tähelepanekuid mcv 1 / nov / 09:14
mcv 1 / nov / 09:14  
seoses experiemndil turniiri läbiviimisega tekkis mul 2 tähelepanekut mida edaspidi ehk järgida.

a) inimestel on huvi mängu vastu, seega hoida mingid serverid pidevalt üleval. mitte ainul kvalifitseerumise ja võistluse ajal

b) teha võistlusrežiimi selline muudatus, et kui lauale on jäänud vaid üks mängija lõppeb mäng automaatselt, see väldiks olukorda kus võitja peab ennast ise täis laskma, mis on tiba tülikas ja totter.

MailmanMel 1 / nov / 16:26  
Olen mõlema mcv ettepanekuga täiesti nõus. Variant b) võiks ka single playeris olla. Võiks olla eraldi nupp mis kohe uue mängu tekitab vms, sest see space'i tagumine kui mäng untsu läheb on suht tüütu. Sellise mängu kirjutamine ei tohiks ju ka samas eriti raske olla või kuidas?

Dol Guldur 1 / nov / 21:54  
Võiks olla aknas töötamise režiim (näiteks käsureaparameetri abil). Mõnel võib-olla aitaks see tehnilistest probleemidest üle saada ning mõnel laptopil on jube totter, kui ekraanipilt laiaks venitatakse.

DarkStar 2 / nov / 09:16  
Osa neist muudatustest olid juba plaanis.

Esimesel võimalusel (ilmselt jõulu ajal) teen ära.

Dan

T10 2 / nov / 22:44  
kuna win2k peal mull see tööle ei läind siis darkstar andis mingi exe mulle mis aknas jooksutas seda. Serverite ülalhoidmist pooldan ka a see mängu lõpp ei kõiguta eriti. just lahe, et kui võidad siis keksid seal natsa vastase ees ja ajad teda närvi.

MailmanMel 3 / nov / 00:05  
t10, good point.
Enne otsustava matchi algus on see viivitamine ja keksimine päris hea tegelikult. Pinget tekitada natukene jne.

zerx 3 / nov / 11:29  
sellise liigutuse eest võib peksa saada :)

rnm:) 3 / nov / 12:21  
hahahahaha......