DarkSide Tetris -Baci 24 / märts / 18:18
-Baci 24 / märts / 18:18  
Niisiis, Ma olen algaja ja see mäng hakkas väga huvitama. Aga üksi seda Casuali mängida on nati mage. Kuidas ma teistesse serveritesse saan või mis värk on .. Ja mida need address ja port endast kujutavad?

Netu.

mcv 30 / märts / 16:14  
ma juba pikemat aega oota, et DarkStar võtaks lõpuks sõna sel teemal või siis vähemalt keegi teine, kes teab midagi. ise ma ei saa ju kottigi öelda, sest ei tea midagi

DarkStar 30 / märts / 19:25  
Sorry, ma plaanisin seda teha, aga unustasin...

Hetkel on mängu tegemine pooleli ja ainsad serverid ongi need PLANCu omad. Mängijaid on seal peamiselt siis, kui ma uue versiooni valmis saan (järgmine tuleb ehk kuu aja jooksul).

Siis kui mäng veidi rohkem valmis saab, teen ja reklaami, et rohkem mängijaid tuleks.

Seniks jälgi veebilehte. Kui tahad, et ma sulle uue versiooni tekkimisel teataksin, kirjuta mulle dan ätt bmonde punkt net ja ma teen seda.

Trek 30 / märts / 21:48  
Dan aga Plancu serverid on umbes pool aastat juba maas:( Need võiks ka üles lasta;)

to -Baci ja siis kui serverid jälle püsti saavad, siis saab ka koos sõpradega seal mängida:)

MailmanMel 31 / märts / 21:19  
Ja siis kui mängitaksegi sõpradega tuleb Trek ja rikub kõik ära nii, et keegi ei taha seda mängu enam kunagi mängida :)