Quake Hysteria 2 peet 19 / märts / 09:15
peet 19 / märts / 09:15  
Valmis on saanud mu teine film, Quake Hysteria 2. Pikalt ei hakka juttu tegema, nautige, kommenteerige.

link

DarkStar 19 / märts / 14:15  
Sup. Ma tean nüüd, kelle juurde minna, kui on vaja hakata tetrisele treilerit monteerima :)

xin Zeran 19 / märts / 16:43  
irw, päris hästi meisterdatud :)
GJ

peet 19 / märts / 16:56  
tänud tänud

äh? 19 / märts / 18:59  
vägev video, aga lühike :(

m1sterX 19 / märts / 19:03  
väga hea töö
kuigi jah tsipa lühike :)

mcv 19 / märts / 23:42  
selles mõttes, et see teine LG variant on nagu tohutult parem ja ilusam.

teine asi on see, täpselt nagu pärisfilmide puhul on raske teha midagi head, aga väga raske on teha midagi erakordset või omalaadset [kui mõtlete näiteks viimase viie filmi peale mida nägite - paljud neist olid täiesti uudsed/erakordsed?] kehtib see sama ka quake filmide puhul. arvan, et olen piisavalt quake filme näinud, et teada, mis on tavaline, hea ja väga hea.

vaieldamatult oli antud filmis peedi töö hea. pilt läks heliga kokku, piisavalt efekte, et ei oleks lihtsalt igav pildiseeria jne. aga kuigi see polnud nüüd üks neist väga headest ja omapärastest filmidest [a la Parima Filmi Oscari vääriline] siis oli seal momente, mis tõstavad seda esile muudest, mõtlen neid alternatiivseid vaatenurki. need olid hea leid.

et siis "5" aga mitte "+" (:

peet 20 / märts / 12:24  
(:

sTeaLth 20 / märts / 15:39  
mnjah, üldiselt mcv ütles mu mõtte ka ära. et tehniline teostus, heli ja pildi sulanduvus ja see vaev ja värk kõik 5++

ainsad asjad mis olid vb heliriba, mis jäi pisut lahjaks, ära leierdatuks ja seetõttu ka pisut nõrgaks võrreldes kogu muu kompotiga. teine asi oli see et liiga pikalt tuli mingeid stseene ja kohati nagu venis, a ma täpsemalt ei oska praegu öelda, sest mul hetkel pole seda videot siin arvutis et ma saaks üle vaadata.

a muidu tip top jah, retsept, et viitsisid hiirt kulutada

peet 20 / märts / 18:17  
tänud. Aga siiski ühest asjast ei saanud aru, mida sa hiire kulutamise all silmad pead?

peet 16 / nov / 22:43  
k, i was dumb then, now i'm not, got the point :P

ParadoX 30 / dets / 21:03  
Suurepärane video.

MailmanMel 31 / dets / 15:40  
Oli päris talutav jah