Quake 4 ... planC recruiting MailmanMel 31 / okt / 02:36
MailmanMel 31 / okt / 02:36  
Kes plaanib tõsiselt Quake 4'ja mängima hakata?
Mind väga huvitav see antud hetkel, sest päris kindlasti tahaks nii kiirelt kui võimalik planC'u teami välja panna.

Trek, Illman ... mcv, Nightmare - isegi teil masinad veavad väga ilusti ju seda, teiste kohta ei oska kommenteerida antud hetkel sest pole kokkupuudet olnud.
Teamile tahaks ikka mingit oma inimestega tuumikut ja siis võtaks muud rahvast kui vajadust on.
Muudetud 1 korda, viimati 31 / okt / 07:10 MailmanMel poolt.

m1sterX 31 / okt / 20:39  
üldiselt plaanin gpu upgradi (võib juhtuda, et mitte enne jõule) ning siis asi üle vaadata, nii et ma esialgu ei tee midagi :P

Nightmare 4 / nov / 13:47  
Sedant et ootasin q4 saabumist juba suht ammu ja kavatsen asja mängima küll hakkata.
Plancu koha pealt, kui olen piisavalt pädev siis miks mitte

MailmanMel 4 / nov / 15:50  
Olge nüüd inimesed.
Asi on veel suhtkoht alguses. Keegi ei oska veel mängida seda. Kui te kuskil 50:0 rape'i saata siis väike pracc ja teete ise sama moodi.

mcv 5 / nov / 00:00  
mul on ropult aega ju mingi progamemise jaoks.
ma arvan et ainus MP mida väljaspool LANe mängin on AOE3
noh kui teinekord joppab siis võiks mõne oma klemmiga teha duelit või tdm aga lambi inimestega küll ei vinni

m1sterX 5 / nov / 13:31  
AOE3 on hea jah, seda võiks MP'd teha kyll

rnm:) 5 / nov / 22:47  
q4 x-battle on nyyd siis väljas juba mõnda aega, nii et kvaakerid võtke teatavaks...

illu 6 / nov / 12:04  
veab jah vabalt , eriti yhtlane on asi kui on see massitoodangu tweak konf olemas.
võiks kyll mängida jah aga kuna mu skill jätab soovida siis te varsti ei taha mind lissalt enam.
aga samas pällidega kvaki toksida oleks mõnus, nagu inglased alati ytlevad : its all about shits n giggles:)

MailmanMel 14 / nov / 15:19  
Antud hetkel on hea kõigil alustada, sest mäng pole veel isegi 4 nädalat väljas olnud ja igasugused algsed skilli vahed teeb lühikese ajaga tasa.
Antud hetkel on kollane kindlasti teamis, sest on ise huvi ülesse näidanud. Paar inimest võiksid seda veel teha, sest oma rahvaga on alati parem koos mängida kui suvalistega ja kohe alguses ei tahaks "community välisele" rahvale rõhku panema hakata.

rnm:) 14 / nov / 16:10  
jaja ma võin ka täristada

mcv 15 / nov / 16:41  
selles mõttes, et kui ma saan H3 läbi mängitud [ armageddons blade veel jäänud ] seejärel H4 kah ja Pirates of the Caribbian ning Doom 3 pole mul enam ühtki SP mängu peale MTG: Battlegroundsi jäänud ning saab rahulikult MP juurde asuda.

Hetkel prognoosiks et enne jõulu läni [eeldusel et see meil ikka õnnestub] kvaaks 4 mul tööle ei lähe.

ps. Kilu mainis, et saab kohe.kohe uue masina ja oli mängust isegi natuke huvitat. minge plõksige teda (=