ei räägi, esiteks 1.6-s on see lihtsalt kole, teiseks üpriski ebaefektiivne.
soorssis oli alguses kõik fukkd, ma olen nõus. mudelite liikumisega oli mingi kala, relvadega, mis iganes, aga suurem osa asjadest on nüüdseks ammu parandatud. ja ma ei väsi kordamast: ta on sitaks ilusam. pisikestest asjadest nagu summuti külge monteerimine, mis source'is toimub keerates, 1.6-s toimub keerates või relva vahetades, ei ole mõtet väga rääkida, need ei oma suurt tähtsust. võib natuke loogilisust ohverdada äksioni jaoks, päris American armyt ka ei viitsiks.

lõpetuseks veel üks näitaja osavate poiste valdkonnast. võtame näiteks dracsi või illmani. ma usun, et kui oleks võimalus spoonist saada mitte ühtegi relva vaid ainult paar padrunit (jah, nagu ameerikas stalingradi lahinguid näidatakse), siis 2v2 paarina võidaksid nad kohaliku foorumi tüüpe ikka lebolt, üks viskaks padruniga headshoti ja teine sülitaks vastase ümber, eemaldaks kuuli ning tõmbaks püssirohu snuffi asemel ninna. ja seda nii 1.6-s kui source'is. miskipärast nad eelistavad source'i

IllBill 15 / veebr / 12:04  
Karlek mis valve mehed tegidki sjukse mängu et kellegil välja ei vea? Ka 3 aastat hiljem? Source on ikka palju ebapopulaarsem ja 1.6-s pole vist kuskil surnud, vaata et isegi on hakanub mängijaid juurde tuleb rohkem kui kunagi varem seoses nosteam levikuga, sources on samuti steam ja nosteam aga ikka mängitakse 1.6-te rohkem sest source on ikkagi teine mäng. Ja hetkel veel enamus pro länne mängivad ka 1.6-te. Nii et ma arvan kedagi eriti ei huvita sinusuguse venna arvamus kes põhimõtteliselt ei mängigi cs-i. Ja miks sa arvad et dracs ja illman mingid hyyber inimesed on? Dracs võibolla sources küll aga 1.6es vaevalt ta enam nii hea on kui aastatad tagasi.

Cole 15 / veebr / 13:29  
No karlek. Mis minu fleim siin käis :D Eino selle kohapealt niipalju, et nyyd on mu raal vastavat rauda täis, aga nagu sa ikka mind külastades näed, pelan ikka 1.6te. Miks? Mine sa tea. Sortsu originaal on olemas ka, ikoon desktopil kh, aga ei vajuta selle peale eriti tihti.

See on puhas maitse asi. Kui ma oleks länile tulnd, siis oleks ka sortsu peland, mitte hakand õiendama, miks 1.6te ei ole. Saabki vahelduseks proovida muud ka võistlustel.

KPZ 15 / veebr / 16:04  
tegelt ma arvan üldse et source tuleks ära keelata.
minuarvamus.
hitboxid graafika blablabla. se pole cs enam imo.

cs1.6 on parim ja jääb parimaks.

ma loodan vähemalt.

Funk 15 / veebr / 21:20  
SOURCE EI OLE MINGI TOURNAMET MÄNG. Keegi ei hakka mängida ennem kui promode tuleb peale, kui teie ei loe uudised. Kui sa ise ei mängi cs-i siis ära kirjuta mingi sitt. TETRIS ON PARiM VõISTLUS :D

m1sterX 15 / veebr / 21:36  
sul on tegelt õigus, karlek, ma lahmisin niisama :)
tahtsin ka sõna sekka öelda :)

kui rauda juurde saan, siis proovin ära...

illu 17 / veebr / 21:27  
1 imeb mu vasakut kotti ja 6 imeb mu paremat kotti
m2ngige sortsu

D3ndroid 17 / veebr / 22:57  
Suht enamus siin mängibki Sousti :p

...ja see on hea.

matsakas 18 / veebr / 00:29  
Ma ei saa aru miks te kõik ajate sellist jama nende kahe (kuigi tegu ühe sama mänguga) mängu vahel?
Mis see teile annab?
See on puhtalt ju maitse asi! Mitte keegi ei nõua et sa peaksid mängima 1.6 või siis source vaid siin küsiti viisakalt kas sa mängiksid või võtaksid osa.
Ma üldse ei kahtlegi et 1.6 on n.ö. parim võistlus mäng kuid graafika on see mis minu arvamust muudab, selle pärast läksin ise üle CS:Sile.

Ärge sõdige mingi mõttetu teema üle!
Kui tahate üksteist proovile panna, siis minge metsa paintballi või airsofti XD

illu 18 / veebr / 01:17  
ei tglt
rahvas hakkas kiunuma et 1.6 compo peab olema
sellest hakkas asi pihta.

illu 18 / veebr / 01:17  
and eat cheese