et clan tsiken 27 / apr / 21:59
tsiken 27 / apr / 21:59  
tekkis küsimus üks õhtu, et miks planc pole veel enemy territory clani välja pannud?

DarkStar 27 / apr / 22:01  
neid on olnud plancul paar tükki, erineva eduga.

Mel võib rääkida, mis neist sai.

sTeaLth 28 / apr / 10:02  
räägi mel jah

tsiken 28 / apr / 18:12  
see on vist ajalooline moment - mel on vait

äh? 29 / apr / 12:31  
ärge segage, ta ketrab miljonite ridade pikkust irc logi läbi et meelde tuletada, mis neist sai

sTeaLth 29 / apr / 14:51  
meli puhul oleks üle ootuste juba see kui ta viitsiks skrollida paar lehte ircuaknas üles poole, nii et fl3a pakutu võib vist siiski välistada.

veel variante?

DarkStar 29 / apr / 19:00  
Mel on tegelt vihane. Sest üks neist klannidest oli nagu mingi teine klann, kes nõustus PLC olema vms. Ma detaile ei tea, aga nad nagu mingi hetkel hakkasin nõrka panema.

Dol Guldur 30 / apr / 00:05  
PLANCul ei oleks üldse raske Enemy Territory klanni välja panna. Hiljuti, kui plancu masinas Enemy Territory serveri paariks päevaks tööle panin, tulid inimesed ircus lausa iseenesest küsima ja pakkuma, kas PLANCul klanni pole vaja jms. Väga huvitav nähtus :S

MailmanMel 2 / mai / 11:10  
Tulevad jah, aga asi on selles lihtsalt, et niisama mingit asja pidada pole mõtet. Ma ei taha lihtsalt mingit sellist klanni mis 10x nädalas laguneb ja uuesti kokku tuleb. ET on minumeelest märksa hullem kui CS, sest igasugust clanhopimist jne asju on märgatavalt rohkem.
Mõned aastad tagasi meil on mingisugune ET team. 1-2 nädalat kuskil ja mingi aeg hiljem oli ka mõned nädalad mingi team (publicus mängisid tagidega) ja see läks ka nädalaga laiali vist.
Kui oleks mingid normaalsed mängijad ja hea suhtumine siis võiks mingi team olla isegi.

...

m1sterX 3 / mai / 20:28  
mina mängiks ma arvan

tsiken 3 / mai / 23:35  
ma olen ka publicus viimased kuud ohtralt peland pohhuilt mängiks

MailmanMel 20 / mai / 20:20  
Public on public.
Public ei näita nagu mitte midagi. Teamwork on kõik mis loeb.
Ma ka omal ajal omasin ribadeks kõik mingites random publicutes. Sellepärast lõpetasin mängimise ka ära ... (damn tegelikult)

Slotout 8 / okt / 10:44  
aga,pange ntx planci liikmetest kokku ET-team

Nightmare 8 / okt / 19:19  
Oli plaanis nagunii midagi luua plancu ekiidi all, kuid 3vs3. Samas kui inimesi on, kes iga päev paar clanwari on nüus pidama, lisaks on piisavalt pädevad ka, võiks 6vs6 asja isegi kokku panna.
Mul tekib ainult kaks küsimus: kes seda asja ajama hakkab ja kas ei ole äkki mõnda uuemat + paremat mängu (Ise ei tea küll et oleks).

Slotout 8 / okt / 19:56  
noh ma oleks nõus:p kui oleks teisi tahtjaid lükkaks asja käima?

MailmanMel 8 / okt / 22:53  
No kui on mingeid pädevaid inimesi, kes oleksid nõus asjaga tegelema, siis miks mitte.
Samas mingit 8. divisionis hingitsevat teami poleks ka eriti mõtet pidada. Ise mul pole aega tegeleda asjaga antud aegadel, aga kui on mingit huvi siis andke teada ...

m1sterX 8 / okt / 23:42  
noh, ma võiks ka iseenesest mängida... samas on ka just porbleem see, et millal mul täpsemalt aega on

Nightmare 9 / okt / 12:29  
no hetkel on siis 3-4 kahtlase taustaga mängijat (mina näiteks ei tea teie võimeid, vaevalt teie minu omasid) - mitte just eriti tõenäoline.

Nightmare 9 / okt / 12:38  
tegelt oskused on suht suva, asi tuleb lihtsalt käima lükkata, hiljem kui asi reaalselt töötab saab vajadusel nõrgad lülid välja vahetada. Aga kes seda asja siiski vedama hakkab, isikul võiks kogemusi olla.
Mel sa ei viitsi lihtsalt cw-si korraldama hakkata, sa ei pea ju ise osa võtma, ainult management?

peet 9 / okt / 16:47  
hm, ma võiks ka isegi üritada näiteks, mängida siis. ET vallas mul kogemusi eriti pole, pubides toksimisega olen seni piirdunud.

Slotout 9 / okt / 21:37  
ise umbes 1aasta etga tegelenud vahepeal oli suurem pause.

DarkStar 9 / okt / 21:52  
Mul vendadel oli miski wannabe klann vahepeal, nad isegi teadsid kaartide stratte jne. Ma ei ole kindel, kas neil hetkel aega oleks sellega tegeleda.

m1sterX 10 / okt / 01:22  
noh, kõigepealt peaks omavahel mängima ja vaatama, mida keegi oskab

Slotout 10 / okt / 07:41  
nii,äkki mingi nädala lõpus või keskel kui kõigil on aega siis saame kokku ma sebin servu seal teeme mingit mängu vaatame tasemed üle jms.

Nightmare 10 / okt / 14:36  
Plancul on server olemas, tuleks lihtsalt üles lükkata

Slotout 10 / okt / 15:02  
väga hea

peet 11 / okt / 17:25  
ja updateda on ka servut vaja.

Nightmare 11 / okt / 19:46  
tea, pooled serverid mängivad vanema versiooniga veel, kui alar asjaga tegeleda viitsib siis võib, aga elu tähtis see küll ei ole. Ma ise näiteks mängin ainult vana versiooniga praegu.

Dol Guldur 12 / okt / 01:05  
kui on vaja, siis torkige mind ja ma updeidin ära

MailmanMel 17 / okt / 03:18  
Üldiselt jah kui mingit reaalset huvi on mingi kindel rahvas ka siis andke teada. Vaatab mis saab.