vhs -> dvd mcv 18 / jaan / 19:26
mcv 18 / jaan / 19:26  
tere,

ma soovin nimetatud toimingut sooritada. mul on vhs kassett ning tahan selle sisu saada dvd peale, et saaks siis pleieris/arvutis vaadata.

ma eeldan, et mul läheb selleks vaja videomakki, arvutit ja mingeid juhtmeid, aga mida täpselt ja kuidas see asi käib?

on keegi läbi teinud midagi sellist?

mcv 18 / jaan / 20:06  
ma leidsin mingi softijupi ka, mis väidab end olevat võimeline nimetatud operatsiooni tegema, aga see juhtmendus on ikka see mis hämmingut valmistab

DarkStar 18 / jaan / 20:25  
Sul on vaja kaarti, mis suudab vastavat sisendit lugeda. Ilmselt mingit TV-sisendiga kaarti. Tavalisel videokaardil üldiselt sisendi jaoks pesa ei ole. Seega on vaja kas mingit profikaarti, või TV-kaarti, kuhu saaks videomakist tavalise videomakk-telekas juhtme lükata.

Ma ise pole kunagi teinud, lihtsalt teoretiseerin.

mcv 19 / jaan / 08:50  
ach so!
eks asun siis küsitlema inimesi, kas kellelgi on sihukest kaarti

MailmanMel 20 / jaan / 14:06  
mcv kui sa selle asjaga hakkama saad siis kirjuta mingi õpetuse moodi asi kui viitsimist on.

taikonaut 21 / jaan / 18:12  
Kaeva kuskilt välja ajakirja Tehnikamaailm 1/2005 number ja loe läbi leheküljed 26-31.

viirus 22 / jaan / 16:48  
http://piltjaheli.kolhoos.ee võib abiks olla, kui härra P.Marvet ei ole just eelmise aasta materjale maha võtnud. Kui see nii on, siis ma isegi võiks otsida, et ehk mul kusagil raalis on need olemas. Muidugi härra marvetile mail saata, saate kiireima ja asjalikuima vastuse tõenäoliselt

MailmanMel 5 / veebr / 16:56  
Kuna hala pole olnud siis ma eeldan, et mcv sai hakkama asjaga?

mcv 6 / veebr / 11:24  
ei veel, aga me leppisime alariga kokku, et lani ajal häkime