AIM sanDMan:) 13 / märts / 23:59
sanDMan:) 13 / märts / 23:59  
pikemal vestlusel oma kaasvõitleja ja omangute teostamisega tegeleva karlekiga otsustasime äritsema hakata aim-ga.

yhesõnaga müüme aimi, esialgu ainult kaunterstraigi peerudele kuid hiljem on saadaval ka muude pelade aimi

kui olete asjast huvitatud siis komenteerige ja võite yhendust minuga võtta aimi ostmise teemal....

pure pwnage mehed! teostage omangut!

karlek 14 / märts / 09:23  
aimi saab soetada ajalise piiranguga või tükikaupa headshottide näol. 25, 50 ja 100 pähelasu komplektid on saadaval, kusjuures need on samuti eri kategooriates, publicu hs-id on odavamad pcw ja cw omad kallimad. lisaks on saadaval ka rariteetsed nn i-am-t3h-pwnage headshotid läbi seinte ja eraldi hs komplekt uzile. Hinnad on soodsad ja võtke teadmiseks, et amazonist te sellist kraami ei saa, seega n00bsterid see on teie šanss.

sTeaLth 14 / märts / 14:14  
ee.. a kuidas tarneajad on?

Trek 14 / märts / 16:23  
Aga kust te selle aimi saate, mida te müüte? Ses suhtes, et kui te enda aimi maha müüte, siis te ei lase enam üldse pihta ju? ja sel juhul on ju kiirematel eelis, et saavad parema aimi, kui need, kes hiljem ostavad ja ütleme nii et sittagi ei saa. Ah jaa ja hinnad oleks?:D

MailmanMel 14 / märts / 20:16  
Trek sa vaatad asja valest suunast natukene, vist.
Ma antud hetkel pakun, et nad kasutavad äkki aimi generaatorit. Genereerivad aimi ja siis müüvad seda. Mina kujutan ette, et asi peaks töötama suht samal põhimõttel nagu zero-point energy generaatorid või mida iganes. Sisuliselt midagi sisse ei pane aga samas võtad piiramatus koguses energiat välja.

Hindade tabel oleks tere tulnud muidugi

Dol Guldur 14 / märts / 22:52  
nagu igiliikur. elementaarne

druid 15 / märts / 16:51  
Ma ei suuda ennast tagasi hoida ja lihtsalt pean siinkohal ära mainima, et termodünaamika esimene seadus väidab, et esimest järku perpetum mobile on võimatu!

sanDMan:) 15 / märts / 18:31  
hiilgav druid lihtsalt hiilgav...tore et said oma tarkusega meid pritsida sest ma kardan et enamus seda "ei teadnud"...

aa selle suhtes et hind on odav aimil, suhteliselt.mingit kindlat hinda me ei suutnud kokkuleppida ja esialgu oleks siis hind ka kokkuleppel või kui karlil on täpselt mõttes mis hind on siis las ta valgustab teid....ja oma eimi me ei müü me saame selle kõvadelt playeritelt ja siis teeme asja nii et seda palju saaks ei saa sellest lähemalt rääkida sest muidu tekib äkki konkurente...me oleme naq kinda maffia selles äris

MailmanMel 15 / märts / 18:40  
Druid, jah võib olla, aga samas on lugematul hulgal asju ehitatud mis toodavad rohkem energiat kui tarbivad.

DarkStar 15 / märts / 20:40  
Selle jutuga mine füüs. teaduskonda. Nad ei usu Sind.

sTeaLth 15 / märts / 23:03  
eino tegelt toodab auto ka sama palju energiat kui ta tarbib. küsimus on selles, kas me seda energiat kuidagi kasulikult ära suudame kasutada

DarkStar 16 / märts / 18:53  
Minu viga - ma peaks ka oma terminoloogiat kontrollima. Kasutegur on see oluline sõna.

Esialgne väide tugines sellel, et nt tuumareaktor ei tooda rohkem energiat kui tarbib. Ta tarbib aatomis oleva energia, misa pärast seda enam kasulik ei ole.
Võrdle nafta või söega. Nendes on ka mingi hulk energiat, mis mingil hetkel sinna talletunud on.
Kui me nüüd selle ära põletame, siis see energia vabaneb. Aga kasutegur on tõesti see, mis meid huvitab.

karlek 16 / märts / 20:21  
et tu, dan. ses suhtes, et halloo, see teema kõneleb aimi ostmisest -müümisest. mingit termodünaamikat ei ole tarvis. muuseas mainin ära ka selle, et esimesed kümme ostjat saavad 10 hs-i tasuta. ootan pakkumisi.

illu 16 / märts / 23:12  
peaks tihedamini mu juures võtma, oleks rohkem äri ideid :P

Sebastian 17 / märts / 11:53  
Aga teeme siis otsa lahti, tahaks osta colti aimi 3 päevaks vähemalt 35%hs tõenäosusega, deserti aimi 2 päevaks 12,7% hs tõenäosusena ja kui teil ka haruldast kraami on siis palun legendaarset victimi 50m kaugusel mp5ga lastud 99% tabamusega hs-i aimi.
Maksan sularahas või õlles.

MailmanMel 17 / märts / 16:40  
Victimi aimi tahaks tõesti. Kas Victimi aim on mingis eraldi hinnaklassis?

sanDMan:) 17 / märts / 17:26  
victimil ple mingit kaunteri eimi imho ja kui sa tõepoolest tahad siis kuidagi ikka saab...peab siin väheke raalima

MailmanMel 17 / märts / 17:52  
Victimil on aim, aga see on lihtsalt väljaspool normaalsuse piire, paranormaalne nähtus, sest nii ei ole lihtsalt võimalik lasta nagu see mees laseb

karlek 18 / märts / 11:01  
Victimi aim on ses suhtes nii para jah, et seda kahjuks meie kaudu küll osta ei saa. Liiga ohtlik on lihtsalt, ma ei julge sellist asja oma andmekandjatele salvestadagi, tõenäosus kooderiks tembeldatud saada on suur. Sebastianile niipalju, et me mingit protsentuaalset asja ei tee, hs on hs ja neid saab osta tükikaupa. überleet-hoia-päästikut-all-ja-kõmmuta-kõigile-seitse-kuuli-kerre-aim on saadaval ka ajalise piiranguga, aga hs-i tõenäosust selle puhul ei garanteerita. seega kui nüüd rainmani moodi mängida ja mp5-ga last seitse tabamust ning teha sellega mingi 80 damaaži, siis ei pruugi sellest piisada. aim on aga olemas, pihta saab.
Muudetud 1 korda, viimati 18 / märts / 11:02 karlek poolt.