DarkSide Tetris 0.93 DarkStar 3 / aug / 15:49
DarkStar 3 / aug / 15:49  
Palju-palju uusi asju.
Pikemalt loe siit: http://www.bmonde.net/est/index.php?a=116

Asi ise siin: http://darkside.bmonde.net/est/

Hulk uusi asju on veel tulekul.

Trek 3 / aug / 16:35  
Algustaseme muutmine on väga brå, seda ma olen sult ammu küsinud ja lõpuks olemas:) Muud lisad on ka meeldivad. Turniiripidamise muudavad vaid keerulisemaks:P et mis settingutega täpselt mängitakse.

MailmanMel 3 / aug / 19:07  
Tubli töö Darkstar, väga väga tubli.

Trek kui sa mäletad siis sa polnud ainukene, kes soovis algustaseme muutmist. :)

p.s. Hästi väikene asi jäi silma küll mis häirib: Menüüs on kursori liikumine imelik. Alguses laggib jubedalt ja muidu jätab pixeleid vahele jõudsalt.

DarkStar 4 / aug / 02:00  
Hiir menüüs on mingi müstika juba kaua aega. Beats me, miks ta nii teeb. Aga ma püüan sinna peale vaadata.

MailmanMel 9 / aug / 23:27  
No ega sellega erilist probleemi ka ei ole, sest hiirt ei lähe tetrises eriti vaja, aga häirib natukene sellegi poolest.

MailmanMel 29 / aug / 17:56  
Cancle that, suhtelislt palju häirib tegelikult, sest mängu aknas ka kursor väriseb koguaeg. :)

Samas ma tahaksin öelda, et see nn "ownerite ohjeldamise" funktsioon oli päris hea täiendus - tahtmatu voi mitte.
Nimelt alati kui ma tahtsin chatis midagi öelda pani mäng ennast hetkega kinni. Ei mingit errori teadet, ei midagi (sellepärast polegi bug äkki).
Owneri ohjeldamise funktsiooni nimetus tuleb aga sellest, et kui ma voistluse ajal kedagi voitsin ja talle vast "gg" öelda tahtsin pani mäng ennast kinni.
Seega kaotaja saab whineda nii palju kui tahab ning samas ei saa vastane (voitja) midagi vastu öelda, sest mäng kickib ta kohe välja. Tänu sellele jääb ka ära igasugune parastamine: "you suck n00b; jne" sest mäng lööb sind lihtsalt välja kohe.

DarkStar 29 / aug / 18:09  
Kirjuta nüüd paari selge lausega, mis juhtub. Mille peale ja millal crashib?

Nightmare 31 / aug / 18:33  
crashib, kui chatis midagi rääkida, dendroid ja keegi teine veel sai rääkida, teised aga mitte (LANi serverites)

D3ndroid 31 / aug / 20:29  
Veider, mulle nagu meenub et ka mina ei sanud midagi rääkida. Niikui esimese sõna kribasin ja enterit vajutasin, viskas mängust välja.

MailmanMel 4 / sept / 09:15  
Jah, aga sinu sõnum jõudis minule kohale. Kui ma vastama hakkasin pakkis mäng kiirelt kinni ennast.

Trek 4 / sept / 23:06  
Noh ja sinu sõnum jõudis ka temani. Mängija kohe ära ei kadunud sinu jaoks lihtsalt, seetõttu tunduski, et teised said rääkida. Aga nii põhimõtteliselt oligi, et kui keegi midagi rääkida üritas, siis sõnum läks kohale küll, aga ise lendasid kohe mängust välja. Äkki keegi mäletab, kas ta mingi errori ka viskas, justkui oleks mälusopis midagi, aga ei suuda täpselt meenutada.

DarkStar 5 / sept / 09:09  
Järgmisel nädalal üritan tegeleda sellega.

D3ndroid 5 / sept / 21:10  
Ei visanud errorit mingit minuteada.

MailmanMel 8 / sept / 22:26  
Mingit errorit ei olnud, lihtsalt pakkis kokku ennast ilusti.