Parim lähenevatest üritustes mcv 17 / dets / 05:23
mcv 17 / dets / 05:23  
Parim lähenevatest üritustest on...
* ...jõulud?
* ...uusaasta?
* ...lan?

Sebastian 17 / dets / 11:43  
Uusaasta, sest jõulud on nõmedad ja juba sajandeid tagasi kaotanud oam tõelise olemuse ja lannilt saan osa võtta vaid poole kohaga.

Cole 17 / dets / 17:02  
län..uusaasta ko tore kui võtta saab aga ikkagi län..
Muudetud 1 korda, viimati 17 / dets / 17:02 Cole poolt.

sTeaLth 17 / dets / 17:32  
lan ofkoors

zerx 17 / dets / 22:01  
uusaasta. nagu sebastian juba mainis, siis jõulud on oma võlu kaoatanud (minu jaoks vähemalt). lan sellepärast mitte, et nendel pole juba pea aasta otsa käinud, vähemalt oma masinaga mitte. suvel sai ühel käidud niisama ja jumal tänatud, et 100% osa ei võtnud. oli täielik pettumus (mingi fucking generalsi ona). ise cs'i ei mängi ja kuna q4 hakkab q3'e välja tõrjuma, siis jääb ka selle mängimine ära, kuna masin lihtsalt ei luba q4'ja mängida. ET'd ei mängi ammugi. niiet säästan lani raha ja joon selle vana-aasta õhtal maha :).

MailmanMel 21 / dets / 17:14  
Need kas LAN vastasid ... get a life, get a nolife even.

MailmanMel 21 / dets / 17:16  
Uusaasta ikkagi. Üritus kui selline on siis muidugi aastavahetuse joomine või mida iganes ainult. Minumeelest on küsimus üldse valesti esitatud. Uueaasta näol pole ju tegemist üritusega. Variant "aastavahetus" või "vanaaasta õhtu" või mida iganes oleks parem olnud.

sTeaLth 21 / dets / 19:17  
keegi peab ju eeskuju ka näitama. pärnu LAN community ikkagi

peet 21 / dets / 21:38  
üldiselt minu sünnipäev, mis on 27ndal tulemas... :)

Tsp2 22 / dets / 13:10  
aastavahetus on iga aastavahetusel ju. Länne nii tihti (suuri vähemalt) ei ole

MailmanMel 22 / dets / 14:14  
LAN LAN LAN.
Tore on muidugi, et midagi toimub jälle. Loodetavasti saab kollase ja muu rahvaga metsikult Quake 4'ja grindida.
Muidu on suht ükskõik tegelikult. LAN on viimastel aastatel minu jaoks kujunenud ikka rohkem sotsiaalseks ja "kohtab jälle mingeid tuttavaid" ürituseks". WoW'i võin ma kodus ka mängida, koguaeg mängin ainult, sellepärast pole küll viitsimist LANile ronida.

mcv 22 / dets / 15:17  
ma tahaks AOE3 mängida. Tartus ei saanud üldse ja viimased mängud Heiko vastu olid kah nii ammu et ei mäletagi enam õieti

MailmanMel 22 / dets / 17:11  
AOE3'e tahaks ka muidugi proovida kui aega jääb. Polegi seda mänginud siiamaani. MP tundub samas suht nõrk olevat - veidi aeglane ja aktsiooni vaene eelkõige. Samas see kaartide süsteem annab päris hea lükke 1v1 või teami mängudele.

m1sterX 22 / dets / 18:44  
aoe3 oleks tore proovida kyll jah

mcv 22 / dets / 18:47  
mailmanmel: mina olen viimased 2 kuud mänginud game speed fast ja see tundub nüüdseks juba normaalsena ning täitsa talutav on.

mida LANil tahaks teha on mingit 3v3 inimestega kus kõigil on ikka kenad 30+ lvl kodulinnad, et oleks ikke põnevust kah (:

m1sterX 22 / dets / 18:48  
selle 30+ jaoks peab siis enne kõvasti AI'd kottima ?
või on see MP jaoks mingi teine

mcv 23 / dets / 00:20  
no me tegime alguses Heikoga omavahel ja boksikaaslastega LANis aga pool umbes olen jah arvutit peksnud.

MailmanMel 23 / dets / 00:30  
Kuidas selline asi üldse MPs toimub. MPs peaks kõik ikka täiesti nullis olema ju, sest mõlemal vastasel peavad võrdsed võimalused olema.

mcv 23 / dets / 10:43  
eino see on kokkuleppe küsimus, võib teha nii, et iga mäng alustatakse lvl 1 linnaga aga võib teha nii et kõik alustavad mingi pohhui linnaga

mcv 27 / dets / 22:43  
ps. leidsin netist paar kavalat mod'i. millega saab LANis endale 20 kaardise paki asemel 40 kaardise teha ning lvl 1 linnade asemel saad kohe alguses lvl 30. Mis teeb kõik võrdselt tugevaks ja selle arvelt ka põnevamaks

MailmanMel 28 / dets / 02:15  
Mingil määral võrdsemaks küll kuid samas ka ebavõrdsemaks. Inimesed, kes mängu mänginud on teavad mida nendega peale hakata ja kui sina veel tavalisega võrreldes kaarte juurde saad siis sõidada sa teistest veel julmemalt üle kui muidu.

mcv 28 / dets / 02:27  
no see on juba sisuliselt sama argument, et cmpa kiire relvade vahetus ja teistsugune mängufüüsika, ei tee mängu põnevamaks ja kiiremaks vaid lihtsalt aitab omajatel rohkem omada

MailmanMel 28 / dets / 02:30  
Seda muidugi. Kui inimene on mängu mänginud ja ei ole, siis pole mingit vahet milline olukord on.