Kas noorus on hukas? MailmanMel 23 / nov / 05:48
MailmanMel 23 / nov / 05:48  
Kas noorus on hukas?
* Loomulikult
* Suures osas
* Natukene
* Ei ole
* Alati saab hullemaks minna

MailmanMel 23 / nov / 05:51  
Tegelikult saab alati hullemaks ka minna ...

have fun kids

viirus 23 / nov / 10:29  
seda sa muidugi tahaks, et noored ennast mürkke täis topivad ja laaberdavad ning on mingid kängide värk. muidugi sinu plaanide järgi võiks neile relvad ka veel anda jne.

Aga jah alati annab hullemaks minna, loodetavasti leitakse viis, et nii ei läheks

mcv 23 / nov / 10:49  
selles mõttes, et kui ma lugesin postimehest seda lugu kuidas tartu noored kogunesid ja plaanisid vägivaldseid jõu demonstratsioone üksteiste pihta, et panna paika kes võib uues kaubamajas tsillida, siis ma küll mõtlesin, et noorus on hukas a) nende vahendite pärast mida eesmärkide saavutamiseks kasutati b) mis eesmärke üldse püüti saavutada.

teisalt ma mõtlen sellele, et kui mina vaatan neile tagasi kui enda kehvemale versioonile siis ju nemad vaatavad paari-kolme aasta pärast oma väiksematele vendadele-õdedele kui enda kehvemale versioonile.

sTeaLth 23 / nov / 16:53  
ee, mis vahe on 'loomulikult' ja 'suures osas'?
see on umbes sama hea võrdlus kui 'masendav' ja 'üsna masendav'

aga tulles tagasi teemasse siis noh jah.. noored on ju alati olnud hukas, ka meie olime. või oleme me praegugi? a enivei, kui neid noori poleks, siis poleks meil 10-15a pärast uusi partse, paari-paavosid ja ineskarusid

äh? 24 / nov / 14:43  
noorus on alati hukas, lihtsalt see noorus mis praegu on on rohkem kui kõik varasemad kokku on olnud
faking idikad ratepeded ja karuselligängid

mcv 24 / nov / 22:15  
aga teispidi jällegi - kas see noorte gängidesse kogunemine ja kuritegelikule teele minemine on praegu sama [või rohkem levinud] kui ta oli mingi 7-8 aastat tagasi?

ma mäletan lapsepõlvest küll mingeid legendaarseid lugusi mingist saunakillast aga hiljem taolised jutud kadusid...

MailmanMel 30 / nov / 08:34  
Keskealine soome mees püstitas tõenäoliselt rekordi — tema vere alkoholisisalduseks mõõdeti 8,3 promilli.

Juba kaheksa tundi pärast reanimatsiooniosakonda toimetamist oli mees taas — kõps! — jalul ning vaatamata viie promilli peale „langenud” joobele valmis haiglast lahkuma, kirjutab Ilta-Sanomat.

”Selline täisolek eeldab muidugi harjutamist,” sõnas kohalik arst. „Peab jooma pikalt ja pühendunult.”

Kui tavalise inimese hingamine oleks sellise alkoholikoguse peale seiskunud ja järgnenud oleks surm, siis selle umbes 50-aastase mehe närvirakud olid sellise pideva „niisutamisega” harjunud. „Tema rakud lausa ujusid alkoholis,” kirjeldab arst aastatagust patsienti.

Delfi je muud kohad

viirus 30 / nov / 12:19  
tean jah lugesin eile..... ja sa tahad nagu sellega öelda seda, et meie ei peaks kehvemad olema.... hakkame noortele alkot manustama kuniks nad sellega harjunud ja 5 promillise joobega ära ei kuku...vaid võivad näiteks rooligi istuda nagu oleks 0,5 promilli :P ?

viirus 30 / nov / 12:58  
noh mel osta tolli poolt pakutav mehhiko rumm ja prändy ära ja saad eesti noori jooma õpetada. sellest kogusest peaks jätkuma tükiks ajaks http://www.tollioksjonikaup.ee/index.php?action=list&category=1
http://www.tollioksjonikaup.ee/index.php?action=details&category=1&itemnum=159
Muudetud 1 korda, viimati 30 / nov / 12:59 viirus poolt.