Tere hommikust! MailmanMel 18 / okt / 07:10
MailmanMel 18 / okt / 07:10  
Hommik ...

DarkStar 18 / okt / 09:22  
Hommik.

Hommik.

Kustutatud 18 / okt / 09:22 DarkStar poolt.

sTeaLth 18 / okt / 10:19  
vihmasajab

MailmanMel 18 / okt / 10:35  
Vihm sadamine tõesti, aga vihm on ju tore.

peet 18 / okt / 11:43  
tõsi, sajab jah.

Dol Guldur 18 / okt / 13:38  
Hommik!

karlek 18 / okt / 13:53  
kõik on perses nagu alati

D3ndroid 18 / okt / 14:35  
Buongiorno!

Trek 18 / okt / 16:52  
õhtust ja päike paistab:)

peet 18 / okt / 19:02  
nüüd juba peaaegu et loojas

karlek 18 / okt / 20:31  
mis sellega annab, et mel alati suudab selliseid haiglaslikke teemasid luua siia?

m1sterX 18 / okt / 21:25  
õhtust

vic 19 / okt / 00:32  
öö juba

peet 19 / okt / 01:12  
jep, peaks magama minema, homme ka aega füsa praxi teha.

D3ndroid 19 / okt / 13:46  
Hetkel hakkab hommik lõunaks üle minema. Väljas on suht tuulevaikne praegu, pilves ilm.

m1sterX 19 / okt / 21:04  
õhtust jälle, jube hea on ikka õhtul hääd toitu suust sisse ajada

MailmanMel 19 / okt / 21:41  
Tõsi, aga veel parem on pärast seda veel õlut kurgust alla kallata.

vic 20 / okt / 00:55  
jälle öö
küll see aeg ikka lendab...

MailmanMel 20 / okt / 02:05  
Aga miks öeldakse just, et aeg lendab? Kuna sellega viidatakse vast aja kiirele liikumisele siis võiks ju sama hästi öelda, et aeg kukub ...

karlek 20 / okt / 10:30  
eks ole, aga see ei ole nii poeetiline. suure tõenäosusega on lendamisega viidatud lindudele, kes enne lennukeid kiire liikumise üheks etaloniks olid. lisaks sellele rõhutas lendamine ka taevalikku sfääri, andes ütlusele "aeg lendab linnutiivul" avarama, pühalikuma tähenduse.
või noh, see võib nii olla.

MailmanMel 20 / okt / 21:51  
Kuna keegi pole veel maininud siis õhtu on. Reede õhtu isegi.

PS1c0m 21 / okt / 14:37  
laupäev ja läheb õhtusse

MailmanMel 21 / okt / 19:28  
Varsti on esmaspäev jälle.

MailmanMel 23 / okt / 08:12  
Ehmm ... esmaspäev.

m1sterX 23 / okt / 21:08  
hea, esmaspäev on läbi

peet 24 / okt / 12:06  
ega teisipäev parem ole.

KirsT 24 / okt / 14:11  
kõik päevad imevad
peale reede ja laupäeva ja pühapäeva

MailmanMel 24 / okt / 14:18  
Ei tee päevadel vahet eriti, kui asjade kulg on vilinal imevas ajastus siis on kõik päevad ühtemoodi mitte head.

karlek 24 / okt / 16:13  
nõustun meliga, täpsustan vaid seda, et päevad pole ainult ühtmoodi mitte-head vaid kollektiivselt perses üksikute eranditega.

DarkStar 24 / okt / 19:07  
Ole positiivne. See on võimalik. Ausalt.

zerx 24 / okt / 22:58  
päev on nii hea, kui heaks sa suudad seda ise teha

DarkStar 25 / okt / 01:13  
Just nii, zerxi jutt jumala õige.

m1sterX 25 / okt / 03:43  
arvestades minu "päeva heaks tegemise" skilli, siis võin ette öelda, et tänane päev kukun ühtlaslet perse jällegi

MailmanMel 26 / okt / 03:49  
Darkstar kas sa tead kui depresiivne see on kui inimesed selliseid asju ütlevad nagu sina. Minumeelest ongi kõige hullem see, kui sul on kõik fucked up nagu alati ja siis näed mingeid inimesi, kes kilkavad ja säravad nagu neil poleks ühtegi muret siin maailmas. Jube :)

DarkStar 26 / okt / 10:21  
Kui sulle on kuskil jäänud tunne, et mul muresid ei ole, siis sa eksid hoolega. Idee on lihtsalt nendest hoolimata ära elada ja mitte halada, et "kõik on nii perses". Seda on jälle teistel sant vaadata.
Muudetud 2 korda, viimati 26 / okt / 10:22 DarkStar poolt.

MailmanMel 26 / okt / 10:24  
Siin kohal võiks öelda, et ega ma ei halagi enam. Päris pikki aegu juba. Mõttetu tegevus, sest nagunii on kõik fucked up.

sTeaLth 26 / okt / 10:45  
ma juba kujutan silme ees ette pilti. mel istub juba kaheksandat päeva oma raali ees. maganud on ta sealsamas tugitoolis ainult esimesel kolmel varahommikul õige pisut. esimesel kolmel ainult sellepärast, et liiga paljudele noobidele jääks tõsise une korral netis koht kätte näitamata. külmkapi on ta tirinud ka käeulatusse, et vajadusel haarata hallitanud suitsuvorsti järele, millele heal juhul peale lonksata tartu limonaadi või selle puudumisel eelmise nädala (või oli see üleeelmise nädala) keefiri, klimp kurugus kinni. aga see teda otseselt ei morjendagi, sest söök on niikuinii ainult nõrkade jaoks. kooli pole ta juba ammu jõudnud, õigupoolest pole tal ka sinna asja, sest kui aeg saabub, kirjutab ta lihtsalt mõne järjekordse õnnetuga q3 ühepoolset duelli tehes vastase võetud timeoutide ajal mõned maailmaparastavad read oma viis nädalat hiljaks jäänud kuid õppejõule siiski vastuvõetaval ajal (loe: selleks ajaks juba maksimaalse hinde D võimalusega) lubatud esseesse teemal mille pealkiri ei oma enam tähtsust (õigupoolest pole pealkirjad meli jaoks kunagi tähtsust omanud, ta kirjutab alati asjadest, milles ta hetkel kõige tugevam on) ning mille esitamisega jääb ta siiski veel kord hiljaks, sest teel teaduskonda näeb ta pargi peal vanu kamraade pärnust, kellega ta pole juba suvest saadik koos presidenti tühjendanud ning cs1.6-te maha teinud. tööle pole jõudnud viimased kaks nädalat sel lihtsalt põhjusel, et olles veendunud kui n00bid kõik ta töökaaslased olid, ei suutnud ta seda välja kannatada ning ownis nad mitte lahkumisavaldse kirjutamisega vaid lihtsalt tööle mitte ilmumisega. aga kui te arvasite et sellepärast oli eilne või tänane hommik tema jaoks ühtemoodi mitte hea, siis te eksite.
olles lihtsalt maailma tipus, täiesti võitmatu ning proowner kõikides maailma asjades, siis pole sealt enam lihtsalt kuskile enam pürgida. kõik ettevõtmised lõpevad alati ühe kindla ja ettemääratud tulemusega. ja nii need päevad mööduvad. pingevabalt. kõik on liiga labane. miski ei paku enam pinget. depressioon. ja siis tuleb mingi dan või zerx ja hakkavad täiesti lampi peksma... mehed saage aru!
Muudetud 3 korda, viimati 26 / okt / 17:02 sTeaLth poolt.

zerx 26 / okt / 11:06  
stelt, ole parem vait. sa hakkad juba oma mõtetu ibaga ära tüütama.

MailmanMel 26 / okt / 11:42  
sTeaLth ma päris tõesti ei saanud aru mida sa kirjutasid, vabandame.
Pingevabadus on küll, samas see pingevabadus tekitab omakorda pingeid.
Depressiooni pole aastaid enam sai edasi liigutud sellest. Eufooria all the way :)

ps. oleks tore kui sa seletaksid nagu täpsemalt mida sa oma kirjatükiga mõtlesid. Ma küsin sellepärast, et kuna sellel puudub igasugune seos reaalsusega siis ma lihtsalt ei suuda seda vist korrektselt tõlgendada.

Alari 26 / okt / 14:31  
And 12 points goes to... Stealth.

m1sterX 26 / okt / 19:46  
siitpoolt ka siis 12 punkti, lihtsalt omamise eest
ei ole isegi tähtsust, mida või keda ta omas, ei hoomaks ma neid mõõtmeid niikuinii, aga sellegi poolest hea kirjatükk

Teemasse tagasi minnes, neljapäev on, kuna töö juures hakati tulemüüri uuendama, siis kolksus net maha ja ma tulin varem ära, jõudes koju ikkagi samal ajal kui tavaliselt, go figure
Muudetud 1 korda, viimati 26 / okt / 19:46 m1sterX poolt.

Sebastian 27 / okt / 22:26  
btw mingis aasta tagsi or so ja stelthi kirjeldus oleks täpne olnud nüüd on mel yuppi ja suitsuvorsti ei söö ainult sojat

MailmanMel 2 / nov / 10:48  
Lumi on maas. Lumi on lahe.

Trek 2 / nov / 16:45  
lumi on nõme ja veel nõmedam on suvekummidega tallinnas mööda kiilakaid uisutada:/

MailmanMel 2 / nov / 17:14  
Lumi on lahe!
Kummide peale oleks võinud natukene varem mõelda, antud hetkel on suht screwed olukord jah ma kujutan ette. Ülipikad järjekorrad ja kõik.

Jala võib ka käija alati.

zerx 2 / nov / 21:43  
jala võid sa perse käia

m1sterX 2 / nov / 23:30  
Lumi on lahe !

See, et suvekummidega viimase hetkeni oodata plaaniti, see on autoomaniku enda risk :P