Battlestar Galactica Alari 23 / jaan / 01:38
Alari 23 / jaan / 01:38  
TV3 näitab laupäeva 27. jaanuari õhtul kell 00:15-03:20 uuesti kaheosalist BSG minisarja ehk esimesele hooajale eelnevat pilooti.

TV3 on ostnud ka BSG teise hooaja, mõlemaid hooaegu peaks näha saama sel kevadel.

peet 23 / jaan / 02:15  
tähendab esimene hooaeg oli neil juba ostetud ja nüüd siis teine? Väga tore kuulda muidugi.

Alari 23 / jaan / 02:27  
Täpselt nii :)

zerx 23 / jaan / 08:36  
esimest hooaega nad näitasid juba. miks nad seda uuesti tegema hakkavad?

Dol Guldur 23 / jaan / 09:16  
enne nad näitasid väga jubedal ajal esimest hooaega, mingi kell 2 öösel. ilmselt on mõistlik ikkagi normaalsel kellaajal seda näidata, seepärast nad uuesti teevad seda

MailmanMel 23 / jaan / 15:06  
See aeg millal BSGd näidati oli tõesti juba. Selline teletööstuse brilliant peaks olema nii prime-timeil kui võimlalik. Tegemist on küll scifiga, aga kui seda mitte arvestada siis on ka asi ikka fenomenaalselt hea.

Kusjuures kas mina olen ainukene, kes arvab, et 3. hooaeg on kõige parem. See cylonite liini sisse toomine oli jube hea lükke ikka.

m1sterX 23 / jaan / 19:57  
noh, ma hetkel olen nagu kahevahel

see esimene hooaeg oli nagu hoop vastu nägu...
mulle isiklikult meeldis see, et nad sellele planeedi jamale lõpu tegid. siiski, vaatamata kriitikale, mis ma lugenud olen, arvan et kõik on nagu väga hea olnud siiamaani

MailmanMel 23 / jaan / 20:07  
Valgustad äkki seda kriitika teemat. Mida ja kus kritiseeritud on?

m1sterX 24 / jaan / 01:28  
ei oska sulle täpsemalt mingit artiklit anda vms, ega see otsene kriitika ka ei olnud... pigem kellegi arvamus...

põhimõtteliselt oli nii, et 2 hooaeg on omadega täiesti perses, lõpp on veel rohkem perses ja ei ole mõtet üldse vaadata...

peet 24 / jaan / 15:37  
ja seda ütleb nagunii mingi pessimist/wannabe kriitik. Mina ei kurdaks millegi üle.

Sebastian 24 / jaan / 18:40  
Imo oli 2 hooajalõpp suht hea.
Spoilers!!

See kõik on nüüd nii fucked up kui vähegi olla saab oli tuus.
Mulle endale on 3 siiamaani kõige vähem sümpatiseerinud.
P.S Mitmes osa viimane on hetkel, 11?

m1sterX 25 / jaan / 00:29  
minu counter seisab 311 peal

MailmanMel 25 / jaan / 09:47  
Minu counter näitab s3e12 antud hetkel.

peet 25 / jaan / 12:04  
jep, s3e12

m1sterX 25 / jaan / 18:09  
okei, järelikult ma pean otsima

MailmanMel 5 / veebr / 16:55  
Ja nüüd pidi mingi paari nädalane paus tulema. Miks? Miks ma küsin?

Vajan BSGd kohe.

m1sterX 5 / veebr / 21:46  
mul on 313 olemas aga 312 ikka veel ei ole, masendav

MailmanMel 5 / veebr / 22:01  
Sikuta ära siis. Torrentid on täis ju seda.

mcv 4 / aug / 13:08  
Pärast 8 minute recap vaatamist, tundus BSG suht hea. Hakkasin vaatama, ongi suht hea.

Ainult, et veider on see, et tüüpidel on igast kosmoselaevad ja FTL-asjad, aga relvadeks on ikka vanad head püssirohuga kuulid - what the frack?!

karlek 10 / aug / 22:46  
See on veel enam-vähem ok, aga fakt, et neil miljon tonni paberit laevas leidub, et kõik aruanded trükituna ringlevad, tundub pisut veider. Lisaks loomulikult vanakooli neljakilose tangentiga sideliin:P

MailmanMel 4 / sept / 17:12  
See oldschool tehnoloogia liini põhjuseks on vist see esimene inimkond vs cylonite sõda. Kui battlestaride jne süsteemid võrgus olid, siis cylonid pidid lihtsalt nuppu vajutama, et asjad töötamise lõpetaksid.
Maybe oli sama asi ka relvadega. Kui sul olid mingid 1337 electronic-lazertech-whatever PÜSSID, siis nendega ei saanud eriti asja teha kuna software jooksis kokku või mida iganes. Seega pöörduti tagasi vana hea mehaanika juurde ...

Pakub keegi veel midagi?

zerx 5 / sept / 17:30  
pakkuda ei oska midagi, aga ma tahaks teada, miks neil maikad tagurpidi seljas on?