FNM 12. veebruaril DarkStar 7 / veebr / 15:27
DarkStar 7 / veebr / 15:27  
FNM Standard
Formaat - Standard
Millal? - pühapäev, 12. veebruar, 12:00
Kus - Noortekeskus FM, Kuninga 19
Raha? - 25 EEK
Auhinnad - vähemalt üks buuster kahe mängija kohta, Armadillo Cloak foilid (2x loosi ja 2x top 2 jaoks)
[p]DCI?[/p] - jah, FNM

Eelmine kord oli häbematult vähe rahvast :(
Tulge kohale. Foil Armadillo Cloak on lahe.

vic 8 / veebr / 20:57  
Isegi võiks tulla, aga kahjuks just see päev Tartumaal :(
(foilid ikkagi ju ;)
Muudetud 1 korda, viimati 8 / veebr / 20:57 vic poolt.

DarkStar 9 / veebr / 20:47  
Eks ma teatan, kui järgmine kord on.

DarkStar 11 / veebr / 18:59  
Hei!

Homme 12:00 Noortekeskuses FM jälle turniir.
Formaadiks Standard, osavõtt 25 EEK.

Tulge kohale!

DarkStar 15 / veebr / 23:57  
Pühapäeval, 19. veebruaril, on noortekeskuses FM jälle turniir.

Formaadiks Standard, osavõtt 25 EEK.
Kuna tegemist on FNMiga, siis saab jälle Armadillo Cloaki foile.

Dol Guldur 19 / veebr / 14:34  
täna oli eriti mõttetu. kohal oli ainult neli inimest :S

MailmanMel 19 / veebr / 16:25  
rahval pole enamu huvi asja vastu või mis viga?

Dol Guldur 19 / veebr / 16:59  
mingitel harvadel kordadel (nagu täna) juhtub nii, et mõningad inimesed ei tule ning lähtuvalt sellest otsustavad ka ülejäänud mitte tulla. ahelreaktsioon

zerx 19 / veebr / 18:41  
eino, kaua sa seda standardi solki ikka mängid :)

DarkStar 20 / veebr / 00:39  
Mul on väga kahju, Dol. See ei pidanud nii minema.
Huvi ei ole niivõrd probleem. Suurem jama on mängukohaga. FM ei ole hea koht. Ürituste korraldamise eest vastutavad isikud ei saa sellega hakkama ning mängijatele ei jää head muljet.

On lootus, et asi millalgi paraneb, aga seniks tuleb kuidagi kannatada.

Nightmare 21 / veebr / 17:44  
Dan, kui sa aru ei ole saanud, siis fm ei ole probleemne, ott näitab iseloomu ainult selle pärast, et sina kohati dikteerid natuke palju ilma temaga eelnevalt arutamata. Ju-gi-oh-i vend kes Pärnu asja arendab küsib alati enne turniiri toimumist kas on võimalik, mis turniiri tüüp jne. Sina lükkad kuhugi üles ja annad hiljem teada et tead.. Pean tõdema et mingil määral on paranemist märgata võrreldes sellega mis alguses toimus kuid kohati jätab soovida.

Lisaks veel sellel eelmainitud üritusel oli ott kohal ja informatsiooni mitte toimumisest saime Rene käest, kes sinna niisama oli kohale vajunud.
Muudetud 1 korda, viimati 21 / veebr / 17:47 Nightmare poolt.

DarkStar 22 / veebr / 07:40  
On olnud mitmeid nädalavahetusi, kus on olnud olemasolevad kokkulepped ruumide kohta, kuid üritust pole toimunud. Seega ei ole puhtad me kumbki.

Üldiselt proovin Procardile juba mõnda aega seletada, et praegune kord ei sobi kellelegi. Nende vastus on seni olnud "noh, jah, peaks midagi tegema, äkki varsti teeme ka".

Kuigi mind kohal ei ole, on nende ürituste korraldamine ka mulle seotud tüli ja probleemidega. Puuduolevad/ärakaotatud failid. Tüübid, kes jäävad võlgu/ei maksa.

Veebruari kohta teatasin ma ette terve kuu. Seni on koht kenasti olemas olnud, kuid ilmselt on ära tüdinenud mängijad. Eks näis, mis saab. Vahel tahaks ikka mängida Pärnus veel.