kas selline mäng on olemas? mcv 14 / dets / 18:38
mcv 14 / dets / 18:38  
te kõik mäletate ju vanasti oli kõigi lemmik automäng Hot Rod et ostsid endale mingi romu ja rallitasid ja siis putitasid üles ja muud seda

aga vist hiljem kunagi tehti mingi uuem variant kah sellest? et ilusama graafikaga ja muude uuendustega. on sihuke mäng? mõni nfsi seeria mängudest äkki? et oskab keegi aidata?

DarkStar 14 / dets / 18:40  
Hot Rod 2 tean ainult.

MailmanMel 14 / dets / 18:44  
On. Mingisugune uus hot rod on küll. Ma mäletan, et Sebastian mängis seda erilise huviga karleki juures, kui karlek oma korterit remontis.

Sp33d 14 / dets / 21:19  
midagi taolist olen ka ise mänginud (hot rodi sarnane, aga uuem graafika jms). nimi oligi tal vist Hot Rod American Street Drag. LINK

Loodan, et leidsid, mida otsisid ;)
Muudetud 1 korda, viimati 14 / dets / 21:20 Sp33d poolt.

Sebastian 14 / dets / 23:54  
See on igatahes see pela mida Karli juures tagusin, niiet võib õige olla küll

zerx 15 / dets / 13:07  
flat out, see on ka taoline, et ostad endale romu masina. sõidad raha peale ja siis putitad teda või ostad üldse parema masina. sõidustiile on seal päris mitmeid. igast nn special sõite on ka seal, kus tuleb sõitjaga ise midagi pulli teha. nt keegli mäng, noole vise, kõrgushüpe. seal on tähtsaks osaks juhi auto esiklaasist välja loopimine ;) iseensest päris naljakas on. soovitan

Sp33d 20 / dets / 23:06  
motor city oli ka taoline mäng nfs seeriast, aga see oli vist ainult online ja tasuline, seega ei mänginud...

mcv 20 / dets / 23:43  
well, see Hot Rod American Street Drag oli mingi probleemne, ei funktsioneerinud minu masinal...

MailmanMel 21 / dets / 17:06  
Sellistel puhkudel aitab reeglina format, uue arvuti ostmine või teise linna/riiki kolimine.

mcv 21 / dets / 20:44  
kuidas kolimine seda asja lahendab ma ei näe? ja ma usun et probleem on riistvara mitte ühildumises antud tarkvaraga, aga ei viitsi nagu eriti vaeva nägema hakata tegelikult