Lemmik zanr? MailmanMel 4 / apr / 03:03
MailmanMel 4 / apr / 03:03  
Lemmik zanr?
* 1st Person Shooter
* 3rd Person Shooter
* Role-playing game
* Real-time strategy
* Real life

tsiken 4 / apr / 03:33  
rpg

MailmanMel 4 / apr / 03:37  
Antud hetkel jäin ikkagi FPSi juurde kuigi MMORPGde vastu pole ka midagi. FPSidega on siiamaani lihtsalt rohkem kogemusi olnud.

zerx 4 / apr / 04:05  
olin kahe vahel. 1st fps ja rpg. hääletasin rpg poolt, kuna see nõuab imo meeletult mõtte tööd ja see mulle meeldib. fps meeldib sellepärast, et on lihtsalt fun kedagi tappa, jällegi for fun.

tps on minujaoks liialt kahtlane kuigi meeldib törts Star Warsi seeria mängud)
rts pole kunagi peale läinud peale warcraft 3'e, kui seda saab selle alla klassifitseerida.
real time? liialt sürr, et sellest pikemalt juttu teha.

mcv 4 / apr / 11:01  
fps = kvaaks on üle kõike ja omal ajal hl [ja selle modid] ikka rokkisid. tunnen tugevat kiindumust

tps = max payne ja hitman. kaks lemmik SP mängu ja mõlemad selles vaates. samuti tugev kiindumus

rpg = iseenesest mulle see kontseptsioon, et käid teed asju ja saad exp'i ja mingeid leveleid. aga tegelikkuses ma pole kunagi ühtki rpg'd mänginud tõsiselt. v.a ehk vaid homm seeria.

rts = pole kunagi eriti kibe käpp olnud nendes ja tbs on rohkem meeldinud. aga aoe seeria ikka meeldib

rl = aga see on ikka üle kõige. pole xiite ja siiamaani püüan lõpuni teha.

peet 4 / apr / 11:59  
fps - tore küll, q3/q4 saab toksitud kah suhteliselt palju (q4 siiski vähe, aga tundub päris armas olevat)

rpg - ei ole midagi halbda öelda. Hääletasin ka antud variandi poolt, kuna mulle küll ei tule meelde, et ma oleks ntx kvaaki 10+ tundi päevas teinud.

rts - aeg-ajalt saab generalsi ja wc3e tehtud.

D3ndroid 5 / apr / 12:41  
Häid stiile suht palju tegelikult:

fps - HL, Soust, BF2, Fear, AvP jne

tps - Indiana Jones, Mafia, Max Payne

sneak - Thief 2 parim esindaja

turn-base - HoMM2, 3, 4

rts - C&C: Tiberian Sun, C&C: Generals

Ise ei andnud häält, kuna omal pole kindlat lemmikut. Tegelikult on seal äärmiselt vähe erinevaid variante, neid saaks ilusti üle 10ne kokku...
Muudetud 1 korda, viimati 5 / apr / 12:44 D3ndroid poolt.

äh? 5 / apr / 13:31  
kui me räägime siin single playerist, siis ma ütleks et most probably rpg, multiplayer aga fps.

fps - väga harva leidub korralike sp fps mänge, ja tavaliselt kui mõne leiab siis on nad rämedalt lühikesed. ilusad tho. aga samas minu arvuti peal ei vea midagi väga ilusat välja :)

3rd person - eelmisel nädalavahetusel äratati see zanr minu jaoks uuesti ellu mänguga tomb raider legend. väga hea oli. ja veel on sellest zanrist olnud max payne 1/2, mafia, prince of persia viimased 2 osa, splinter cell - kõik on rokkinud. kindlasti pole midagi selle vastu

rpg - need on siis tänapäeval THE zanr single player mängude jaoks, ja see mulle meeldib väga :) paar korda iga aasta tuleb välja mõni rämedalt kõva mäng, mida võib mängida mitukümmend tundi ilma tüdinemata. mis on sitaks rohkem, kui see 5-6h mis tavaliselt fps mängude läbi tegemisele kulub.

rts - rtsi meeldib lanis mängida. ja ega ma ei mäletagi, et oleks wc3+tft ajast mänginud mõnda korraliku single playeriga rts mängu. tavaliselt on olnud skirmish see, mis just tõmbab ja annab püsivat naudingut mängust. viimane selline mäng, kus sai tunde skirmishit taotud oli lotr:bfme2. üldiselt ilma soovitusteta ei kipu mängima see zanr single playerit.

real life - ei harrasta :)

Sebastian 5 / apr / 15:21  
Aga old school varjant Turn-base strategy, läbi aegade lemmikud on kõik sinna kuulunud, Civ ja selle järjed versioonid, HOMM aga ka Ahctung Spittfire ja Panzer general.

1st -- CS ja kõik. Pole ei SP FPSide liidrite doomi või dukei või wolfi fänn aga võrgus pole eriti harrastanud ei quaki ega ut-d
3rd -- Hitamnni isegi tegin aga muud eriti mitte
RPG -- Baldur Gate kunagi, Netherwind seeriad, Jedi varaitsioonid ja nüüd WOW
RTS -- Age´i seeriad eelkõige ja pisut WC3 ja SC
Real life -- see on suht nõme ja üritan välitada aga vahel surub ikka peale

MailmanMel 6 / apr / 03:21  
D3ndroid sinu viimase lõigu kohta ütleks, et tohutult variante laduda on suht mõttetu, samas mida sa seal veel näha oleksid tahtnud. Need 6 või mida iganes mis "puudu" on?

mcv 6 / apr / 08:37  
TBS on vast suurim, mis puudu. aga see on üsna vanakooli teema kah. ja kui vana kooliks minna siis tulevad igast 2-d mängud ja puzzled ja muud sihukesed kah. kasiino mängud unustasid puhta ära ja kõige mehelikum mäng eales male!
(:
Muudetud 1 korda, viimati 6 / apr / 08:38 mcv poolt.

sTeaLth 6 / apr / 09:12  
ralli!

D3ndroid 6 / apr / 10:24  
Noh, need mis meelde tulevad: fps, tps, sneak, rpg, mmo-rpg, adventure, rts, tbs, ralli, sport (igasugused Fifad, NHLid jne), simulaatorid ( lennusimulaatorid, mingid linna ehitamised, nagu Sim City etc, kosmosesimulaatrid jne).
Aga jah, kuna neid nii palju on, siis ei saa neid ka mahutada küsitlusse.
Muudetud 1 korda, viimati 6 / apr / 10:26 D3ndroid poolt.

Nightmare 6 / apr / 13:50  
Male on suht turn based strategy

MailmanMel 6 / apr / 17:57  
MMORPG on RPG ... role-laying game nimelt :)

mcv 6 / apr / 19:43  
mis mängud need sneak on?

MailmanMel 6 / apr / 21:54  
Kas mitte osad 3rd person asjad pole sneakid or whatever? Hitman nt jne

peet 6 / apr / 21:59  
just nimelt, hitmanid, splinter cellid, tomb raiderid jne.

m1sterX 6 / apr / 22:09  
need käivad actioni alla

MailmanMel 6 / apr / 22:39  
Eino action on ju suurem asi veel. Action on nagu pigem valdkond sisu alusel või midagi. Näiteks sport, action, strateegi jne.
Quaked ja UTd ja Halflifed peaksid ju ka action olema kõik.
Muudetud 1 korda, viimati 6 / apr / 22:43 MailmanMel poolt.

D3ndroid 6 / apr / 23:07  
Sneak pole tps... need on kaks iseasja, tps (third-person shooter) on näiteks Max Payne.

Sneakid on hiilimismängud, mcv, kui sa oleks järgi vaadanud, mida sõna "sneak" tähendab, oleksid ise ka aru saanud ju. Thief 2 on kindlasti parim esindaja, koos Metal Gear Solidiga vms ta oligi, aga viimane on imo mingi konsooli asi rohkem.

MailmanMel 6 / apr / 23:23  
KUi nüüd täpne olla siis nende asjade nimi on Stealth-based games või midagi sellist ja need tõesti ei kuulu actioni alla.

D3ndroid 6 / apr / 23:44  
Ei kuulu indeed. Theifis on näiteks seda parem mida vähem kedagi maha koksad või uimaseks lööd. T3-s on asi suisa niimodi et tüübid panevad varastatud kraami puudumist tähele, mis on päris hea ja reaalne nagu, T2s tunneb sellest puudust.

MailmanMel 7 / apr / 00:19  
Poel selliseid asju mänginud kunagi. Ma küll üritasin siis 3-4 aastat tagasi Hitman'i mängida, vist teist osa, aga juba esimesel minutil avastasin ma, et hüpata ei saa ... ja sinna paika see asi jäigi.