Sensitivity ... 360 kraadi MailmanMel 3 / veebr / 17:49
MailmanMel 3 / veebr / 17:49  
Lühidalt siis - milline sens sul mängudes on. Kuna mängudes on väärtused erinevad ja windows jne asjad mõjutavad ka mängudes esienvaid väärtusi siis kasutab universiaalset sensi määramise võtet. Mitu sentimeetrit on sul vaja hiirt liigutada, et teha täisring ehk siis 360 kraadi

MailmanMel 3 / veebr / 17:49  
19 cm umbes

m1sterX 3 / veebr / 19:16  
täisring kus ?

MailmanMel 3 / veebr / 20:24  
... ehmm nagu ... eeee
lähed mängu sisse vaatad mingit punkti ekraanil ja siis lükkad hiirt paremale/vasakule niikaua kuni sa oled visuaalselt kõike enda ümber näinud ja vaatad jälle seda sama punkti. Ehk siis pool ringi on siis kui sa vaatad võrreldes algse seisuga enda selja taha ja siis pöörad sama palju veel.

Hmm, ma ei oska nagu paremini seletada. Kui vaja on siis ütle ma teen joonise või mingi filmiklipi

MailmanMel 3 / veebr / 20:26  
Kui sa mõtlesid, et millises tarkvara tykis siis ... kõikides. Reeglina on inimestel kõikides mängudes enam-vähem sama sens ...
Muudetud 1 korda, viimati 4 / veebr / 03:46 MailmanMel poolt.

mcv 3 / veebr / 22:58  
mul kah midagi sellist, q3 oli mänguks siis.
bf2 oli aga umbes 3/4 sellest.
pakuks et mingis hitmanis oleks hoopis kolmandat moodi

MailmanMel 4 / veebr / 03:46  
aga palju on siis mcv

p.s. Siin topicus peaksid nagu numbrid ja kommentaarid olema lihtsalt, siiamaani suht pole numbreid ... good job

m1sterX 4 / veebr / 05:28  
ma küsisin mängu jah, hetkel kobin ära eemale, pärast mõõdan ja ütlen
edit: mul pole joonlauda... mitte yhtegi :S
Muudetud 1 korda, viimati 4 / veebr / 13:09 m1sterX poolt.

mcv 4 / veebr / 07:10  
~19 cm siis ja bf2 oli ~14 või midagi

Dol Guldur 4 / veebr / 14:23  
8,5 cm @ q3

sTeaLth 4 / veebr / 18:08  
a see oleneb suuresti ju ringi tegemise kiirusest ka? et kui pätis korrektne olla, siis peaks olema 'kiire' tiir ning hästi aeglaselt tehtud variant.

ise jätan esialgu vastuse panemata, ma ei leia kvaagi shortcutti üles

..seoses sellega. erinevates mängudes on erinevad sensid ju?!

äh? 4 / veebr / 18:38  
kui sa just accelerationit ei kasuta siis poogen kui kiiresti liigutad hiirt ju?
minul 30 cm umbes siis

MailmanMel 4 / veebr / 19:37  
Kui sul accelerationit ei ole, siis ei olene hiire liigutamisest midagi. Vähemalt ma ei kujuta ette mis süsteemiga midagi muutuda saaks.

äh? 4 / veebr / 23:37  
tegelikult kui eluaeglaselt liigutada siis liigub kursor küll aeglasemalt, see mingi teema et kui hiir hästi aeglaselt liigub siis polling rate muutub väga väikeseks sest vähe infot on edastada ja siis on sens natuke väiksem (ntx minul läheb 125hz pealt umbes 20hz peale kui hääästi aeglaselt liigutada)

afaik :)
Muudetud 1 korda, viimati 4 / veebr / 23:38 äh? poolt.

rnm:) 7 / veebr / 02:47  
2 def ......ehk siis 180 on 1 t6mme. Siin laseme m2ngu, et cfg moment on raske leida aga ikka joppab naq n00bid karjuvad.

illu 5 / nov / 05:39  
mul on eluaeg sens 1 -1.4 olnud quakes ja cs-s plus windowsis om mouse accel maas ja sensi v2hendatud 2 t6ksu.
elusuurte mattide peal 2 pikka pikka t6mmet.