oldskool roks! mcv 20 / nov / 22:54
mcv 20 / nov / 22:54  
nimelt olen nii suur vanakooli mängude peer, et rebisin riiulilt välja sihukese klassiku nagu diablo ja mitte diablo 2.

küsimus on mul selles, et kui ma ta nüüd korra läbi mängisin siis uuesti algusest alustades on mul kõik statsid ja asjad samad mis siis kui selle diablo maha tapsin. aga kollid igal pool paistavad teistsugused olevat, kõvemad nagu. ja questid samuti.

jooksin suht kiirelt mingi tunniga level 9 peale ja suurt ei süvenenud asjadesse.

ühesõnaga: kas oleks pidanud? mis siis tegelikult on teistmoodi? ja kui suur on tõenäosus, et ma saan teistkordsel läbimängimisel mõne eseme, mis on parem, kui need, mis ma esimene kord sain? jne.

m1sterX 21 / nov / 00:29  
raskustase suureneb, statsid jäävad ja mäng läheb algusest peale

edit: muidugi raskusastme tõusuga, kollide xp ja muu pahn kasvab, hea asja saamise tõenäosus kasvabn jne
Muudetud 1 korda, viimati 21 / nov / 00:29 m1sterX poolt.

mcv 21 / nov / 10:38  
aga kas on nii et questid on ka uued? sest neid, mis varem oli enam polnud ja olid hoopis uued...

Sebastian 21 / nov / 13:22  
queste oli imo paar komplekti osad seotud osad mitte ehk kui sa said a1 siis hiljme ka a2 ja a3 samas kui oli kordi kus said a või b ja hiljem c.
Esemeid oli juba D1 suht sitaks(D2 ei saanud osi komplekte kokku ka peale 10xläbitegemist) need kes 6-7x järjest läbi mänginud leidsid ka uusi. Võibolla on luulud aga keegi mainis, et osa itemeid on random generaatoriga ehk lisaks statspunkdiele mis määratud on, pole määratud nende kogus, vaid vahemik ja kui joppab, et arvuti "rollib" kõik võimaliku maksmumi saad suht tuusa asja.
Muudetud 2 korda, viimati 21 / nov / 13:24 Sebastian poolt.

m1sterX 21 / nov / 22:07  
umbes nii jah

mcv 21 / nov / 22:29  
selles mõttes, et kuigi erinevad premium asjad on head siis tundub, et unique asjad on paremad. hetkel on mul üks unique kiiver, sõrmus ja vibu.