võrdlusmomenti mcv 15 / jaan / 16:20
mcv 15 / jaan / 16:20  
et võtsin korra ette ja mängisin ühe homm3 XL 8mehelise kaardi läbi.
kahes viimases lahingus läksin rekordite peale välja ja suutsin teha midagi sellist
ühe üksusega dämmi 120-230 dämmi [olenevalt, kes vastas oli] ning ~5000 dämmi ühe spelliga.

et kas kellelegi meenub mõni number samadest kategooriatest, et saaks teha väikse võrdlusmomendi...

MailmanMel 15 / jaan / 17:18  
Hmm, antud hetkel ei oska üldse võrrelda. Isegi numbrid ei jõua kohale korralikult, pole päris mitu aastat mänginud seda mängu.
Ainukene damage-ga seotud asi mida ma üldse mäletan on, et archangelitega sai punaste draakonite vastu kunagi mingi 1,7 miljoniline löök tehtud.

sTeaLth 15 / jaan / 23:01  
mats ära mängi nii palju

m1sterX 16 / jaan / 02:46  
mul läks kunagi oma kaart nimodi metsa, et üks vastane sai turnis umbes x arch angelit juurde ja seda linnast väljas olles jne

kui ma sellest ükskord aru sain, oli ta umbes 25k angelit kogunud

mcv 16 / jaan / 09:14  
eino kui sul on Town Portal, exp Earth Magic ja mingi 15 knowledge, hüppad paarist Mana Vortexist läbi ja ongi spell pointe mingi 700 ja kappad siis pohuilt terve nädala ringi nii, et keegi sind ega su linnu kätte ei saa.

ps. oliver, ma hakkasin nüüd mängima msni asemel. seega kogu see aeg lähen nüüd sinna (:

MailmanMel 16 / jaan / 09:18  
Me nii rõõmustame mcv, et sa MSNis üle said.
Samas on alati selline kaval asi nagu alt+tab, mis laseb ilusti multitaskida.

nt WoW+MSN+essee kirjutamine jne

D3ndroid 16 / jaan / 18:34  
well, mul on siin käsil AB kampaaniad, expert camp "Dragon Slayer" läbi, "Armagedd. Blade" läbi ja "Playing with fire". Hetkel teen "Festival of Life"i.
Siiani kõige kõrgemad hero-statid on mul olnud: attack skill 72 umbes, defense 81, spell power miski 52, knowledge mingi 45. See siis juhtus kampaanias "Playing with fire". Seal oled 3ndas levelis 4 arvutivastase vastu, kes on omavahel liitlased, nad on väga kõrge leveliga nekrod enamuses seal, kui mäele sain, oligi sisuliselt kogu mäng selline, town portaliga ühest lossist teise ja vallutajaid tagasi lööma ja nii kuid järjest, muudkui voolas massiliselt peale... ja tegelikult ei ole sul seda vortexit vajagi, on olemas ka intelligence skill...
Selle spell damage'i kohta, implosioniga olen teinud kõige rohkem vist 6000 damaget, meenub mingist ammusest ajast, minuteada läksid need azure dragoni pihta, ehk siis täpselt 3ne kärvas :)
Dragon Slayerist veel huvitavat, õnnestus mingi nohuse armeega saada jagu nagaleegionist (7 x 600sed - magic), Faerie leveli õnnestus niimodi lõpuni mängida, et mul jäi viimane nädal, viimane päev ning movement grid lõppes just viimase vajaliku kohapeal, niiet jõudsin viimased draakonid maha tappa, sellise asja TN on suht nullilähedane vist imo :) ahjaa, mul on isegi savegamed olemas sellest kõigest :D
Kui aus olla, siis need damaged sõltuvad ka maagiast päris palju.
Muidu, Mats, räägi veel miskit huvitavat omapoolset hommis, oleks ka huvitav lugeda.
Muudetud 4 korda, viimati 16 / jaan / 18:54 D3ndroid poolt.

mcv 16 / jaan / 23:48  
damaged sõltuvad maagiast? nagu mingi bloodlust või? pigem ikka attack skillist ju?

seni muud põnevat pole teinud. tegelikult on SoD viimase kampaania viimane osa veel mängida ja AB omadega pole alustanudki

D3ndroid 17 / jaan / 12:59  
ok

Aga damaged sõltuvad maagiast jah, ntx bless lubab normal max damaget ületada, curse viib damage miinimumi.
Bloodlust tõstab lihtsalt attack skilli veidi.
n. ö. "damage done" sõltub nii maagiast kui ka attack skillist.

mcv 17 / jaan / 15:56  
no selles mõttes küll maagiatest, aga kui nüüd tehniliseks minna siis need maagiad lihtsalt muudavad sinu attack skilli (: