Mina ja mängimine ... MailmanMel 18 / jaan / 00:49
MailmanMel 18 / jaan / 00:49  
Mina ja mängimine ...
* Aktiivne nagu alati
* Aktiivsem kui kunagi varem
* Üldiselt ei mängi
* Üldse ei mängi
* Oleneb juhtumist

m1sterX 18 / jaan / 03:25  
tagaplaanile jäänud see mängimine... riistad vajavad ka uuendamist, et just neid asju mängida, mida tahaks..

TreVor 18 / jaan / 06:04  
Müüa CS: Source steam konto. Peal on HL:2 ja CS:S hind:125 eek msn_:ai.tratatoli@hotmail.com

TreVor 18 / jaan / 06:05  
* Aktiivsem kui kunagi varem ... CSS

viirus 18 / jaan / 09:27  
praktiliselt üldse ei mängi

zerx 18 / jaan / 09:28  
üldiselt ei mängi. kui, siis kord päevas mõned tunnid iga paari nädala tagant või nii. ei ole seda aega ning on ka masin juba ajast ja arust, et mängida uuemaid mänge, mida hing ihaldab

D3ndroid 18 / jaan / 10:08  
Perioodiliselt.

mcv 18 / jaan / 10:21  
MP asju, mida vanasti sai kõvasti tehtud pole pikka-pikka aega puutunud

aga erinevaid SP asju ikka eksamite vahelt puhkuseks ikka teen. Diablo I on mul siin juba kuu paar olnud teemaks.

DarkStar 18 / jaan / 12:37  
mängin ikka... hetkel näiteks Railroadsi, Nevewinter Nights 1 ja 2, Legend of Zelda: Twilight Princess, Rayman's Raving Rabbids, Quake 3 vahetevahel. Mitte just palju, aga mõni tunnike nädalas siin ja seal juhtub.

peet 18 / jaan / 13:06  
Suhteliselt aktiivne. WoW, Q3, Q4.

Alari 18 / jaan / 14:05  
Mingi korra kvartalis paar-kolm päeva korraga, tavaliselt Civilizationi, viimati aga OpenTTD.

MailmanMel 18 / jaan / 22:42  
Ma ei mängi üldse enam või siis oleneb juhtumist, aga juhtumeid ei ole juhtunud vahepealsetel aegadel.
Kuna pädevat masinat ei ole juba pikemat aega, siis väikese FPSiga ma ei taha midagi torkima hakata.
Loodetavasti situatsioon muutub, kui ma kunagi uues masina hangin endale.

peet 19 / jaan / 13:51  
"kunagi" on väga ebamäärane sõna

Nightmare 19 / jaan / 15:22  
nii ta vast mõeldud oli ka, aga teemast, suhteliselt aktiivne (kui töö, kool, muud tähtsad asjad tehtud, koristamine võiks ka sinna hulka kuuluda, tehtud siis suht muud ei tee kui mängin). Samas oleks rohkem aega kuluks see tõenäoliselt puhtalt mängimisele.

MailmanMel 20 / jaan / 14:06  
Kui saaks siis mängiks ka korralikult ikka.
Antud hetkel oleks küll ainult WoW kuna The Burning Crusade tuli just.