Metallica? mcv 17 / märts / 09:04
mcv 17 / märts / 09:04  
Metallica?
* Jah, kindlasti
* Tänan ei
* Pole raha
* Pole aega

mcv 17 / märts / 09:06  
Milliseid emotsioone on sellega seoses?
Mina eelmine kord käisin lahe oli. See kord tahan ka minna ja lähengi kui järgmisel päeval eksamit pole.

sTeaLth 17 / märts / 10:07  
metallika!

Sebastian 17 / märts / 11:54  
Ma ka eelmine kord käisin ja oli üli kõva aga seekord? Nad ei tee head muusikat enam minu arvates. Seega suure tõenäosusega ei lähe, samas mine tea äkki tekkib mingi mõtte kui punt tuleb...

P.S Seega peaks küsitluses olema ka varjant so-so ehk maybe
Muudetud 1 korda, viimati 17 / märts / 11:55 Sebastian poolt.

MailmanMel 17 / märts / 16:38  
Võib olla variant oleks võinud tõesti olla.
Ma arvan, et läheks isegi aga kunagi ei saa kindel olla.

sanDMan:) 17 / märts / 17:25  
raudpolt kindlalt lähen.eelmine kord oli ka tuus ja noh ma olen seda bändi sitaks kaua kuulanud juba ja ma olen fän seega lähen kindlalt!

viirus 17 / märts / 21:18  
võimalik, et isegi läheb, kui aega on ja pappi selleks leiab

tsiken 19 / märts / 00:59  
pole raha nii et :( täitsa böö

zerx 19 / märts / 08:34  
ei ole suurem asi Metallica kuulaja, seepärast jääb ka sinna minemata. tahaks aga minna 5ndal mail Suurhallis toimuvale Prodigy kontsertile

m1sterX 19 / märts / 18:36  
tahaks minna, hetkel olen minemise pooly täiesti

Ping_Lagen 21 / märts / 10:38  
Mul igatahes pilet olemas ja minek...

rnm:) 21 / märts / 10:47  
ärme nyyd deftones'i unusta. üritan mõlemale minna

bloodvoice 22 / märts / 15:53  
Hell yeah, metallica! Pilet juba neljapäevast olemas.

viirus 23 / märts / 08:59  
ostsin kah pileti, aga kindel ei ole, et lähen

Tsp2 27 / märts / 16:36  
pilet, pilet, pilet - olemas

MailmanMel 31 / märts / 21:20  
mnjaah
Ma suht eeldasin, et piletit lähevad väga väga kiiresti ära, aga sellest hoolimata ei viitsinud ma ennast liigutada.

viirus 1 / apr / 12:32  
no vaata palju neid müüki tuli..... ja arvestades seda, et korra juba siin käinud, siis metallica mitte fännid teist korda vaevalt lähevad, seega suur osa rahvast ei ole sellest enam huvitatud

MailmanMel 1 / apr / 13:42  
Kusjuures ma ei saanud täpselt aru mida sa ütlesid.
Üldse ei saanud aru tegelikult.

Kui suur osa rahvast ei ole sellest enam huvitatud siis kuidas kõik kohe ära müüdi või ...?

p.s. Tore muidugi, et see on ainuke kontsert ... 6-7 riigi peale vms

viirus 2 / apr / 15:16  
kõik ei ole müüdud ;) suht kindlad allikad selle koha pealt

MailmanMel 2 / apr / 17:34  
Eino ega muidugi ei ole tegelikult. Alati hoitakse mingi varu ja siis paar nädalat või päeva enne üritust pannakse ulmelise hinnaga müüki.

viirus 5 / apr / 20:17  
ei ütleks, et ulömelise hinnaga....;) tulevad kallima hinnaga piletid varsti jah, aga samas saab veel ka sooduspileteid....... kui oskad õiges kohas olla ;)

MailmanMel 6 / apr / 03:19  
viirus selline ümbernurga ääri-veeri jutt ei ole nagu mulle kuidagi kasulik
anna mulle nagu otseselt asjast teada kuidagi

viirus 7 / apr / 16:48  
Miks see sind huvitab, kust ja millal saab sama soodsalt pileteid ehk siis sama hinnaga, mis algselt müüki tuli??? Sul ei ole siis veel?

mcv 7 / apr / 23:36  
täna kuulsin skyplusis juba erakuulutuste liinil kuulutasid 700 eek/tk. kuulutuse panemine on 50 eeku. 495 maksis pilet. kui 10 tükki müüd oled 2000 teeninud.

MailmanMel 7 / juuni / 10:33  
Sain ka pileti kätte lõpuks mõned päevad tagasi.

D3ndroid 14 / juuni / 02:16  
Muljeid siis?

Omale meeldis, natuke kahju et Justice for All lugu ei kuulnud, aga ple hullu... kitarrisoolod olid ka suht kehvasti kuulda, muu oli väga viis imo (y)

Btw, kus keegi paiknes üldse? Lava ees ka oli kedagi? Tähele küll ei pannud.
Muudetud 1 korda, viimati 14 / juuni / 02:20 D3ndroid poolt.

mcv 14 / juuni / 10:20  
mulle meeldis. ma olin soundi boksi kõrval. pärast näitan pilte ka

D3ndroid 14 / juuni / 11:52  
Näita jah, lase kuhugi üles need siis

mcv 14 / juuni / 12:15  
klõps-klõps

ma oleks tegel tahtnud rohkem St. Angeri lugusi kuulda.

ps. fotokad on keelatud aga mobiiltelefonid kaameratega pole? lollus ju.

D3ndroid 14 / juuni / 12:35  
irw, St. Anger sakib ju, nu-metal album. See oli ainuke tilk tõrva meepotis imo.
Muudetud 2 korda, viimati 14 / juuni / 12:37 D3ndroid poolt.

MailmanMel 14 / juuni / 19:34  
Päris normaalne oli. Sai kuskil 20 meetri kaugusel lavast oldud umbes.
MCV kaamera teeb normaalset pilti, fotokas reeglina ei tee eriti.

Kas mitte St. Anger polnud mingil määral uuesti juurte juurde pöördumine. Raskem ja süngem kui mõned eelnevad albumid?

m1sterX 14 / juuni / 21:38  
asusin kuskil mõne meetri kaugusel sellest majast või asjast, mis seal lava vasakul äärel oli

mcv 15 / juuni / 00:18  
"Metallica returns to a heavier, raw, more aggressive sound. The album receives mixed reviews" kirjutab wikipedia. seni paistab, et ma olen oma st. angeri meeldimisega suht vähemuses.

mel: sellest kaamera kommentaarist ei saanud täpselt aru tegelt.

Sebastian 15 / juuni / 05:41  
Mel mõtles, et telefoinga saad plönne teha, päris fotoks/digikas teeb ikke pilte mida võib ka lehte ripudada

mcv 15 / juuni / 09:47  
no kui sa lehte tahad asju panna siis küll. aga muidu on telefonid juba kaameratega, mis digiseepidest paremaid pilte teevad

MailmanMel 16 / juuni / 00:38  
Inimesed lükkake oma piltide ja muude asjade lingid ülesse siia. DracS klõbistas meil päris korralikult ma mäletan nt jne.

MailmanMel 16 / juuni / 00:43  
Tegelikult kui nüüd üritust ennast kommenteerida siis asi oli päris fucked up ikka. Metallica oli iseenesest kõva, aga ülejäänud ei kõlvanud küll kuhugi.

Nii palju kui ma tähele panin olid asjad meeletult üle hinnatud, va alkohol.
Nänni kui sellist sisuliselt ei müüdud, mitte et ma osta oleks soovinud, aga mul polnud isegi võimalust midagi tahta. Mingid äärmiselt mannetud T-särgid ja nokamütsid milledega ei kõlbaks isegi põrandat pesta ... oleks tahtnud mingeid odava hinnaga albumeid näiteks :) pearätid ja asjad oleksid tegijad olnud.
Alkoholi müügikohti oleks pidanud ikka kordades rohkem olema. Alates peaväravast kuni kaareni välja oleks pidanud ka kõik õlle putkasid täis olema. Ma ei mõtle seda kui joomise propageerimist vaid pigem sellest vaatenurgast, et saaks üldse midagi osta. Need 50-100 inimese järgjekorrad iga laua juures olid suht haiglased ikka.

...

mcv 16 / juuni / 07:21  
kõige lahedamad olid vast ikka sularaha järjekorrad :)

Tsp2 16 / juuni / 13:40  
To MailmanMel: Aga ega sa ei tulnud sinna ennast purjakile jooma vaid Metallicat kuulama. Mina arvan küll et oli väga kõva kontsert. Mis eriti üllatas oli BFMV mis ei ole küll lemmik aga suht hea ikkagi.

PS: Ma ei ole elu sees niipalju välikäimlaid näinud.

MailmanMel 16 / juuni / 16:06  
Ma ei läinud sinna muidugi jooma, aga natukene õlut oleks ikka tahtnud. Mõned sai võetud ka muidugi, aga üleüldiselt oli ilge jama sellega ikka.

m1sterX 16 / juuni / 18:35  
Ma jõudsin sinna ka ilge januga... tahtsin õllet võtta... aga sittagi ma viitsisin seista seal... mingi viimase soojendusbändi ajal mõtlesin, et enamus rahvast platsil, et lähen võtan siis... sittagi, amapikad järjekorrad, lõpuks loobusin ja võtsin coka

MailmanMel 19 / juuni / 08:26  
Ainuke võimalus normaalselt õlut saada oli lihtsalt julmalt vahele hüpata kuhugi. Seda sai tehtud ka muidugi, sest ootama oleks võinud jäädagi nendesse järjekordadesse.

Sularaha järjekordade üle sai jah alguses naerdud, aga umbes tunni aja pärast olid õlle järjekorrad samasugused ja ei olnud nii naljakas enam.