Minu interneti brauseri avaleh mcv 25 / sept / 10:30
mcv 25 / sept / 10:30  
Minu interneti brauseri avaleht on
* neti.ee
* google.com
* delfi.ee
* muu laiatarbe leht
* muu kitsatarbe leht

mcv 25 / sept / 10:32  
varem oli planc, nüüd mu enda lehekülg.
kui aus olla siis pole kunagi mõistnud neid inimesi, kellel on koduleheks neti/google sest niipalju kui nende interneti harjumusi olen jälginud, siis käidakse ja kasutatakse seda lehete suht vähe - miks ta siis sul koduleht on?

mingi delfi/msn on suht loogiline: seal on sitta kanti igast uudiseid ja meelelahutust ja email on paljudel seal ja noh see on mõistetav. või kuidas teile tundub?

mcv 25 / sept / 10:33  
jaja - muidugi ma tean inimesi kellel on "about:blank" kah

peet 25 / sept / 10:36  
mul on planc autologiniga...

Sebastian 25 / sept / 10:57  
mul suht netti aga selle eest kasutan pidevalt, isegi kui otsin midagi googlest teen seda läbi neti rea, ilmselt olen lihtsalt nii harjunud or smth

Alari 25 / sept / 12:17  
about:blank

sTeaLth 25 / sept / 12:38  
whatistheplanc.html

Trek 25 / sept / 12:57  
mcv on ühe olulise variandi unustanud, about:blank siingi. Miks ma pean ootama (ok nüüdisaegsete püsiühendustega seda muret enam ei ole:D), kuni ta läheb mingile lehele, et siis seal edasi saaks uuesti minna, kuhu vaja. Palju mugavam on otse linkidelt minna ja google otsinguriba on ka olemas üleval paremal nurgas:) (lisaks ka igasugu muid otsingumootoreid, FF ikka omab:))

MailmanMel 25 / sept / 20:50  
Google
Kunagi oli neti.ee ja seda väga väga väga pikka aega, isegi ei tea miks. Googleks panin siis kui see eelmine eriti kole neti.ee disain tuli.

m1sterX 25 / sept / 21:04  
minul on
google.com (vastasin ka nii)
neti.ee
about:blank

ehk siis igalpool erinev

about:blank on kodus FF'iga, keegi kinagi pani, kuna ma kodus FF'i yldiselt ei kasuta, siis muutnud ei ole

neti.ee/google.com on tegelt samahea lahendus kui iga teinegi, kui ma browseri lahti teen siis on suur tõenäosus, et ma võtan lehekülje favorite/bookmark'ide alt, selle tõttu pole vaeht, mis mul seal ees on... samas aga kui ma ei võta sealt, siis on suu tõenäosus, et tahan ma googelisse minna... seetõttu on mul pigem juba google ees

IE'l ei ole mul google otsinguriba ja mingeid plugineid selle jaoks ei taha, FF'i google otsingul éi ole mulle absoluutselt käejärgi, ma lihtsalt ei saa seda kasutada...

seetõttu ikkagi google.com peamine esileht

MailmanMel 25 / sept / 21:11  
FF'iga on google.com
IE'ga on neti.ee vist (ei kasuta üldse IEd tegelikult)
Operas about:blank

Kusjuures kas keegi oskab seletada miks Opera on "the fastest brauser in the world"?
Minumeelest on täiesti vastupidi, tohutult aeglane ja on seda ka alati olnud.

m1sterX 26 / sept / 00:18  
üldine poliitiline valimislause

karlek 26 / sept / 09:24  
Olen sama meelt, mis mrX ja Mel, blänk ei ole mu arust ratsionaalne, sest google laeb piisavalt kiiresti ning tihti käivitan brauseri just info otsimiseks. Googli otsinguriba pole päris minu maitse. aga miks mitte enam neti, seepärast et disain imeb ja eesti saitidelt on harva midagi otsida.

Tsp2 26 / sept / 15:07  
pron.com

Alari 10 / okt / 15:47  
google.com/ig

Logid Orkuti/Gmaili accoundiga sisse, saab custom Google avalehe teha. Sööb RSSi. Tundub kasulik.

Dol Guldur 11 / okt / 00:28  
Hea, et ka plancu rss kasutust leiab :)

viirus 11 / okt / 10:14  
avaleheks on clubprive.ee

tiit. 17 / dets / 22:31  
assa raisk
plancul on rss?
whoa, lahe

edit: kui nüüd keegi mulle lingi ka ütleks.
Muudetud 1 korda, viimati 17 / dets / 22:33 tiit. poolt.

Dol Guldur 18 / dets / 01:19  
http://planc.ee/planc3/feeds/rss

tiit. 18 / dets / 19:08  
tänud