Lost D3ndroid 7 / veebr / 00:37
D3ndroid 7 / veebr / 00:37  
Leidub Plancus kedagi, kes vaatab seda?
Kui leidub, mis arvamused on?

Niipalju kui ma seda ise vaadanud olen (1. hooaeg 21 osa), siis peaks mainima et nii tasemel seriaali pole ma kunagi näinud. Seda elamust on imo isegi raske sõnadesse panna. Lost sai ka vist mingi seeriafilmide Kuldgloobuse auhinna vms.
Meenub kunagi ammu vaadatud seriaal "The Hidden City", mis oli imo isegi samal tasemel... kuid rohkem midagi küll ei meenu nii head.
Kuna mul on tulnud isu seeriafilmide järele.. et siis siit teine topicu pool: kui keegi mõnda huvitavat seriaali teab, mainige või midagi. Igasugused "A-Team"id ja "Mr Monk" jmt asjad ei lähe arvesse.
Muudetud 2 korda, viimati 7 / veebr / 00:41 D3ndroid poolt.

m1sterX 7 / veebr / 01:47  
Lost on tõeliselt hea
isiklikult ei oska mitte ühegi siiamaani nähtud seeriaga võrrelda

kahjuks on mul esimesed 4? osa nägemata... kui telkus esimene hooaeg läbi saab, siis muretsen kogu hooaja ja vaatan uuesti üle

rnm:) 7 / veebr / 02:44  
liek da n00b

mcv 7 / veebr / 07:47  
tähendab. lost on sari, mis oleks põnev kui nad kunagi saarelt minema ka saaks, aga seda vist ei juhtu. passivad seal nagu gilligani saarel kümneid hooaegu järjest, ilma vananemata, kandes lihtsalt rohkem meiki.

täna tuleb teise hooaja 13. osa vaatamisele.
aa ja. mis mina esimesest hooajast arvasin

MailmanMel 7 / veebr / 08:22  
Lost oli vist üks ainukesi seriaale mida ma eelmine aasta vaatama ei hakanud kui igasugused uued asjad hakkasid.
Normaalne on, aga samas ma ei saa aru mis selles nii erilist on. Prison Break mis see aasta välja tuli on minu jaoks märgatavalt rohkem tasemel või noh Lost ja Prison Break on suht ühel pulgal ja siis tulevad kohe sabas muud uued asjad, Huff ... Kojak oli päris huvitav.
Kõigist nendest peajagu üle on loomulikult uus Battlestar Galactica mis nüüd ka TV3'es jooksma hakkab. Esimest hooaega tehti 13 osa ja praegu on välja tulnud 15 osa teisest hooajast. Ma pole kunagi midagi sellist näinud kui aus olla ...

zerx 7 / veebr / 09:19  
Losti esimene hooaeg oli imo ikka klass omaette. sai seda suure innuga vaadatud. põnevus kasvas ka siis, kui hakkas tekkima võimalus käed teise hooaja külge saada. aga mis juhtus? teises hooajas pettusin kõvasti. ei olnud see enam nii hea kui varem. kõik oli nii utoopiliseks keeratud ja üldse tundusid osad asjad veidi mõtetutena.

hea märkus mcv poolt, et kas tõesti kavatsevad nad seal mitmeid hooaegu saarel passida? see on natuke kalane, kui aus olla. pluss veel võiks välja tulla, et mis kuradi punkris nad seal vajutavad mingit kombinatsiooni iga 180 minuti tagant; kes on need teised inimesed; mis on see kahtlane tolmjas olevus, mis suudab maast puid üles tõsta; ja ülekõige, miks just see saar? küsimusi on palju ja mine tea, kas ka vastuseid saab.

aga ise vaatan veel peale Losti sellist naljakat asja nagu My Name Is Earl. päris omapärane asi. Prison Break läheb ka lähiajal uuesti käima ning siis saab ka seda edasi vaadatud. Battlestar Gallactica koha pealt nii palju, et sai seda kunagi vaadatud ja mulle see mingit erilist elamust ei pakkunud. vb peaks uuesti vaatama, aga noh, kes seda viitsib. ulme poole pealt saab vaadatud SG1 ja SG:Atlantist. varem vaatasin ka Desperate Housewives, aga see vajus ära.

pikk jutt, sitt jutt. loodame, et midagi kasu ka oli.

Alari 7 / veebr / 15:12  
Lost on tõenäoliselt üks neid "müstilisi" sisulise lõputa sarju, mida tehakse n hooaega kuni reitingud (ja tulud) ära langevad.

Star Trek TOSi proovin võimaluse korral esmaspäeviti ETVst jälgida.

mcv 7 / veebr / 16:42  
no lostist ja koodist nii palju, et see kood on
4 8 15 16 23 42

siis 4 = 4 aastat, mis Locke ratastoolis oli
8 = 8 aastat, mis Michael oli ilma oma pojata elanud või 8 aastane oli Sawyer kui ta isa ema ja ennast tappis
23 = 23 tuhhi sai see mees, kes Kate üles andis
alguses arvasin, et 42 = nii palju jäi neid ellu, aga ühel saare poolel oli 48 ja teisel ka veel seega...
ülejäänusi pole märganud. noh ja muidugi siis see, et Hugo võitis loteriis nende kõigiga.

viirus 7 / veebr / 17:58  
üks parimaid sarju, mida vaadanud kunagi olen, algul pidasin vaieldamatult parimaks, kuid kuidagi venima on asi hakkanud!

Sebastian 8 / veebr / 14:09  
Losti ei oska kommenteerida, peale paari katkendi telest ie ole vaadanud, aega pole olnud aga nii esimene osa kui 3/4 teisest ootab niiet kui vaatama hakkan siis räägin aga teistest uutest.
Battelstar:G väga kõva, tõsi originaalist ollakse kõvasti kõrvale kaldunud aga tumedad toonid a la ametlik" heade" juhtkond plaanib salamõrvu teeb asja lahedaks.
SG:Atlantis on talutav, natuke lastekas aga mõnus lõdvestus
Prison Break on lahe aga Melli vaimustust ei jaga, samas soovitan küll kõigile.
Kojak, suurm paha must politseinik oli jura, võibolla mõnele meeldib aga mulle ei istu.
My name is Earl on tuus, parim komöödia mis hetkel uuematest väljas
Benith the Surafce (typo issue) mille algust olen vaadanud meeldis, räägib geoloogiliste muutuste tagajärjel taas meie ökosüsteemi ilmunud mereelukatest, natuke kolli film aga lahe
lõpuks minu isiklik lemmik Bones, kirimsari mille casid on natuke nõrgemad kui CSI alguse ajal aga mille tegelased ja nende vaheline suhtlus on väga väga tore, seda soovitan küll kõigile.

MailmanMel 9 / veebr / 02:14  
Jah, inimestele ikka meeldib Lost ma vaatan, seda on igalt poolt kuulda ka olnud muidugi. Samas pean ennast ikkagi kordama, et ma ei näe Lostis midagi erilist - ma ei saa aru mis teeb nii heaks, et suur osa inimesi sellepoolt nii võlutud on.
Oskab keegi selgitada äkki, pikemalt kirjeldada mis meeldib ja miks meeldib ja miks on Losti puhul ikkagi tegemist "parima seriaaliga ever vms"?

karlek 9 / veebr / 13:43  
Noh, Andres, vaata asi on lihtsam kui arvata oskad.

Losti populaarsus seisneb värskuses millega ta skeenele tuli. Samas mastaabis robinsonaadi ei olnud tükk aega olnud, ja sarnase ülesehitusega asja ammugi mitte. Lost on väga kallis seriaal, mispärast on see ka visuaalselt ilus ja palju usutavam kui mõned teised (Xena ntks). Sündmuspaigaks on troopiline saar, mis alati korralikult müüb. Kujuta kui nad oleksid alla kukkunud Alaskal, keda see üldse keppinud oleks. Teiseks on Lostis ilusti kombineeritud klassikalised elemendid uuenduslikus koosluses. Tegu on ju ikkagi seiklusseriaaliga, mis ühendab endas aga tugevalt müstika, müsteeriumi, kujunemisloo ja mingil määral ka armastuse. Just see arenguloo tasand on see kõige-kõige mu meelest, see mcv poolt mainitud segipekstud faabula, kus meenutustel ja eelneva elukäigu tutvustamisel on oluline roll. Loomulikult on see üks võimalus seriaali venitada, aga tegelikult ka, kui meile ei näidataks kangelaste eelnevat elu jääks üks huvitav tahk kohe ära.
Müstikaelement on tähtis, pingestav. Saladuse aura, mis vaatajat huvitama hakkab. Seepärast ei saagi Losti kohta teha järeldusi esimese paari osa vaatamise järel, nagu Tanka ütles: mingi dinosauruse sari. Mitte päris. Tegu ei ole ju actionsarjaga, grandioosseid lahinguid ei toimu. Vaenlase olemust ei avaldata, vaataja saab ise kaasa mõelda (võrdle Postimehes täna ilmunud artiklit Meeleheitel koduperenaised jt jutustajaga seriaalid: pm online)
Noh ja siis on loomulikult ka see asi, et sari on hästi filmitud ja näitlejad on kah normaalsed. Klassikalised tüübid on kõik olemas: paha poiss, hea poiss, ilus tüdruk, õuenarr ja isegi beebi. Põnevussari toimib ka suhtesarjana: mees ja naine, ema ja vastsündinu, isa jpoeg (lahutuse probleem lisaks), samuti ka eraldi nüanss näiteks asiaatide suhete koha pealt.
Seega tegelikult mingit trikki ei olegi, Lost on kõige eklektilisem sari tuul minu arust, mis tõttu tohutu populaarsus ei ole üllatav. Minagi jälgin huviga kuidas käputäis inimesi endale saarel lootust ja lunastust otsivad.
Muudetud 2 korda, viimati 14 / veebr / 09:27 karlek poolt.

D3ndroid 9 / veebr / 13:43  
Siia on kogunenud hulk huvitavaid vastuseid, positiivne :)

Lost on nagu selline müstikaseriaal vms.. kellele selline müstiline asi peale ei lähe, sellele ei meeldi ka Lost, nii lihtne ongi.

MailmanMel 13 / veebr / 08:48  
Kui nüüd natukene järgi mõelda siis Lost on küll talutav, aga tegelikult see isegi ei meeldi mulle eriti. Müstika, fantastika jne asjad lähevad peale küll aga ... ma ei teagi kuidas seda täpselt öelda - Lost on nagu igav natukene. Mingi tegevus toimub küll koguaeg, aga samas on see justkui mõttetu sagimine. Võib olla asi ongi selles, et ma ei näe seriaali tegevusel mingit eesmärki ja läbi selle tundub ka seal toimuv mõttetu ja tühine.

Mis teiste arvamused on? Mis on teie meelest saarel toimuva tegevuse eesmärk? Peaks nagu olema saarelt pääsemine aga selleks ju sisuliselt ei tehta eriti midagi või siis tegeleb sellega ainult paar inimest kuigi samas polegi nagu otseselt millegiga tegeleda, sest nad isegi ei tea kus nad on.

...

mcv 13 / veebr / 14:22  
no ütleme nii, et lostil on see tüüpiline ameerika sarjade metsik õhulosiline ülesehitus. et alguses lihtsast loost ajatakse nii keerulised lisa harud otsa ja algsest pildist kaldutakse nii kõrvale, et esimese ja viimase osa vahel on nii suur erinevus, et need oleks nagu kaks erinevat sarja.

Tsp2 15 / veebr / 16:59  
Lost on tore, aga mitte midagi überit. Tahaks Battlestar gallacticat ka vaadata aga ei ole aega. Aga vot Stargate:SG-1 omab. olen 9 seasonit ära vaadanud ja ikka on hea, olenemata, et MacGyver on juba seal 55 or smthing.

mcv 21 / veebr / 12:47  
sattusin ühelt foorumilt lugema, et inimesed arvavad/arvasid, et kogu film on justkui puhastustuli kõigile lennus hukkunutele, et nad kujutavad seda endale ette vms.

karlek 21 / veebr / 13:20  
Pigem siiski on see purgatooriumi variant jõuliselt ülekantud tähenduses.