Lehitseja? MailmanMel 13 / nov / 14:57
MailmanMel 13 / nov / 14:57  
Lehitseja?
* Firefox
* Opera
* Netscape
* Internet Explorer
* Mingi muu vidin

karlek 13 / nov / 16:32  
ff

D3ndroid 13 / nov / 17:22  
ff/Opera vahest väga harva
Muudetud 1 korda, viimati 13 / nov / 17:23 D3ndroid poolt.

DarkStar 13 / nov / 17:47  
ff/safari

mul on apple ka

mcv 13 / nov / 19:17  
ikka jätkuvalt IE peal. ainsad tegelikud põhjused FF või Opera peale üle minna oleks tab'id ja tubli 98% ajast neid vaja mul pole.

aga tõesti, teinekord tunnen, et tabid oleks hirmus head ja kasulikud ning mul on FF arvutis olemas, et külalistel oleks kah millegagi surfata

sTeaLth 13 / nov / 19:26  
ie tuleb kiiremini lahti

Trek 13 / nov / 20:07  
mcv uuel IE-l on ka tabid ju;)
Ise ffi peal juba tükimat aega ja rahul
Dan, mis ajast mac ja mis asi täpsemalt?:D

peet 13 / nov / 20:24  
MacBook Pro on tal ja minu teada suhteliselt kaua on see juba tal.

DarkStar 13 / nov / 20:29  
Jah, kevadest Macbook Pro.

Trek 13 / nov / 20:32  
Väga uhke jah. Kuidas siis rahul oled?:) Teadsin küll, et sa plaanisid osta, aga ei mäletanud, et oleksid ostnud.

m1sterX 13 / nov / 21:05  
IE / FF / Opera

kuna sellist valikut ei ole, siis minu häält ei saa keegi

druid 13 / nov / 21:34  
Firefox, vahel ka Opera, Konqueror. IE on selleks, et uue installi puhul Firefox tõmmata ja ID-kaart tööle saada.

DarkStar 13 / nov / 21:53  
Trek: hea on, Mac OS X on väga hea asi. Lihtne ja mugav. Kui Windowsi kapriisid ära väsitavad, siis on meeldiv vaheldus.

Riistvara on hea. Wireless töötab ka seal, kus windowsi masinad ei toimi. Ühesõnaga võin ma seda tükk aega kiita. Õhuke, ilus jne.

Laidan peamiselt seda, et ta kuumeneb, kui juhtmega seinas on ja aku laeb.

peet 13 / nov / 22:34  
seda oli Visioonil tunda jah.
Aga teemasse: ise kasutan Firefoxi, mingi hetk katsetasin ka Operat, aga sel oli mingi vaen planc.ee vastu, nii et tagasi Firefox juurde.

MailmanMel 14 / nov / 02:03  
Ise ka Firefoxi kasutaja viimased aastad.
Netscapega pole pikalt kokkupuutunud seega ei oska komenteerida.
IEga on koguaeg mingid jamad ja Opera on lihtsalt jube aeglane (kuigi peaks olema the fastest brauser of all vms)

karlek 14 / nov / 09:12  
ff-i või noh kõigi brauserite peale ie suurem kui 5.0 puhul on jah see jama, et id-kaart ei taha toimida nii kenasti. näiteks sertifikaate ei ole üldse võimalik teistega üldse uuendadagi. nõrk töö tüüpidelt.

mcv 14 / nov / 10:22  
mis mulle ff ja opera juures ei meeldi on see, et kui ma lähen lehele kus on palju pilte [sh kujunduslikke elemente, mis on .gif vms formaadis] siis mulle vähemalt tundub, et need jõuavad aeglasemalt kohale kui IEga.

Asi selles vist, et IE näitab pilti kui see üleni kohal on, teised aga jupitavad.

MailmanMel 14 / nov / 10:51  
Mina ütleks just vastupidi, et IEga on mingid loadimise jamad, Operast ei hakka üldse rääkima. Kuigi mul on suhteliselt piiratud kogemused Operaga, sest see lihtsalt imeb minumeelest, on mulle mulje jäänud, et see kas leht loaditakse korralikult või mitte on selline 50/50 asi.

Minu jaoks on IEga olnud probleemne kindlate lehtede loadimine ning ühenduse taga asi kindlasti ei ole, sest ükskõik kus ma arvutit kasutan on alati sama jama.

Alari 14 / nov / 17:47  
Firefoxile võiks käivitamise kiirendamiseks mingi optionaalse mälus istuva "speedlauncheri" tekitada, a la MS Officel, OpenOfficel, Adobe Readeril jms on.

druid 14 / nov / 19:56  
imelik, et keegi pole veel argumendina kasutanud mõne brauseri paremat standardite toetust kui teisel.

P.S. Kas järgmine küsitlus on IRC klientide kohta?
Muudetud 1 korda, viimati 14 / nov / 19:59 druid poolt.

D3ndroid 15 / nov / 08:40  
Võiks olla küsimus viirusetõrje kohta.

MailmanMel 15 / nov / 12:02  
IRC klientide küsitlus oleks natukene mõttetu vist. Enamus kasutab mIRC klienti ju.

Viirusetõrje jah, oleks vast huvitav. Mina ei tea nendest midagi.

D3ndroid 15 / nov / 12:07  
Aga tehke siis keegi see asi ära. Oleks päris huvitav näha, kui suur osa rahvast üldse seda kasutab.

m1sterX 15 / nov / 20:39  
las see küsitlus ka nüüd mõnda aega kuivab, küll järgmise kord ka kätte jõuab

viirus 24 / nov / 14:37  
Praktiliselt algusest peale kasutanud põhiliselt netscape. viimastel aegadel suht palju ka firefoxi.
IE-d ei kasutaks üldse, aga paraku tööl muud ei saa kasutada :S

vic 26 / nov / 19:39  
Muidu kasutasin tulirebast, aga nüüd tundub opera selline uus ja huvitav (integreeritud irc klient võiks vaid tiba parem olla)

MailmanMel 28 / nov / 18:22  
Hmm, uus Opera?
Peaks proovima iseenesest. Kaldun arvama, et on sama jura nagu kõik varasemad on olnud ehk siis aeglane.

m1sterX 28 / nov / 20:31  
aeglust olen ma täheldanud ainult liigse funktsionaalsuse näol, liigapalju asju samas on ta aga küllaltki mugav päris mitme külje pealt

karlek 29 / nov / 10:44  
opera ei olnud aeglane vähemalt esimesed versioonid.