Uus versioon DarkStar 21 / juuni / 23:44
DarkStar 21 / juuni / 23:44  
NB! Versioon 0.90 on teadaolevate vigadega!
Kasutage versiooni 0.91.

Uue versiooni saad siit.

1) Lae mäng alla siin.
2) Registreeri oma mängija siin.
3) Sisesta oma registreeritud nimi ja parool mängus menüüs Options->Player all.
4) Mängi.
5) Vaata tulemusi siin.

Muredest kirjuta foorumisse või saada mulle kiri dan ät bmonde net

Võib leiduda vigu. Praegu on serverid üleval ja nad peaksid olema palju paremad kui enne. Samas võib olla sees hooletusvigu, seega palun mõistvat suhtumist. Aidake meil võrgupeo ajaks vead välja otsida ja ära parandada!

Ah jaa - Linuxi versioon on väga beeta. Aga teoorias ta töötab.
Muudetud 1 korda, viimati 26 / juuni / 22:12 DarkStar poolt.

DarkStar 22 / juuni / 00:32  
Üks asi veel - hetkel on PLANCus püsti ainult Casuali server. DarkSide'i oma tuleb kohe, kui ta püsti saan.

MailmanMel 22 / juuni / 20:51  
Väga tore.
Väga väga hea uudis. Tubli Darkstar, tubli.

Kusjuures miks siin pole praegu kümneid postitusi mis seda suurt sündmust au sees hoiaksid?

zerx 22 / juuni / 23:29  
mis siin ikka kommenteerida? muidu tore jah, et uus asi valmis tehti. aga nagu ma endale kunagi suht ammu lubasin, et mina enam tetrist ei mängi. sai need algsed tiitlid kätte võidetud kui keegi suurt vastupanu ei osutanud, aga nüüd on seis teine. uued tegijad on peal ja mis ma enam oma nina sinna topin. puhkan oma kätte võidetud loorberitel ja ei taha enam kuulda lauseid laadis: "näe, tegin vanale meistrile ära, haha".

PS: võite võita nii palju tiitleid kui tahate, aga kõige esimest ei saa te kunagi endale, mitte kunagi :)

tsiken 22 / juuni / 23:39  
mul miskipärast ei leidnud servut üles

peet 23 / juuni / 11:56  
sest serverlistis pole neid määratud. ServerList.txt that is
Ma eeldan, et selles on siis viga...

Hmm, serveritega ei saa siiski ka ise ühendust ning -windowed võti ka ei tööta...
Muudetud 2 korda, viimati 23 / juuni / 12:03 peet poolt.

Trek 23 / juuni / 13:52  
Nonii, sai proovitud. Lisasin kodulehel mängija, kasutades seda võtit: "public-testing-062006" ning see tekitas küsimuse, et kuidas neid võtmeid hiljem jagama hakatakse?

Mängida mul igal juhul ei õnnestunud. Isegi kui lisasin serverlisti serverid, ei saanud sinna connectida:( (võib järeldada, et üldine probleem, kui lgeda ka peedi probleeme).

Lisaks häiris mind see, et mängu jääb mängija password näha.

Ning siis veel zerx'ile: sa ajad ikka eriti lolli juttu ju. Et sina endam tetrist üldse ei mängi, niikuinii ei siuuda midagi teha? Aga selleks tulebki ju mängida, et tiitleid võita;) See, et sul alguses joppas, kuna keegi teine polnud varem tetrist mänginud, ei tähenda, et sa saad niiviisi jätkates midagi saavutada. Minu arust teeb see sinust mõttetu alla andja, et kui niisama ei saa, siis tööd ei tee ja vingud niisama?

Loodame, et Dan saab varsti vähemalt serverid töökorda.

zerx 23 / juuni / 14:07  
võid ju seda alla andmiseks nimetada, aga mul lihtsalt ei ole vaja ka enam neid tiitleid. ei ole vaja inimestes valesi lootusi esile tuua. oli enne nii, et kui veel mängisin seda, siis kiputi kohe seletama, et paneb kinni jne. tutkit ma panin. mitu korda öeldi, et ju järgmine kord veab. ka siin tutkit, ei vedanud. mis mul enam vaja pingutada? mille nimel?

las uued mängijad teevad ilma. sina kui vana kala uju seal tetrise vees edasi. ma vaatan, mis kuiv maa mulle pakub. kusjuures ma pole tetrist mitmeid aastaid mänginud. ja sedaviisi jätkates ei olegi mul plaanis uut tiitlit võita.

vabandust offtopicute pärast

DarkStar 26 / juuni / 12:39  
ServerList.txt ei tohiks enam vajalik olla.
Serverid saadakse master serveri käest (a la CS, Quake).

Vaatan asjale täna õhtul peale.
Parool läheb perspektiviis tärnide alla.

DarkStar 26 / juuni / 12:39  
Kustutatud 26 / juuni / 17:43 Dol Guldur poolt.