RPGd yldiselt MailmanMel 19 / nov / 23:47
MailmanMel 19 / nov / 23:47  
mingi osa siinsetest inimestest on kindlasti RPGsid mänginud
oskaksite äkki iseloomustada ja rääkida erinevatest mängudest: sisu, story, gameplay, visuaal jne

Speed vist on mingi Diablo2 fänn, share your experiance ...
Dracs on vist kõike mänginud :)...
MCV fännis Falloute kuigi korralikult polegi mänginud neid ...
fl3a paneb vist suht 24/7 DAoC-d

yldiselt rääkige oma arvamustest ja kogemustest
ja jutud võikisd ka ikka pikemat sorti olla ,mingid kirjeldused `n`shit; korralik lugemis materjal inimestele

good luck ladies

mcv 20 / nov / 07:22  
tglt ma re-fännasin Falloute, ehk siis kunagi ammu-ammu kui esimest korda seda mängisin siis fännasin ja nüüd mõtlesin, et mängiks uuesti.

nii hea enam polnud, aga ega ma lõpuni ikka ei teinud, põle seda õiget rpg skilli, et mingeid saladusi lahendada või mingeid asju otsida

DracS 20 / nov / 09:43  
No siiamaani ikke Fallout all theway :)
Ma olen isiklikult Fallout 2 teinud lõpuni ala 10 korda ja alati on nad lõpend erineva storyga,ning alati olen ma saand uusi salakaid teada teatud karakteriga mida teistega ei saa näiteks,niiet Fallout 3 ootan ma kyll nagu jõule:D
Ja muidugi vanahää Baldurs Gate 1,2 on raskemad kuna paljust tuleb aru saada ning täpselt vastata jne,aga just visuaalselt on ta kena ja samas jällegi saab karakterit panna oma maitse järgi paika,ja ega storilgi viga pole:)

MailmanMel 20 / nov / 11:14  
no räägi siis mis storyd on, sul ju pikad magamiseta ööd
i am interested

DracS 20 / nov / 18:48  
tsiisas mis siin mingi jututuba või?
khm installi pelad 2ra proovi järgi,ma hakkan sulle nyyd neid story ende kirjeldama kewl.
Isegi kui ma väga tahakski siia need kritseltada lyhidalt siis,embakumba kas ma jään magama või väsivad mu kätud ää:P

Sp33d 20 / nov / 18:58  
diablo 2 exp on selles suhtes fun mäng, et saab ntx söögi kõrvalt Baal-runne teha (lõpubossi tapmine, võimalus hääd asja saada on päris suur), yhe käega mängitav, noh. ja siis on mõnus sõpradega duelle teha erinevate charidega. ja asja hoiabki põnevana see, et sul pole käes kõige paremaid/võimsamaid relvi/varustust, seega võid iga päev teha mõne baal- või meph-runni ja võibolla joppab ning siis oledki jälle rõõmus, et mingi uus/hea asi on juures jälle. siinkohal pean mainima, et kõik see lõbu on ainult orika omanikele ehk siis battlenetis, singleplayer on täielik jura. no kui tõesti kõik parem varustus on käes ja pole enam midagi saavutada, siis jah ma usun, et viskab kopa ette, aga präägu veel kyll mitte. täiega naudin veel selle mängu juures helitausta, heade kõllidega lausa super seal kuskil maailmas lausa niisma lebotada ja mussi kuulata. see mäng ei võlugi niivõrd oma mitmekesisuse ja erinevate võimalustega kuivõrd just oma lihtsusega, kõik teavad mida nad ocivad ja mis sellex teha tuleb, et seda saavutada (rasket tööd yldjuhul ehk siis 24/7 mängimist :P). huh, päris pikk jutt tuli nyyd kokku ja ma ei tea, kas sellel pointi ka oli, sest ma ei viici seda läbi lugeda ja ma olen alkoholi tarbinud....

äh? 24 / nov / 20:09  
24/7 ei saa DAoC panna, koguaeg visataxe arvutist välja rsk. küll aga mängin teda siis kui ma arvutis saan olla, st nii umbes 6h päevas vms

praegusel ajal jälle uut tegevust, just tuli europisse PvP test ja seda nüüd saanud mängitud nii et tavalisel serveril polegi käinud umbes nädal aega.

aga noh, basically, üksi mängides (isegi siis kui sul on ntx 100 inimest guildis ja oled täiega respected jms) läheb suht igavax, mul ntx oli nii, et mingi lvl26 käes ja ei viicinud rohkem ... igavax läx üksinda (üksinda on fun mängida ainult siis kui teed RvR-i, ehk siis lvl35+) aga nüüd leidsin ühe eestlasest venna kes mängib ka seda, ja temaga koos mängides on palju funnimax see asi kätte läinud.

ehk siis, kui teil palju aega üle on ja olete nõus sõltuvusse jääma (nii et ohverdate muude asjade aega et seda mängida) siis ostke endale DAoC (Sidewinder müüb praegu vist seda, 500.- tahtis selle eest kui ma õigesti mäletan)

Smoking Wolf 21 / dets / 17:07  
Lihtsalt niisama lisan et olen psx peal peaaegu kõik kättesaadavad prg'd läbi teinud ning pc peal niipalju kui jõudnud olen, nt diablod igat pidi, fallout 2, baldurid, jne. Omast kogemusest ütleks et kõige erutavam rpg mida elus olen mänginud, oli Final Fantasy 7. Üldse on FF seeriad ühed arvestatavamaid rpg'sid sel planeedil, vot!!!

DracS 22 / dets / 00:31  
Niih panin tellimuse teele SWG:)
[url= http://starwarsgalaxies.station.sony.com//] [url]http://starwarsgalaxies.station.sony.com//
Präägast ei oska eriti midagi öelda,kuna pole peland aga siin paar sõpra kiidavad tublisti seda...
Loodan et paari päeva pärast saan täpsemat infi anda kas asi on väärt kah.

MailmanMel 22 / dets / 00:35  
hmm, ma ise olen ka SWG peale mõelnud ja praegu mõtlen ka veel
ma ootan juba aastaid WoW-d ja seepärast ei taha nagu midagi muud mängima hakkata; samas WoW väljatuleku ajast ei tea ikka veel keegi mitte midagi

DracS 22 / dets / 04:05  
Wow tuleb alles välja 2004 lõpp,sellepärast ma swg tellisin:/

MailmanMel 22 / dets / 04:31  
juba 2004 lõpu juurde liikunud :(
kahju kahju

MailmanMel 24 / dets / 15:02  
emm, kui suur SWG scene eestis on yldse?

Jann, Romeo ... kes veel?

Alari 24 / dets / 15:31  
Mängisin Battle.Netis, kui Diablo II oli just välja tulnud. Rahvas alles avastas kuidas kõik töötab, nänn mis leiti oli esimene, poolte asjade kohta käivad jutud legendide tasemel, et a la "keegi on sellist itemit näinud".

Hiljem on igal tüübil 10 jordanit kirstus jms. Itemid kataloogiseeritakse veebisaitidel ära, skilltreed jms - avastamisrõõmu pole, puhas matemaatika.

Seega mängige taolisi mänge just siis, kui nad on alles valmimissoojad, on tunduvalt põnevam :p

MailmanMel 24 / dets / 15:32  
no SWG on veel suht uus
WoW saab alles aasta või paari pärast "uue" mängu staatuse

Halekiller 27 / dets / 19:09  
Olen mänginud Diablo l ,igast asendist. Dll lõpuni teha ei viitsinud, läks igavaks kuidagi. Fallout 2 on muidugi omaette tase :), ka ei saanud lõpuni kuna kõvaketas suri just enne lõppu.
Praegu mängin MMORPG Project Entropia.( projectentropia.com)
muudeks pole enam aegagi.

Sp33d 28 / dets / 13:47  
sa paned nagu päris pappi sinna mängu sisse?? või on sellest mingi tasuta versioon ka olemas? mis sellise asja mängimine maksma läheb üldse (kui see on ikka see, mis ma arvan - kogu mäng toimub päris rahas?)???

illu 28 / dets / 14:36  
speed sa oled liigappalju uno.ee lugenud
maun

MailmanMel 28 / dets / 16:29  
see 32000 dollariga ostetud virtuaalne saar oli kyll päris huvitav :)
päris rahaga MMORPGde teema siis

Sp33d 29 / dets / 18:02  
Kustutatud 30 / dets / 22:19 MailmanMel poolt.

rnm:) 30 / dets / 20:31  
Kustutatud 30 / dets / 22:19 MailmanMel poolt.

Halekiller 11 / jaan / 18:15  
Panin küll pappi jah, aga saab ilma ka hakkama lihtsalt igavam on.
Tuleb alustada igavast "sweatimisest" , mitte põnevast jahi pidamisest.
Põhimõtteliselt on ikkagi asi reaalse rahaga seotud, iga lask maksab jne. Mujal maksad kuumaksu seal vastavalt sellele kui aktiivne oled.
Rikkus tuleb seal nagu päris eluski vahendamise st. trademisega.

MailmanMel 12 / jaan / 02:35  
pole ise sellised asju yldse uurinud
kas seal mingi otsene raha tagasi teenimise võimalus ka on?

Sebastian 12 / jaan / 11:56  
Raudselt on mingi 100 hiinakat kuskil koopas ja koguvad kulda/nahku/soola või mida iganes seal maailmas müüa saab. Kui siiamaani on IGAS morpgs olnud, reeglina aasia päritolu farmerid, siis seal on raudselt.

Rang, rang eny1?

Halekiller 12 / jaan / 17:58  
Ma võin sellest mängust rääkida tunde ,aga kirjutada ei viitsi :)
Tehke endale avatar ja tulge proovige ise. Algus on tõesti tasuta. Soovitan panna ankeeti võimalikult tõeselt paistvad andmed (võite ka välja mõelda, aga kriipse ärge pange), siis saate oma konto kiiremini kätte. Lugege kindlasti läbi PE Guide, see tuleb esimese installiga kaasa. Kui juba mängus siis otsige üles society terminaal ja sisestage EEEE see on eestlaste soc ehk klann, seal saan juba paremini teie küsimustele vastata.
Raha teenimiseks on vaja kõigepealt kannatust ja külma närvi, ning alles siis õnne:) Üldiselt on see mäng siiski aus inimeselt raha ära võtmise viis :).
Hoiatan :tekitab sõltuvust.

Halekiller 12 / jaan / 17:59  
Aasialasi olen kohanud vähe 4-5 tükki selle aja jooksul, see rohkem valgete mäng :)

Halekiller 12 / mai / 21:16  
Uuel mandril toimus Land Grab Battle. väike video:http://zastari.acunett.com/Landgrab_Battle_-_May_11,_2005_(By_ZarathustrA).avi
Muudetud 1 korda, viimati 1 / juuni / 18:44 mcv poolt.