Jägrmine president? mcv 21 / aug / 15:22
mcv 21 / aug / 15:22  
Jägrmine president?
* jei Arnold Rüütel
* jei Toomas Hendrik Ilves
* jei Ene Ergma
* jei keegi teine
* aga mul on jumala pohui

mcv 21 / aug / 15:24  
klikkige aga mõnuga, te ju teate, et rahva hääl ei maksa selles küsimuses midagi.

zerx 21 / aug / 18:36  
plaan on valima minna ja herr arnoldile see hääl kohe mitte ei lähe.

Dol Guldur 21 / aug / 19:23  
oot zerx, nagu mcv ütles "et rahva hääl ei maksa selles küsimuses midagi" -- presidenti valivad Eesti Vabariigis hetkel riigikogu ja valimiskogu

Trek 21 / aug / 19:44  
lammas

peet 23 / aug / 10:59  
:D
Aga teemast, kahjuks pole poliitikaga viimasel ajal just eriti kursis, seega ei oska öelda, kes oleks sobivam inimene antud kohale, ja seda ka: mul on jumala pohui.

MailmanMel 25 / aug / 23:15  
Väga kahtlane on see asi tegelikult.
Võiks öelda, et Rüütel on mängust väljas, kuid samas kes teab.

Ergma vs Ilves duellis ei oskagi poolt võtta. Väga auväärsed inimesed mõlemad. Ergma oleks siiski parem tegelikult. Ilvese on maailmaareenil vägagi tuntud tegelane ja võiks veel seda rada jätkata ... nii 10 aastat vähemalt.

zerx 28 / aug / 13:57  
Trek käi putsi. jee mul on meeles kõik seadused, et kes keda kuhu ja kelleks valib jne.

D3ndroid 28 / aug / 14:43  
Paneks õige Keski ja Rahvaliidu põlema.

MailmanMel 29 / aug / 14:13  
Voiks muidugi, samas mina motlen eelkoige selle peale millise augu nad nyyd ise on kaevanud endale. Rahva toetus, isegi kui sa oled praeguse presidendi pooldajam, peaks siiski tänu sellele tsirkusele märgatavalt langema.

MailmanMel 29 / aug / 14:14  
Valimiskogu tuleb siis meil 23. septembril Estonia kontserdisaalis.

Ene Ergma: I voorus 65 häält

Toomas Hendrik Ilves: II ja III voorus kummalgi korral 64 häält

Rahvaliit ja Keskerakond valimistest osa ei v¨tnud ... lambad.
Muudetud 1 korda, viimati 29 / aug / 17:48 MailmanMel poolt.

D3ndroid 29 / aug / 19:20  
jah, ja äraostetud lambad muide.

MailmanMel 14 / sept / 16:55  
Eesti Ekspress lahkab populaarset stsenaariumi, mille järgi Arnold Rüütel loobub viimasel hetkel kandideerimast ja presidendiks valitakse Edgar Savisaar.

“Keskerakond annab Arnold Rüütli presidendiks valimise nimel altkäemaksu umbes 50 valijamehele. Summad ulatuvad 300 000 kroonist viie miljonini sõltuvalt valla suurusest,” kirjutab Eesti Ekspress.

Reklaam

Äraostetud valijamehed hääletavad eriliste pliiatsitega. Keskerakond nõuab valimiste järel võimalust hääletussedelitega tutvuda.

Parlamendivalimiste järel saab spiikriks Edgar Savisaar. Parlamendivalimiste järel astub Arnold Rüütel tervislikel põhjustel tagasi, presidendiamet läheb riigikogu spiikrile, väidab teooria.

Päris tore teooria tegelikult ja mina isiklikult oleksin sellise asja poolt küll!

mcv 14 / sept / 18:50  
kas see ei eelda KeRa valimisvõitu?

sTeaLth 16 / sept / 00:32  
näe, trükiviga on polli küsimuses

MailmanMel 23 / sept / 13:57  
Ilves 174/345

DarkStar 23 / sept / 14:38  
Kuu aega veel saame kaklust ja hala kuulda. Minimaalselt.

MailmanMel 23 / sept / 14:54  
Võimalik. Samas midagi teha suht ei saa enam, seega vahet pole eriti.

DarkStar 23 / sept / 15:28  
Seda loomulikult. Vähemalt saime ühed kinnitatud valimistulemused. Stabiilsus on ka midagi väärt. Kui kedagi poleks valitud, oleks asi väga hõredaks jäänud.

Trek 23 / sept / 20:26  
jee all hail the Ilves!

MailmanMel 23 / sept / 20:34  
Igatahes uus juht on meil olemas. Au sulle meie uus valitseja. Massid rõõmustage, uus liider on saabunud!

Hurraa!!!