Jalgpali MM 2006 MailmanMel 11 / juuni / 13:32
MailmanMel 11 / juuni / 13:32  
Jalgpali MM 2006
* Vaatan iga mängu
* Üritan jälgida
* Pole aega vaatamiseks
* Jalgpalli MM?

mcv 11 / juuni / 15:27  
see viimane just ei väljenda päris minu seisukohta, aga ta on vast kõige lähem.

sest mul aega oleks vaadata, aga mul puudub tahe [või õigem oleks vast öelda soov]

sTeaLth 11 / juuni / 17:19  
overrrated

MailmanMel 11 / juuni / 21:42  
Oleks jube tore vaadata tegelikult, aga ei viitsi nagu kuidagi. Pole sellist jubedat tõmmet mis sunniks päevas 6h jalgpalli vaatama antud hetkel. Isegi kui mängu ajal telekat vaadata, siis reeglina vaatab ikka midagi muud peale jalgpalli.

zerx 11 / juuni / 22:40  
vaataks hea meelega, aga telekas ei taha eriti siin saaremaa metsade vahel etv'd kinni nabida.

MailmanMel 11 / juuni / 23:22  
Mingites õllekates peaks ju telekas ikka olema tegelikult. Lähed istud võtad õlle ja vaatad :)

mcv 12 / juuni / 09:13  
parem plaan oleks ikka poest osta õllet ja siis tänaval seista ja aknast vaadata mängu - tuleb odavam lisaks on -suits

sTeaLth 12 / juuni / 16:46  
raha on taastuvressurss, muideks

zerx 12 / juuni / 16:53  
üksi kuskile õllekasse vutti nillima minna oleks suht lame. pealegi ei ole nii suur fänn ka enam, kui kunagi varem sai oldud. ja pealegi raha ei ole midagi taastuvressurss. kui seda ikka läheb rohkem, kui sisse tuleb, siis on lood suht kurvad.

karlek 12 / juuni / 21:00  
eks ole. üldiselt üksi on jalgpalli vaatamine pea võimatu, ainuke variant kui kobab ära kuidagi on mitmekesi kas siis õllega või tüüpidega, eriti toitev kui nad kõik koos on. Aga seda küll, et Andres praeguselküsitluse puhul ei ole võimalik ükskõiksust korralikult väljendada. On loomulik eeldada variandi care.ee olemasolu vastuste hulgas. Ilmselt jalgpalli mm? on siin see vastus, mis peaks ükskõiksust väljendama, aga see ei ole siiski piisavalt hea. See kes jalka MM-ist midagi kuulnud ei ole a)päevitab Antarktikas, b) on imbetsill. Pakun, et sihukesei selle sellele küsitlusele vastama ei oodata seega - võta õppust stelfist:

Oled valmis uueks plancuks?
* oli ka juba aeg
* ei, progress suht imeb
* see me caring?
Muudetud 1 korda, viimati 12 / juuni / 21:03 karlek poolt.

MailmanMel 12 / juuni / 22:14  
Täna toimus muutus. Sai isegi mingeid mänge vaadatud natukene. Kõiki isegi võiks öelda.

viirus 28 / juuni / 21:39  
siiani nii palju kui võimalik ikka jälginud... oleneb kuidas töö ja õlle kõrvalt aega üle jääb :P

Dol Guldur 28 / juuni / 23:47  
jalgpalli otseülekanded tekstireziimis: telnet://ascii-wm.net:2006

MailmanMel 2 / juuli / 21:26  
Kõige masendavam, mõttetum ja amatöörlikum MM turniir mida ma kunagi näinud olen.

Kahju ...

zerx 2 / juuli / 22:07  
mida sa ulud nüüd. maailma lõpp käes, et nüüd brasiilia põske sai?

mcv 2 / juuli / 22:26  
see oli väga tech mäng. fra lihtsalt pwnis kogu keskväljaku ära.

MailmanMel 2 / juuli / 22:52  
zerx, fuck Brasiilia. See et ma natukene raha kaotasin pole oluline eriti. Pigem on asi selles, et nad imesid ja Prantusmaa imes ja suht alates playoffide algusest on iga mänguga asi ainult hullemaks läinud. Väravaid pole, ilusaid olukordi suhtkoht ei ole, mingi kaitses campamine ja niisama toksimine ... üksikut luckid eksivad ka ära vahepeal (loe Itaalia 94 penalt nt)

sTeaLth 3 / juuli / 01:52  
mingid ullud prood koos siin teemas ma vaatan

zerx 3 / juuli / 19:51  
eino jalgpall ei olegi selline, et mängin-kõigist-mööda-ja-teen-10-väravat-poolaja-kohta.
stratt, stratt, stratt..

Sebastian 6 / juuli / 12:10  
Aga tere Itaalia-Fra finaal, kes ja miks üldse peaks tahtama sellist mängu vaadata?

Ilmselt peaks tänulik olema et ita-por finaal ei tulnud siis oleks mõlemad tiimid lihtsalt pikali maas vedelenud ja oianud.

m1sterX 6 / juuli / 21:29  
jah, olland ja portugal oleks võinud finaali saada

karlek 7 / juuli / 11:39  
Liek, siin Büsselis on el loco pauer ikka täiega minemas. Tüübid kütavad lippudega tänavatel ja öösel on pubid pilgeni täis. konstantsest autosignaalitamisest pole m6tet üldse rääkida.

karlek 7 / juuli / 11:39  
Kustutatud 7 / juuli / 13:37 mcv poolt.

mcv 8 / juuli / 23:50  
minu mõtted: ger ja por mõlemad kaotasid poolfinaalides üsna napilt võiks öelda. kummaski mängus ei saanud öelda, et võitja meeskond oleks domineerinud. seega kujuneski kolmada koha mäng sihukeseks lohutusauhinnaks. kuigi tänase mängu järgi tundub nagu oleks ger fra vastu väga kena finaali võinud teha.

Trek 8 / juuli / 23:53  
mõlemad lõid väravaid vähemalt ühepalju:P pohh, et por lõi üh valesse kohta:D

karlek 9 / juuli / 23:24  
tere, ära löö mängijat peaga rindu

karlek 9 / juuli / 23:45  
Brüsselis inimesed hulluvad. Masendavad sireenid ja karjed stiilis "Italia" ja "L'Italie". Magada ilmselt täna ei saa.

m1sterX 9 / juuli / 23:56  
nonoh, normaalne ju :)

Trek 10 / juuli / 03:56  
peaga kolmnurka ei tqsu tõest lüüa, aga penaltid olkid suht mõtttetud:D

mcv 10 / juuli / 11:05  
vähemalt ei olnud kehv mäng, et ilusaid esinemisi mõlemalt poolelt.

MailmanMel 12 / juuli / 23:32  
Ma väga rõõmus et Prantsusmaa ei võitnud. Lohutuseks võib öelda, et pronksi mäng oli suht talutav. Mängiti ka vähemalt natukene.

viirus 14 / juuli / 17:15  
ja sa väidad, et kulla mängus ei mängitud? Ma ise küll eriti ei saa hinnata, kuidas pronksi kohtumine oli, ei näinud seda ja mel sina ka ju poolt sellest ei näinud :P.

MailmanMel 19 / juuli / 14:37  
No ma mingit osa nägin ikka ja see oli täitsa jalgpalli moodi mäng isegi.
Ja "wtf" @ Zidane ikkagi, oli mingit sellist asja vaja krt.