Valimised MailmanMel 12 / okt / 22:37
MailmanMel 12 / okt / 22:37  
Valimised
* Lähen kindlasti valima
* Käisin juba eelvalimistel
* e-valisin
* Ei lähe/saa valida
* Valimised?

mcv 13 / okt / 09:12  
e-valimine oli lahe. kellelgi häkkeril on nüüd kindla peale minu kõik paroolid ja asjad olemas

karlek 13 / okt / 10:10  
Siinkohal viis plussi pakuks kohe arvutipoodidele ja elionile, kes rõõmsalt aitavad kaasa et e-hääletamine toimimisele. Mingi 5 päeva tahtsin osta id-kaardi lugejat ja kuskil ei ole v.a. elioni tartu esinduses, kus muidugi see on com pordiga liituv. Fakk off. Ärigeeniused on siin ringi liikumas. Põhimõtteliselt ma enam ei vali.
Muudetud 2 korda, viimati 13 / okt / 10:11 karlek poolt.

Trek 13 / okt / 14:21  
karlek, see, et kuskil ei ole id-kaardi lugejaid müügil, eriti veel usb-liidesega, on justnimelt e-valimistest tingitud. Kõik on lihtsalt ära ostetud juba igalt poolt.

MailmanMel 13 / okt / 19:36  
Kusjuures, kas kellegil e-valimistega probleeme ka oli?
Mina nt ei saanud, sest see "valimise abi" või mida iganes software (2,2mb) ei leidnud ID kaarti ülesse ja peksis mingit vea teadet. Samas kaardiga oli kõik korras, sest igasuguseid teisi operatsioone sain ma teha.
Samas ma pole ka ainuke, kellel see software normaalselt ei töödanud

karlek 13 / okt / 19:44  
Selles asi ongi, et kaupmehed panid tauni, polnud kuigi tšällens ette näha seda kaardilugejate ostubuumi, miks nad juurde ei tellinud. Ja et keegi ei hakkaks ehitama, siis ma hakkasin seda otsima juba nädal aega tagasi.

Sebastian 15 / okt / 13:43  
mul käidud, eelvalimistel, panin ümbriku ja puha ja e-valimistes tean niipalju et mul küll mingeid probleeme ei ole esinendu vastava tarkvaraga aga arvestades kui palju on erinevaid inimesi, masinaid ja softi pole ime et ta igal pool ideaalis ei jookse