Kõige tüütum kasutaja? MailmanMel 10 / jaan / 04:08
MailmanMel 10 / jaan / 04:08  
Kõige tüütum kasutaja?
* mcv
* sTealth
* m1sterX
* MailmanMel
* zerx

sTeaLth 10 / jaan / 10:01  
me tegelikult sisimas kõik teame vastust sellele küsimusele. vastik egotripper!

peet 10 / jaan / 17:29  
suht jah

MailmanMel 11 / jaan / 04:21  
Hmm ma eeldan, et see käis vist minu kohta, kuigi ma ei saa aru miks. Ma ei eriti ei käi siin, sest inimesed pole reeglina võimalised midagi kirjutama ... äärmiselt kahju muidugi

sTeaLth 11 / jaan / 10:07  
eks ta ole jah paras pähkel

zerx 11 / jaan / 12:03  
wtf nagu?? wtf teeb minu nimi seal?

MailmanMel 11 / jaan / 12:29  
Sa peaksid ju just meelitatud olema.
Paha, et ma oma hääle maha viskasin muidugi.

... sTeaLth'i polegi keegi ära maininud veel

zerx 11 / jaan / 19:18  
meelitatud? jee ma tahan plancu tüütuim vend olla. kõva tiitel, mille üle uhkust ka tunda ju

Trek 11 / jaan / 22:02  
zerx loe oma hiljutisi postitusi siin ja teistes teemades ja mõtle uuest, kas sa ei ole seda au ära teeninud?:)
(raudselt tuleb nüüd mingi räige kisa and my point is proven. Tegelikult ei tule kah, sest zerx meelega üritab nüüd ennast kontrollida:P)

mcv 13 / jaan / 20:45  
oot. wtf?!?!
mina olen peale Meli teine mees?

moochie 14 / jaan / 02:04  
tolmukotid, suvel teeme kokkutuleku vanade peerudega.

MailmanMel 14 / jaan / 10:40  
See oleks tore küll teoorias ja aastavahetuse kandis peaks/võiks mingi suurema ürituse ka tegema kindlasti - kuskil detsembris või nii saab PLANC 5 aastaseks :)

sTeaLth 15 / jaan / 23:18  
ning ärge unustage, et meil töötab AI, mis genereerib teie vastuste põhjal detailanalüüsi teie isikutüübi kohta ning tulemuste põhjal arvutatakse välja kes on soositud ja ebasoositud isikud plancu edasiste tegevuste juures. seega edaspidi soovitan enne uuesti üle mõelda kui selle nõnda tühisena tunduvale hääletussedeli posti paned...

kõrvalmärge: selle AI tegemist alustas dol juba mingis kolmandas klassis, mõelge ise, millist ülevaadet me tegelikult teist omame
Muudetud 1 korda, viimati 15 / jaan / 23:19 sTeaLth poolt.

karlek 17 / jaan / 09:31  
hmm, huvitav. te kindlasti kasutate AI andmeid kõige kurjemal mõeldaval moel, onju.

viirus 17 / jaan / 13:30  
hmm kõige tüütum kasutaja? Krdi raske valik..... Samas Mel vingub rämedalt, aga see läheb ühest kõrvast sisse teisest välja. Teadvusse tema vingumine ei jõua. Paneb mõtlema, kas see on piisav argument, et valida teda tüütuimaks :P